DEXIM, spol. s r.o.


Sokolova 32/84, Brno 619 00

Velkoobchod, maloobchod, pultový prodej:
-plechy ocelové:
-válcované za tepla (TVa)
-válcované za studena (SVa)
-pozinkované
-spojovací materiál (bez povrchové úpravy, pozink, nerez, mosaz):
-šrouby
-matice
-podložky
-závlačky
-nýty
-šrouby do plechu
-trhací nýty
-kolíky
-pojistné kroužky
-vruty
-závitové tyče
-různé typy hmoždinek
-kotevní technika.

IČ: 60753188
DIČ: CZ60753188
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ilja Kolybelník

Hmoždinky, kotvy Brno

Hmoždinky, kotvy Brno

Hledáte obchod v Brně kde by jste sehnali kotevní techniku, kotvy či hmoždinky? pak neváhejte a obraťte se na naši firmu. Dodáváme hmoždinky a kotvy po Brně i Jižní Moravě. V našem sortimentu naleznete i šrouby, plechy, matice, podložky, vruty, nýty ad. Hmoždinky: -všeobecné -fasádní -rámové -pro deskové materiály. Ocelové kotvy pro velké zatížení - trubková kotva, FSA -S se šroubem, kotva FBN, svorník FH-B. Více informací naleznete na našich wwww stránkách.


Prodej spojovacího materiálu a kotevní techniky-Brno

Prodej spojovacího materiálu a kotevní techniky-Brno

Sháníte v Brně firmu, která prodává kotevní techniku a spojovací materiál? Pak jste ji našli! Naše firma zajistí jak velkoobchodní tak i maloobchodní prodej plechů, šroubů matic, podložek, vrutů, nýtů, kolíků, závlaček, hřebíků, hmoždinek, kotev a mnoho dalšího z kotevní techniky a spojovacího materiálu. Sklad a prodejnu naleznete v Brně na ulici Sokolově, kde se Vám bude věnovat náš specializovaný personál. Pro zjištění podrobného sortimentu který nabízíme navštivte naše www stránky a nebo kontaktujte!


Kotevní technika Brno

Kotevní technika Brno

Naše společnost DEXIM, spol. s r.o., působící v Brně, Vám nabízí kotevní techniku. Na trhu jsme již od roku 1995. Dodáváme kotevní techniku s rozvozem až k zákazníkovi po celé jižní Moravě. Ocelové kotvy pro velké zatížení: -trubková kotva FSA -S se šroubem -kotva FBN -svorník FH-B. Neváhejte a navštivte také naši prodejnu se spojovacím materiálem v Brně na ulici Sokolova. Naši pracovníci Vám rádi poradí. Více informací na webových stránkách.


Šrouby, matice Brno

Šrouby, matice Brno

Naše společnost DEXIM, spol. s r.o., nabízí také velkoobchodní prodej šroubů a matic. Naše firma je na trhu již od roku 1995. Šrouby - se šestihrannou hlavou, s průběžnou drážkou, s křížovou drážkou, s vnitřním šestihranem, závrtné, stavěcí, samovrtné, do plechu, pro okenní rámy, závitotvorné, závitořezné, napínače,s nosem a čtyřhranem, závitové tyče. Matice - šestihranné, korunové, čtyřhranné, uzavřené a další. Rozvoz po jižní Moravě. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.


Nýty, vruty, Brno

Nýty, vruty, Brno

Nýty, vruty, Brno. Firma DEXIM, spol. s. r. o., Brno prodává a nabízí široký sortiment nýtů a vrutů. Nýty - klasické, trubkové, trhací, maticové. Vruty do - dřeva, dřevotříska, dřevotřísky ABC-SPAX ® ,sádrokartonu. Více informací najdete na webových stránkách.


Ocelové, pozinkované plechy, jižní Morava

Ocelové, pozinkované plechy, jižní Morava

DEXIM, spol. s. r.o., Brno zásobuje firmy ocelovými a pozinkovanými plechy po celé jižní Moravě. Plechy válcované za studena nebo za tepla. Ocelové, pozinkované plechy, jižní Morava. Výpis rozměrů naleznete v odkazu níže.


Šrouby, matice, Brno

Šrouby, matice, Brno

DEXIM, velkoobchodní prodej šroubů a matic v Brně. Šrouby: -se šestihrannou hlavou, s průběžnou drážkou, s křížovou drážkou, s vnitřním šestihranem, závrtné, stavěcí, samovrtné, do plechu, pro okenní rámy, závitotvorné, závitořezné, napínače,s nosem a čtyřhranem, závitové tyče. Matice: -šestihranné, korunové, čtyřhranné,uzavřené a další. Rozvoz po jižní Moravě. Více informací na webových stránkách.


Kotevní technika, Brno

Kotevní technika, Brno

Firma DEXIM, spol. s. r.o., Brno dodá kotevní techniku s rozvozem až k zákazníkovi po jižní Moravě. Ocelové kotvy pro velké zatížení: -trubková kotva FSA -S se šroubem -kotva FBN -svorník FH-B. Více informací na webových stránkách.


Hmoždinky, kotvy, Brno

Hmoždinky, kotvy, Brno

Podnik DEXIM Brno dodává hmoždinky a kotvy na jižní Moravě. Hmoždinky: -všeobecné -fasádní a rámové -pro deskové materiály. Ocelové kotvy pro velké zatížení: -trubková kotva FSA -S se šroubem -kotva FBN -svorník FH-B.


Plechy, spojovací materiál, matice, šrouby, Brno

Plechy, spojovací materiál, matice, šrouby, Brno

V prodejně firma DEXIM, spol. s r.o. nabízíme velkobchodní a maloobchodní prodej: -plechy, plechy válcované za studena, plechy válcované za tepla, plechy pozinkované -spojovací materiál, šrouby, matice, podložky, závitové tyče -kolíky, závlačky, hřebíky -nýty, vruty do dřeva, vruty do dřevotřísky, vruty do dřevotřísky ABC-SPAX, vruty do sádrokartonu -hmoždinky a kotvy. Naše dodávky provádíme ve značné míře formou rozvozu až k zákazníkovi.Další produkty a služby
  • šrouby a vruty, matice a podložky, nýtovací komponenty, klíny a pera, pojistné kroužky, kotevní technika
  • železný materiál, měděný materiál, ocelový materiál, nerezový materiál, hliníkový materiál, plechy a trubky, produkty hutní výroby

KONKORDIA Pohřební ústav Zdeněk Melichárek

Související články
Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem
Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem

Hutní materiál je zboží, které spočívá v sortimentu například otevřených a uzavřených profilů, topenářských trubek, konstrukční, tažené ocele, stavební i betonářské, atd. Takový sortiment vyžaduje odborníky na slovo vzaté, kteří nejen prodávají, ale také umí poradit a poskytnout i další služby. A přesně takové předpoklady poskytuje firma JIRY spol. s r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou.


Profesionální uchopovací systémy a upínací technika
Profesionální uchopovací systémy a upínací technika

Pokud vaše firma hledá pro svoji strojírenskou, automobilovou a další výrobu a činnost kvalitní uchopovací systémy a upínací techniku, tedy chapadla, která mají široké možnosti využití a množství důležitých funkcí, tak produkty a služby firmy Schunk Intec s.r.o. vám zajistí kvalitu, profesionalitu a prestiž.


Montážní a stavební chemie
Montážní a stavební chemie

Sháníte spojovací materiál, montážní a stavební chemii nebo kotevní techniku? Vše najdete ve velkoobchodním ale i maloobchodním prodeji naší firmy Spojovací a upevňovací materiál – NOVOTNÝ.


Prodej hliníkových a nerezových profilů
Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.