TLC Trainings and Languages, s.r.o.


Pražákova 1008/69 (AZ Tower), Brno 639 00
Nabízíme komplexní servis v oblasti jazykového vzdělávání, školení soft skills, překladů a tlumočení. Zaměřujeme se především na firemní klientelu. 

Jazykové vzdělávání:
angličtina – arabština – čeština – čínština – dánština – chorvatština – finština – francouzština – italština – japonština – němčina – nizozemština – norština – portugalština – ruština – řečtina – slovenština – španělština – švédština – ukrajinština – vietnamština.

Jazykové workshopy:
- intenzivní jazykové tréninky
- skupinová i individuální výuka
- všeobecná výuka i odborný jazyk
- konverzace se zahraničními lektory
- příprava na mezinárodní zkoušky.

Školení soft skills:
- školení pro firmy i státní správu
- zaměření na top management i řadové zaměstnance
- learning by doing – řešení reálných pracovních úkolů
- moderní metody: koučink, videotréninky apod.
- důraz na praktický přínos.

Překlady:
- z a do více než 60 jazyků
- zajištění kvalitního překladu i přes noc
- software SDL Trados – nástroj pro zrychlení, zkvalitnění i zlevnění každé zakázky
- záruka jednotnosti terminologie ve všech překládaných dokumentech
- poskytnutí elektronického slovníku pojmů klientovi
- překlady z cizího do cizího jazyka bez mezipřekladu.

Tlumočení:
- ve 40 jazycích
- z cizího jazyka do cizího jazyka (např. angličtina – němčina)
- mezi více jazyky
- lumočníci se znalostmi etikety a kulturních specifik
- odborné tlumočení, tlumočení konferencí, obchodních jednání a úředních záležitostí.

Produkty
  • přehled fondů EU, financování politik EU, zvyšování hospodářské vyspělosti, podpora vzdělanosti, členské státy
  • překládání do světových jazyků, konsekutivní a simultánní tlumočení, soudní ověření překladu, překladatelé a tlumočníci
  • základní jazykové vzdělávání, středoškolské jazykové vzdělávání, jazykové kurzy pro veřejnost, jazykové kurzy pro děti, příprava na jazykové certifikáty, státní jazykové zkoušky
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby


Související články
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Jak jsme v naší firmě přešli na elektromobilitu a získali dotaci z OPPIK

Svářecí technika WELDPOINT s.r.o.

Jak jsme v naší firmě přešli na elektromobilitu a získali dotaci z OPPIK

V roce 2020 jsme v naší firmě WELDPOINT s.r.o. zahájili přechod na nízkouhlíkovou dopravu a v rámci operačního programu Podnikání a inovace pro konkurence schopnost – Nízkouhlíkové technologie - Elektromobilita – Výzva V. V rámci tohoto programu jsme pořídili první elektromobil. Výběr elektrického vozidla probíhal prakticky po celý rok 2019. Projekt jsme realizovali v období od 23.3.2020 do 9.9.2020 se způsobilými výdaji 1 213 636,36 Kč (pro výpočet dotace). Výše dotace činila 364 090,90 Kč.


Školení elektrikářů Jihlava

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

POLAS VIDEO STUDIO

Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Jak vyrobit video, aby opravdu zaujalo? Aby bylo video úspěšné, musí přesně odpovídat svému účelu, divácké cílové skupině a době vzniku, a to obsahem i formou. Zní to jednoduše, ale praxe často ukazuje pravý opak. A výsledný efekt Vám opravdu zaručí pouze video plnící uvedené zásady. Přečtěte si proto tipy od POLAS videostudia Praha.


Firemní články
Kurzy a školení soft skills pro TOP management a střední management

Kurzy a školení soft skills pro TOP management a střední management

Společnost TLC - Top Language Centre se kromě jazykových a IT kurzů, překladů a tlumočení specializuje na školení soft skills neboli měkkých dovedností. Soft skills si vydobývají v současném podnikání stále důležitější pozici, a tak se pomalu dostáváme do situace, ve které kdo soft skills neovládá, jako by nebyl. Specifickou skupinou pracovníků, kteří soft skills potřebují dnes a denně, jsou pracovníci top managementu a středního managementu.


TLC - jazykový audit, analýza jazykových znalostí, hodnocení jazykové úrovně, analýza vzdělávacích potřeb, Brno

TLC - jazykový audit, analýza jazykových znalostí, hodnocení jazykové úrovně, analýza vzdělávacích potřeb, Brno

Jazykový audit je objektivní analýza jazykových znalostí firemního týmu. Na základě posouzení specialistů TLC vám umožní udělat si konkrétní představu o aktuálních schopnostech zaměstnanců používat cizí jazyk na své pracovní pozici. Zjistíte nejen jazykovou úroveň účastníků, ale i jejich reálné vzdělávací potřeby. Jazykový audit může být proveden jako vstupní před zahájením jazykového vzdělávání, nebo jako zcela samostatná analýza. Přínos jazykového auditu pro firmu: - cenné informace o skutečných potřebách zaměstnanců - možnost provést nezávislý audit pro kterýkoliv jazyk - podrobné zhodnocení jazykových znalostí a úrovně týmu - konkrétní podněty pro další rozvoj firmy - podrobný výstup: samostatná zpráva o každém zaměstnanci - metodické doporučení pro maximální efektivitu výuky. Pro více informací a kompletní nabídku služeb jazykového centra nás neváhejte kontaktovat.


Soft skills, měkké dovednosti, koučink, osobnostní rozvoj, komunikační dovednosti, Brno.

Soft skills, měkké dovednosti, koučink, osobnostní rozvoj, komunikační dovednosti, Brno.

cílem školení našeho jazykového centra TLC - Top Language Centre, s.r.o. Brno je pomoci vyřešit klientovi konkrétní požadavek a situaci. Zohledňujeme individuální zadání, potřeby účastníků, jejich pracovní pozice a dosavadní proškolenost, obor podnikání i specifika týmu. Zajišťujeme školení pro firmy i státní správu v češtině i cizích jazycích, dále pak analýzy vzdělávacích potřeb každého účastníka školení, školení nabízíme kdekoli v ČR i SR a připravíme výstupní hodnotící zprávu. S čím dokážeme pomoci? - osobnostní rozvoj a komunikační dovednosti - rozvoj manažerských kompetencí a obchodních či prezentačních dovedností - projektový management - řízení lidských zdrojů - překonání kulturních rozdílů ve společnosti - motivace zaměstnanců a zvládání stresu - stmelení týmu při teambuildingu - soft skills, měkké dovednosti a mnoho dalšího… Měkké dovednosti jsou pro úspěch v podnikání stále důležitější. Školení soft skills vedená lektory TLC jsou připravována vždy s tou nejvyšší mírou individuálního přístupu a s důrazem na okamžité zlepšení trénovaných činností. Mezi témata kurzů soft skills, měkkých dovedností mimo jiné patří - kurzy osobnostního rozvoje, rozvoj manažerských kompetencí, projektový management, strategické řízení, řízení lidských zdrojů a další. Více informací a kompletní nabídku služeb našeho jazykového centra naleznete na webových stránkách. Navštívit můžete také naši kancelář v budově AZ Toweru v Brně na ulici Pražákova.


TLC - individuální jazykový kurz, výuka jazyků, výuka managerů, manažerů, intenzivní skupinový, individuální kurz, Brno

TLC - individuální jazykový kurz, výuka jazyků, výuka managerů, manažerů, intenzivní skupinový, individuální kurz, Brno

Intenzivní krátkodobá výuka jazyků spojuje výhody klasického vzdělávání a jednorázových workshopů. Potřebujete zlepšit své jazykové dovednosti co nejrychleji – třeba na konkrétní zahraniční cestu? Nechcete trávit každý týden čas výukou? Chcete se do toho pořádně opřít a za několik dnů intenzivní práce ze sebe dostat to nejlepší? Pak je tento typ výuky určen právě pro vás. Intenzivní individuální jazykový kurz je vhodný převážně pro manažery, jimž přináší nejvyšší míru individuálního přístupu. Intenzitu kurzu lze nastavit dle potřeby, nejvíce se osvědčil týden v rozsahu 40 vyučovacích hodin. Po celou dobu se lektor věnuje pouze jedinému účastníkovi, jeho konkrétním potřebám a řešení situací vyplývajících z jeho pracovní pozice. Intenzivní jazyková výuka si zachovává své výhody i v malé skupině studentů. Lektoři před zahájením zjistí jazykovou úroveň účastníků, náplň jejich práce a nejpoužívanější typy komunikace v cizím jazyce. Na základě těchto informací připraví program výuky. Výhodou je možnost řízené konverzace studentů pod vedením lektorů s okamžitou zpětnou vazbou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši kancelář v Brně na ulici Pražákova v budově AZ Tower.


TLC - překlady, tlumočení, soudně ověřené překlady, expresní a odborné překlady, spěšné překlady, Brno

TLC - překlady, tlumočení, soudně ověřené překlady, expresní a odborné překlady, spěšné překlady, Brno

Překladatelé TLC jsou specialisty na klíčové zakázky. Stoprocentní správnost, sjednocená terminologie, grafické zpracování – to vše zajistíme na nejvyšší úrovni. Víme, že některé typy dokumentů jsou důležitější než ty ostatní. Prezentace pro zahraničního partnera nebo zástupce nadnárodního vedení, výroční zpráva, představení nového produktu – tyto materiály vyžadují nejen profesionální přístup překladatele, ale i pečlivé korektury, sazbu a finální zpracování. To vše řešíme s maximální péčí.   Výhody překladů v TLC - překlady z a do více než 60 jazyků - zajištění kvalitního překladu i přes noc - software SDL Trados – nástroj pro zrychlení, zkvalitnění i zlevnění každé zakázky - záruka jednotnosti terminologie ve všech překládaných dokumentech - poskytnutí elektronického slovníku pojmů klientovi - překlady z cizího do cizího jazyka bez mezipřekladu Typy překladů - běžné i se soudním ověřením - technické, odborné a právní - překlady katalogů, návodů, prezentací, interních směrnic, právních dokumentů - překlady úředních dokumentů – i se soudní doložkou - spěšné, expresní a urgentní Výhody tlumočení společností TLC: - tlumočení ve 40 jazycích - tlumočení z cizího jazyka do cizího jazyka (např. angličtina – němčina) - tlumočení mezi více jazyky - tlumočníci se znalostmi etikety a kulturních specifik - odborné tlumočení, tlumočení konferencí, obchodních jednání a úředních záležitostí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Překlady, tlumočení Brno

Překlady, tlumočení Brno

Vzdělávací agentura TLC - Top Language Centre, s.r.o. se sídlem v Brně nabízí mimo jiné také překlady a tlumočení pro firemní klientelu i jednotlivce. Výhody překladů naší agentury: - překlady z a do více než 60 jazyků - zajištění kvalitního překladu i přes noc - software SDL Trados – nástroj pro zrychlení, zkvalitnění i zlevnění každé zakázky - záruka jednotnosti terminologie ve všech překládaných dokumentech - poskytnutí elektronického slovníku pojmů klientovi - překlady z cizího do cizího jazyka bez mezipřekladu. Typy realizovaných překladů: - běžné - se soudním ověřením - technické, odborné, právní - překlady katalogů, návodů, prezentací, interních směrnic, právních dokumentů - překlady úředních dokumentů – i se soudní doložkou - spěšné, expresní a urgentní. Výhody tlumočení v TLC: - tlumočení ve 40 jazycích - tlumočení z cizího jazyka do cizího jazyka (např. angličtina – němčina) - tlumočení mezi více jazyky - tlumočníci se znalostmi etikety a kulturních specifik - odborné tlumočení, tlumočení konferencí, obchodních jednání a úředních záležitostí. Více informací a kompletní nabídku služeb vzdělávací agentury TLC - Top Language Centre, s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Jazykové kurzy, výuka jazyků Brno

Jazykové kurzy, výuka jazyků Brno

Společnost TLC - Top Language Centre, s.r.o. se sídlem v Brně nabízí jazykové kurzy, výuku jazyků. Nabízíme výuku 20 jazyků: angličtina, arabština, čeština, čínština, dánština, chorvatština, finština, fran couzština, italština, japonština, němčina, nizozemština, norština, portugalština, ruština, řečtina, slovenština, španělština, švédština, ukrajinština, vietnamština Dle potřeb klienta nabízíme různá tématická zaměření: - všeobecná výuka - konverzace se zahraničními lektory - příprava na mezinárodní zkoušky - obchodní, technický či ekonomický jazyk. Doporučujeme zkombinovat jazykové kurzy s intenzivními workshopy a tréninky, které urychlí uvedení získaných znalostí do praxe. Kromě výuky zajistíme také: - vstupní jazykový audit - studijní plán podle potřeb účastníků - monitoring efektivity výuky - kontrola docházky - průběžné hodnocení účastníků kurzů - reakce na podněty klienta do 24 hodin - výstupní hodnotící zpráva - výuka možná kdekoliv po ČR a SR. Při čerpání vzdělávání z dotací - zpracujeme nabídku, kalkulaci a žádost ZDARMA - zajistíme kompletní administrativu a dokumentaci dle požadavků projektu. Více informací a podrobností o výuce jazyků a jazykových kurzech naleznete na webových stránkách.


TLC - soft skills, měkké dovednosti, koučink, osobnostní rozvoj, prezentační dovednosti, komunikační dovednosti, Brno

TLC - soft skills, měkké dovednosti, koučink, osobnostní rozvoj, prezentační dovednosti, komunikační dovednosti, Brno

Cílem našich školení je pomoci vyřešit klientovi konkrétní požadavek a situaci. Proto žádné téma neškolíme u dvou zákazníků stejně – vždy zohledňujeme individuální zadání, potřeby účastníků, jejich pracovní pozice a dosavadní proškolenost, obor podnikání i specifika týmu. Výsledek? Účastníci absolvují školení TLC s radostí a odnášejí si do zaměstnání i osobního života praktické dovednosti, které skutečně využijí. Co zajišťujeme? - školení pro firmy a státní správu v češtině i cizích jazycích - analýza vzdělávacích potřeb každého účastníka školení - příprava scénáře školení - learning by doing – řešení reálných pracovních úkolů - možnost školení kdekoliv v ČR a SR - výstupní hodnotící zpráva S čím dokážeme pomoci? - osobnostní rozvoj - rozvoj manažerských kompetencí - projektový management - řízení lidských zdrojů - rozvoj obchodních či prezentačních dovedností - překonání kulturních rozdílů ve společnosti - motivace zaměstnanců - zvládání stresu - stmelení týmu při teambuildingu a mnoho dalšího… Speciální nabídka témat pro TOP management - první pomoc při stresu - rozvoj empatie - jak rychle získat pozornost - jak se posunout dál - interkulturní workshop - jak řešit konflikty - plánování času - jak přenést zodpovědnost - jak si nebrat věci osobně - jak se vyhnout manipulaci


TLC - jazykové kurzy, výuka jazyků, příprava na mezinárodní zkoušky, Business English, konverzační kurzy, Brno

TLC - jazykové kurzy, výuka jazyků, příprava na mezinárodní zkoušky, Business English, konverzační kurzy, Brno

Vyučujeme 20 jazyků angličtina, arabština, čeština, čínština, dánština, chorvatština, finština, fran­couzština, italština, japonština, němčina, nizozemština, norština, portugalština, ruština, řečtina, slovenština, španělština, švédština, ukrajinština, vietnamština Tematické zaměření podle potřeb klienta - všeobecná výuka - konverzace se zahraničními lektory - příprava na mezinárodní zkoušky - odborný jazyk: obchodní, technický či ekonomický Doporučujeme zkombinovat jazykové kurzy s intenzivními workshopy a tréninky, které urychlí uvedení získaných znalostí do praxe. Kromě samotné výuky zajistíme - vstupní jazykový audit - studijní plán podle potřeb účastníků - monitoring efektivity výuky - kontrola docházky - průběžné hodnocení účastníků kurzů - reakce na podněty klienta do 24 hodin - výstupní hodnotící zpráva - výuka kdekoliv v ČR a SR Při čerpání vzdělávání z dotací - zpracujeme nabídku, kalkulaci a žádost ZDARMA - zajistíme kompletní administrativu a dokumentaci dle požadavků projektu


TLC - jazykové workshopy angličtina, němčina, zážitková výuka pro praxi, intenzivní jazyková příprava, Brno

TLC - jazykové workshopy angličtina, němčina, zážitková výuka pro praxi, intenzivní jazyková příprava, Brno

Jazykové workshopy pomohou formou zážitkové výuky získat jistotu a sebevědomí při používání cizího jazyka na pracovišti. Dvojice lektorů nasimuluje přesně ty situace, které potřebujete řešit. Z pozice nestranného pozorovatele a „simulovaného“ klienta vám poskytnou zpětnou vazbu. Výsledek? Okamžité zlepšení a schopnost využít získané znalosti a dovednosti v zaměstnání. Proč zvolit jazykový workshop? - intenzivní jazyková průprava pro každodenní praxi - před workshopem lektoři zjistí potřeby účastníků přímo na pracovišti - zpětná vazba od dvojice speciálně vyškolených lektorů - možnost realizace v angličtině nebo němčině Nejoblíbenější témata: vyjednávání s klientem, psaní mailů, telekonference, prezentace.