Hotel AVANTI


Střední 61, Brno 602 00

Čtyřhvězdičkový Hotel AVANTI se nachází nedaleko městského centra, v klidném prostředí s velkým počtem parkovacích míst pro osobní vozy i autobusy.

Ubytování:
- apartmány
- 90 pokojů (jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro až 250 osob), samostatné sociální zařízení (sprchový kout a WC), televizor a telefon, klimatizace
- parkoviště pro ubytované zdarma
- na všech pokojích naleznete nově trezor, minibar (naplňovat budeme pouze na přání hosta), fén
- všechny pokoje mají bezplatné připojení na internet
Nově můžete vyzkoušet designové pokoje PREMIUM s originální tapetou a vybavením, velkou televizí, sadou pro přípravu čaje a kávy.
Hotel AVANTI vybudoval nové wellness centrum (whirpool, sauna, pára, solární louka, masáže, reflexologická zóna) a bowling s barem přímo v hotelu
Kongresový sál až 250 míst
- 8 sálů a salonků pro až 350 osob s rozlehlým předsálím a barem

Služby:
-školení, semináře, prezentace
-plesy
-kulturní akce
-gastronomie
-restaurace 2 x 90 míst, celková kapacita 180 osob
-café bar s kapacitou 25 míst
-bezbariérový přístup.

IČ: 25599542
DIČ: CZ25599542
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Roman Petřík

Nový designový pokoj Premium

Nový designový pokoj Premium

Vyzkoušejte ubytování v designovém pokoji PREMIUM Zaujme Vás nejen originální tapeta, ale i vybavení. K dispozici je navíc televizor (úhlopříčka 98 cm) s internetovým prohlížečem, nové matrace 100 x 200 cm, naplněný minibar, hodiny s projekcí, sada na přípravu kávy a čaje.


Ubytování pro firmy, zajímavé ceny Brno

Ubytování pro firmy, zajímavé ceny Brno

Hotel AVANTI v Brně se nachází v klidném prostředí nedaleko centra Brna a poskytuje komfortní ubytování, má velký počet míst pro parkování, uzavřené parkoviště a garáže. Hotel získal 4 hvězdičky v certifikaci hotelů. Nabídneme Vám ubytování, wellness, bowling. Hotel má 90 pokojů s TV, internetem, klimatizací, minibarem.. Ubytování vhodné pro firmy, zaměstnance za zajímavou cenu v Brně. Prostory na pořádání rautů, promocí, kongresů, večírků, školení zaměstnanců, obchodní setkání a jiné akce. K dispozici je kvalitní prezentační technika. Samozřejmostí je zajištění stravování, občerstvení v restauracích, foyer sálech, bowling baru. Více informací najdete na webových stránkách.


Večírky, rauty, promoce Brno

Večírky, rauty, promoce Brno

Hotel AVANTI v Brně se nachází u centra Brna a poskytuje komfortní ubytování. Nabízíme ubytování, wellness, bowling. Zaměřujeme se dále na realizování večírků, rautů, promocí, kongresů, svateb, večírků, výstav, školení zaměstnanců, obchodní setkání a jiné akce. Máme kvalitní prezentační techniku. Nabízíme stravu, občerstvení v restauracích, foyer sálech, bowling baru i pro uzavřenou společnost. Lze zajistit doprovodný program, živou hudbu, módní přehlídku, barmankou show, dále i tenis, golf nebo třeba plavbu na Brněnské přehradě. Více informací najdete na webových stránkách.


Bowling Brno

Bowling Brno

Hotel AVANTI v Brně se nachází poblíž centra a poskytne Vám komfortní ubytování. Mimo ubytování a wellness, Vám hotel nabízí také Bowling s bowling barem. Bowling se dvěma dráhami je umístněn v hotelu a je vybavený bowling barem a občerstvením. Zde Vám můžeme zajistit také raut pro uzavřenou společnost. Otevíráme ve 14hodin a zavíráme ve 2 hodinách ranních, a dále dle domluvy. Rezervujte si bowling včas na recepci, nebo na mailu hotelu. Více informací najdete na webových stránkách.


Wellness pobyty Brno

Wellness pobyty Brno

Hotel AVANTI v Brně v blízkosti centra nabízí ubytování s 90ti pokoji. Nabízíme wellness pobyty ve Wellness centru Avanti. Naše wellness Vám poskytne relax, čistotu a klid. Občerstvíme Vás z bowling baru. Můžete využít vířivku (tlaková i bublinková masáž), finskou saunu, aroma saunu, skotskou sprchu, solární louku, vyhřívané lavice, podlahy. Otevíráme ve 14 hodin a končíme ve 24 hodin. Vstup pro ubytované klienty je zdarma od 17,30 - 21 hodin. Dále na objednání. Více informací najdete na webových stránkách.


Kongresy Brno

Kongresy Brno

Hotel AVANTI se nachází v Brně v blízkosti centra, a nabízí Vám ubytování. Hotel má 90 pokojů s TV, internetem, klimatizací, minibarem.. Nabízíme kongresové prostory, které jsou ideální pro pořádání kongresů, konferencí, banketů, seminářů, školení, prezentací, plesů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí. Všechny konferenční prostory jsme vybavili nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou. Konají se zde různá školení, firemní akce.V konferenčních místnostech jsou klimatizace, kongresový sál pro 250 osob, velký sál pojme 80 osob, salónek je pro 25 osob, předsálí a Café bar 240 m2, 4 Meeting Room pro 80, 30, 50 a 20 osob. Kapacita všech sálů je 585 osob. Více informací najdete na webových stránkách.


Teambuilding, školení, firemní akce Brno

Teambuilding, školení, firemní akce Brno

Hotel AVANTI se nachází v Brně v blízkosti centra, a zajistí Vám pohodlné ubytování. Hotel má 90 pokojů s televizí, internetem, klimatizací i minibarem.. V našem hotelu se konají různá školení, firemní akce, teambuilding. V konferenčních místnostech máme klimatizace, kongresový sál pro 250 osob, velký sál pojme 80 osob, salónek je pro 25 osob, předsálí a Café bar 240 m2, 4 Meeting Room pro 80, 30, 50 a 20 osob. Kapacita všech sálů je 585 osob. Naše prostory jsou vhodné pro realizování kongresů, plesů, obchodních setkání, firemního večírku, svatby, maturitní večírky, výstavy, prezentace, školení a jiné akce. Více informací najdete na webových stránkách.


Konferenční prostory Brno, Morava, Jihomoravský kraj

Konferenční prostory Brno, Morava, Jihomoravský kraj

Hotel AVANTI nabízí k pronájmu konferenční prostory v centru Brna. Konferenční prostory hotelu s celkovou kapacitou 350 osob jsou ideální pro pořádání kongresů, konferencí, školení, banketů, prezentací, seminářů, plesů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí. -konferenční prostory jsou vybaveny klimatizací a nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou-v předsálí konferenčních prostor možnost pořádání rautů. Kongresové sály si můžete projít prostřednictvím Virtual Tour. Pro zpestření akcí rádi zajistíme doprovodné programy podle Vašich představ jako: -módní přehlídka -barmanská a kouzelnická show -živá hudba, cimbálová muzika, vystoupení muzikálových hvězd, jak z oblasti operní tak populární hudby -taneční vystoupení dospělých i dětí apod. Lze rezervovat i online. Více informací o hotelu a možnosti pronájmu konferenčích prostor naleznete na webových stránkách.


Luxusní ubytování v Brně,kongresové prostory,firemní akce Brno

Luxusní ubytování v Brně,kongresové prostory,firemní akce Brno

Hotel Avanti zaměřující se na kongresovou turistiku se nachází v klidném prostředí blízko centra města Brna. V nabídce Hotelu Avanti naleznete mimo ubytování v nových pokojích a apartmánech také pronájem konferenčních prostor, kulturní a sportovní vyžití. Pokoje jsou po kompletní rekonstrukci, nově vybavené a s připojením na internet. Nabízíme 90 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmánů s celkovou kapacitou 250 osob a kongresové sály a salonky s kapacitou 350 osob. Kongresové prostory jsou ideální pro pořádání kongresů, konferencí, banketů, seminářů, školení, prezentací, plesů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí. Konferenční prostory jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou. V Hotelu Avanti také nabízíme wellness a bowling. Více informací o ubytování v hotelu a kongresových prostorech naleznete na webových stránkách.


Ubytování Brno

Ubytování Brno

Ubytování Brno. Pokoje: -90 dvoulůžkových pokojů (z toho 60 s možností přistýlky) -vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem -televizetelefon s přímou volbou -klimatizace -minibar -trezor -připojení k internetu. Apartmá: -5 apartmá o velikosti 53 m2 -2 VIP apartmány- o velikosti 63 m2- room servis a 2hod. privátního wellness zdarma -1 prezidentské apartmá o celkové velikosti 97 m2. Chtěli bychom zdůraznit novinku, kterou mají naši hosté, a to nově možnost zaplatit pokoj rovnou při rezervaci přes platební bránu PayU.Další produkty a služby
  • nabídka wellnes pobytů, luxusní ubytování, možnost volnočasových aktivit, restaurační zařízení
  • obědy a večeře, zvěřinové speciality, nabídka jídel, alkoholické a nealkoholické nápoje, svatby a promoce
  • bowlingová dráha, sportovní aktivity, zábavní centrum, kulečníkový stůl, hrací koule, hrací pomůcky
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.