Potisk reklamních předmětů a textilu, výroba plakátů a samolepek, polepy aut

Chcete rozšířit povědomí o Vaší firmě zajímavou cestou? Společnost K + L, spol. s r.o., působící v Brně, je odborníkem v oblasti sítotisku, digitálního a ofsetového tisku, která Vám zajistí potisk reklamních předmětů a textilu. Zajišťujeme také grafický návrh a výrobu plakátů nebo samolepek. Mezi naše služby patří i polepy aut nebo výloh.

Potiskem reklamních předmětů digitálním nebo ofsetovým tiskem se zabývá společnost K + L, spol. s r.o.

Potisk textilu, reklamních předmětů a obalových materiálů

Žádná firma, která si zakládá na kvalitní propagaci, se neobejde bez firemních předmětů s vlastním potiskem. Nejenom že účinně šíří povědomí o Vaší firmě mezi potencionální zákazníky, ale mohou se stát také milou pozorností pro Vaše klienty. V rámci potisku realizujeme široké spektrum služeb – potiskneme Vám igelitové i papírové tašky, tiskneme také na reklamní předměty, od diářů, přes drobné kancelářské předměty, až po keramiku. Zajišťujeme rovněž potisk obalového materiálu pro Vaše zboží – především na plast a karton. Samozřejmostí je i potisk textilu jako jsou trička nebo bundy.

Kvalitní potisk reklamních předmětů


Výroba samolepek a plakátů od grafického návrhu až po tisk, v Brně a okolí

Díky našim moderním technologiím je spektrum našich služeb opravdu široké. Tvář své firmy tak můžete nechat vtisknout i na samolepky, které jsou originálním způsobem propagace. Jejich realizaci můžeme zajistit od A do Z – od grafického návrhu, konzultace, až po finální provedení. Vybrat si můžete ze široké škály materiálů i technik – tiskneme digitálním tiskem i sítotiskem. V rámci našich služeb se zabýváme také návrhem a tiskem plakátů, díky kterým oslovíte široké spektrum potencionálních zákazníků. Používáme digitální i ofsetový tisk nebo sítotisk.

Výroba a tisk samolepek


Oslovte široké spektrum potencionálních zákazníků díky reklamě na autě

Naše společnost se však neomezuje pouze na reklamu v malém měřítku. Oslovit Vaše potencionální zákazníky Vám pomůžeme i ve velkém, a to díky polepům aut a dodávek, ale i výloh obchodů. Tato forma reklamy je jednou z nejúčinnějších, protože je všem lidem stále na očích – zaujmete tak více potencionálních klientů. Naše polepy provádíme technikou signmakingu – samolepicími fóliemi dle vzorníků Oracal a Avery. Používáme víceleté fólie, které zajistí dlouhou životnost polepu a jeho udržení kvality.

Polepy aut a nákladních vozů


PODSTRÁNKY

Potisk, výroba a polepy

Potisk, výroba a polepy
Potisk reklamních předmětů a textilu, výroba plakátů a samolepek, polepy aut

Veletržní grafika a propagační materiály

Veletržní grafika a propagační materiály
Veletržní grafika, realizace výstavních expozic, výroba propagačních materiálů v Brně

3D samolepky a loga

3D samolepky a  loga
Výroba 3D samolepek, loga a nápisů pro prezentaci firmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K + L, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K + L, spol. s r.o.
www.kplusl.cz
Adresa

Adresa

Výstaviště 1
Brno 602 00

info@kplusl.cz
+420 734 446 895


Najdete nás také zde:

ARES
captcha