Veletržní grafika, realizace výstavních expozic, výroba propagačních materiálů v Brně

Ve společnosti K + L, spol. s r.o. Vám pomůžeme s účastí Vaší firmy na jakémkoliv veletrhu nebo výstavě. Zabýváme se realizací výstavních expozic, které na první pohled zaujmou a upoutají každého potencionálního zákazníka. Propagaci firmy, produktů nebo služeb Vám pomůžeme dotáhnout do konce díky propracovaným a graficky poutavým propagačním materiálům, jako jsou letáky, katalogy nebo vizitky, které jsou nezbytnou součástí reklamy.

Společnost K + L, spol. s r.o. se zabývá realizací výstavních expozic pro veletrhy

Návrh a výroba výstavních expozic pro veletrhy, v Brně, celé ČR i v zahraničí

Nejenom v rámci brněnského výstaviště, ale i po celé České republice a v zahraničí, se každoročně pořádají stovky veletrhů, které pro firmy představují možnost navázání nových kontaktů a oslovení mnoha potencionálních zákazníků. Pokud tak zvažujete pronájem expozičního místa na některém z veletrhů, jak v ČR, tak i v zahraničí, obraťte se na nás – jsme odborníky v realizaci výstavních expozic. Pomůžeme Vám vymyslet atraktivní a poutavý design, který se bude odlišovat od konkurence, zajistíme také výrobu i následnou montáž.

Návrh a realizace výstavních expozic


Propagační materiály, prezentace firmy a produktů na výstavách a veletrzích

Kromě výstavní expozice, která svým designem a provedení přiláká mnoho potencionálních zákazníků nebo obchodních partnerů, je potřeba vlastnit také atraktivní propagační materiál, kterým představíte nejenom sebe a svou firmu, ale také Vaše produkty nebo portfolio služeb. K tomu Vám pomůžou vizitky, letáky, katalogy a další tiskoviny, které vytváříme pomocí digitálního a ofsetového tisku. Aby byl celkový dojem z Vaší expozice stoprocentní, sjednoťte se do firemních triček, jejichž potiskem se naše společnost také zabývá. Kvalitně zpracujeme jakékoliv Vaše požadavky, vymyslíme nejlepší řešení, které bude zahrnovat požadovanou cenu, kvalitu i termín dodání.

Grafické návrhy a tisk propagačních materiálů


PODSTRÁNKY

Potisk, výroba a polepy

Potisk, výroba a polepy
Potisk reklamních předmětů a textilu, výroba plakátů a samolepek, polepy aut

Veletržní grafika a propagační materiály

Veletržní grafika a propagační materiály
Veletržní grafika, realizace výstavních expozic, výroba propagačních materiálů v Brně

3D samolepky a loga

3D samolepky a  loga
Výroba 3D samolepek, loga a nápisů pro prezentaci firmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K + L, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K + L, spol. s r.o.
www.kplusl.cz
Adresa

Adresa

Výstaviště 1
Brno 602 00

info@kplusl.cz
+420 734 446 895


Najdete nás také zde:

ARES
captcha