Výroba 3D samolepek, loga a nápisů pro prezentaci firmy

Společnost K + L, spol. s r.o. z Brna Vám pomůže doslova zviditelnit Vaši firmu díky výrobě 3D nápisů a loga, které můžete umístit například na recepci Vaší firmy, ale i na výstavní stánek na veletrhu. Zabýváme se také výrobou 3D samolepek, kterými můžete označit jakékoliv předměty, nebo je můžete věnovat zákazníkovi jako milou pozornost s logem Vaší firmy.

Výrobou 3D loga a nápisů se zabývá společnost K + L, spol. s r.o.

Výroba 3D samolepek, neobvyklý a atraktivní reklamní materiál

Oslovte Vaše zákazníky zajímavou a neobvyklou cestou – naše společnost Vám zajistí výrobu 3D samolepek, které jsou skvělé pro mnoho reklamních účelů. Použijete je jak pro označení výrobků nebo automobilů, tak i jako milou pozornost pro zákazníka. Tyto nálepky jsou otěruvzdorné, elastické a odolné proti působení UV záření. Vydrží tak opravdu dlouho, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. Výrobu přizpůsobíme zcela na míru Vašim představám – popusťte uzdu Vaší fantazii a nechejte pro Vaši firmu vyrobit jedinečnou formu reklamy a propagace v podobě 3D samolepek.

Výroba 3D samolepek


3D loga a nápisy pro prezentaci firem a jejich zviditelnění

V rámci našich služeb si můžete nechat vyrobit také 3D logo Vaší firmy. Tato efektivní forma prezentace zaujme kolemjdoucí zákazníky a dotvoří reprezentativní vzhled firmy, ať už logo umístíte na recepci nebo na veletržní stánek. 3D loga a nápisy vyrábíme z polystyrenu, který je lehký a snadno opracovatelný - nabízí tak možnost vytvoření nejrůznějších motivů a velikostí. Moderní a velice atraktivní je také možnost nastříkání loga barvou a jeho podsvícení. Neváhejte se na nás obrátit – pomůžeme Vám zviditelnit Vaši firmu.

Výroba 3D log a nápisů


PODSTRÁNKY

Potisk, výroba a polepy

Potisk, výroba a polepy
Potisk reklamních předmětů a textilu, výroba plakátů a samolepek, polepy aut

Veletržní grafika a propagační materiály

Veletržní grafika a propagační materiály
Veletržní grafika, realizace výstavních expozic, výroba propagačních materiálů v Brně

3D samolepky a loga

3D samolepky a  loga
Výroba 3D samolepek, loga a nápisů pro prezentaci firmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K + L, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K + L, spol. s r.o.
www.kplusl.cz
Adresa

Adresa

Výstaviště 1
Brno 602 00

info@kplusl.cz
+420 734 446 895


Najdete nás také zde:

ARES
captcha