nuabi, s.r.o.
INOXI - elektronický podpis a servis ICT


Litevská 1174/8, Praha - Vršovice 100 00
Zřízení elektronického podpisu bez návštěvy pošty v pohodlí Vaší kanceláře. Kompletní informace o elektronickém podpisu na www.elektronicky-podpis.info

S kvalifikovaným certifikátem PostSignum České pošty můžete právně uznatelně podepisovat PDF (smlouvy, plné moci) a e-maily, můžete se přihlašovat k veřejným zakázkám a podávat nabídky.

Dovolte nám nabídnout službu zřízení elektronického podpisu ve Vaší kanceláři. Cena včetně úplné instalace, zprovoznění a zaškolení činí 2.900 Kč plus DPH. (Po Praze bez účtování dopravy, jinak 8 Kč za km.)

Elektronický podpis je možné zřídit i kdekoliv v ČR formou vzdálené asistence bez nákladů na dopravu. Pro Vás to znamená jednu krátkou návštěvu Czech POINTu. Technické záležitosti řešíme vzdáleným připojením k PC. Výsledek je stejný jako v případě full-servis služby. Cena je 1.400 Kč plus DPH.

Mnoho našich zákazníků nám volá poté, co ztratili 1 i 2 dny a nakonec i trpělivost se svou dámou na poště. My víme, jak na to.

Produkty
  • vývoj software, výpočetní technika, softwarové produkty, informační systém, webové aplikace, www stránky

Zemní výkopové a demoliční práce Jihlava, terénní úpravy, inženýrské sítě, demolice budov.

Zemní výkopové a demoliční práce Jihlava, terénní úpravy, inženýrské sítě, demolice budov

Sociálně aktivizační služby pro osoby se zdravotním postižením a seniory Brno.

Sociálně aktivizační služby pro osoby se zdravotním postižením a seniory Brno

Související články
G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

G-VIEW

G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

Sofistikovaný software pro prohlížení digitálních map usnadňuje práci mnoha profesím. Pomáhá zejména pozemkovým úřadům, realitním kancelářím i správcům sítí. Program G-VIEW je jednoduchý z hlediska obsluhy, ale náročný ke svému výkonu.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

ELMEP s.r.o.

Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. – vítěz celostátních soutěží a firma s řadou technologických projektů

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. – vítěz celostátních soutěží a firma s řadou technologických projektů

Likvidace komunálních odpadních vod je téma, kterým se zabývají nejen velká města či obce, ale především oblasti, v kterých je problematické napojení na obecní či městskou čistírnu. Jak tento problém vyřešit a ke všemu s co nejmenším dopadem na životní prostředí? Tak na to našla odpověď významná firma SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o působící ve Zlínském kraji, která má za sebou i další významné projekty v různých oblastech, za které získala ocenění.


Vývoj účetního a mzdového softwaru

ProgEco s.r.o.

Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.