PODSTRÁNKY

Pánské holicí strojky Braun – prodej, náhradní díly, opravy, servis

Pánské holicí strojky Braun – prodej, náhradní díly, opravy, servis
Společnost Elpen - Braun Praha se specializuje na prodej a záruční i pozáruční servis pánských holicích strojků značky Braun. K pánským holicím strojkům značky Braun nabízíme také prodej náhradních dílů (planžet a břitů). Společnost Elpen - Braun provozuje kamennou prodejnu v centru Prahy 1 na Petrském náměstí, která funguje také jako sběrna záručních i pozáručních oprav značky Braun. Holicí strojky i náhradní díly je možné zakoupit i přes firemní e-shop.

Depilátory, epilátory, přístroje péče o vlasy značky Braun

Depilátory, epilátory, přístroje péče o vlasy značky Braun
Společnost Elpen – Braun Praha se svým zbožím zaměřuje také na ženy. Nabízí široký výběr strojků na odstraňování chloupků, vhodných pro epilaci i depilaci. Epilační strojky Braun i depilační strojky Braun jsou nabízeny v různých typech. Zvláštní kategorii tvoří obličejové epilátory Braun, které slouží k epilování i čištění obličeje. Společnost Elpen – Braun dodává také přístroje sloužící k péči o vlasy, fény (vlasové vysoušeče), kulmy a žehličky na vlasy.

Přístroje ústní hygieny, domácí přístroje a spotřebiče Braun

Přístroje ústní hygieny, domácí přístroje a spotřebiče Braun
Společnost Elpen – Braun Praha poskytuje široký výběr přístrojů a spotřebičů pro domácnost. Mezi kuchyňskými spotřebiči jsou nabízeny kuchyňské roboty, šlehače, mixéry, ale i rychlovarné konvice a kávovary. Přístroje pro domácnost zastupují např. velmi kvalitní parní žehličky, náramkové hodinky, teploměry či tlakoměry. Široký sortiment zboží nabízí také v kategorii přístrojů pro ústní, dentální hygienu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELPEN - BRAUN Holící strojky Braun Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ELPEN - BRAUN
www.braunelpen.cz
Adresa

Adresa

Petrské náměstí 5
Praha 1 110 00

braunelpen@braunelpen.cz
+420 739 030 949


Najdete nás také zde:

ARES
captcha