Jaroslav Arent


U Pily 8, Praha 4 - Modřany 143 00

Společnost Jaroslava Arenta se zabývá přepravou materiálu, odvozem suti a odpadů a pronájmem kontejnerů v Praha a blízkém okolí.

Naše hlavní činnost:
- odvoz odpadů, odvoz suti a sypkých materiálů
- přistavení kontejneru
- pronájem kontejnerů
- odvoz komunální odpad na skládku
- doprava stavebního materiálu.

Naše společnost Vám poskytne přepravu materiálu, jako je například:
- písek
- zemina
- beton
- stavební dřevo
- kovový či tříděný odpad
- komunální odpad.

Odvoz odpadů:
- stavební odpad
- separovaný odpad
- tříděný odpad
- kovový odpad, materiál určený na vrakoviště
- komunální odpad
- kusovitý beton, živici
- písek, beton, štěrk a další stavební materiál.

Pronájem nákladních kontejnerů:
- kontejnery s nižšími bočnicemi vhodné na odvoz sutin a dovoz písků a štěrků.
- velkoobjemové kontejnery s vysokými bočnicemi jsou vhodné na převoz lehkých materiálů.

Naše služby provádíme pomocí specializovaných vozů:
- AVIA - kontejner, nosnost 3, 5 tuny
- AVIA - valník - délka 6, 5 m, nosnost 3, 5 tuny
- SCANIA 8 x 6 - nosnost 24 tun, objem 19 m3
- BOBCAT 175 S
- BOBCAT 250 S
- CATERPILLAR 428 C.

IČ: 18397450
DIČ: CZ5503112736
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jaroslav Arent

Přeprava a doprava stavebního materiálu Praha 4

Přeprava a doprava stavebního materiálu Praha 4

Nabízíme vám služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy stavebného materiálu. Přepravíme vám, popřípadě i zajistíme stavební materiály jako jsou např: - písek - štěrk - kámen - beton - dřevo - zdící materiály - stavební materiály - izolace a další. Ke své práci používáme a máme k dispozici tyto vozy: - AVIA - kontejner, nosnost 3,5 tuny - AVIA - valník - délka 6,5 m, nosnost 3,5 tuny - SCANIA 8x6 - nosnost 24 tun, objem 19 m3. Pro stálé klienty máme připravené služby s výraznými slevami. Poskytujeme profesionální služby v Praze a přilehlém okolí. Potřebujete přepravit zboží? Zavolejte nám!


Přistavení a dlouhodobý pronájem kontejnerů Praha

Přistavení a dlouhodobý pronájem kontejnerů Praha

Společnost Jaroslav Arenta nabízí a poskytuje přistavení a dlouhodobý pronájem kontejneru o objemu 3,5 a 10 m3. V rámci přistavení a pronájmu zajistíme odvoz sutě a stavebního materiálu na skládku nebo Vámi požadované místo určení. Poskytujeme kontejnery s nižšími bočnicemi, které jsou vhodné na odvoz sutin a dovoz písků a štěrků. Velkoobjemové kontejnery s vysokými bočnicemi jsou vhodné zase na převoz lehkých materiálů, jako je například domovní a zahrádkářský odpad apod. Kontejnery jsme schopni ve smluveném čase přistavit na Vámi uvedené místo a ponechat po sjednanou dobu k užívání. Jsme specialisty na odvoz materiálu v kontejnerech. Přistavení kontejneru na sutě, štěrk, písek a další sypké materiály až k Vám domů! Aktuální ceník odvozu odpadů najdete na našich stránkách.


Odvoz komunálního a stavebního odpadu Praha a okolí

Odvoz komunálního a stavebního odpadu Praha a okolí

Naše společnost poskytuje odvoz komunálního a stavebního odpadu a přepravu dalšího materiálu. Odvezeme: - suť - zeminu - kovový či tříděný odpad - komunální odpad - dřevo - písek - živici - štěrk - stavební materiál - beton a další sypké materiály. Poskytujeme kvalitní služby v hlavním městě Praha a širokém okolí. Naším přáním je, aby všichni naši zákazníci byli spokojeni.


Přeprava, odvoz odpadu a suti kontejnery Praha 4

Přeprava, odvoz odpadu a suti kontejnery Praha 4

Zabýváme se odvozem a přepravou odpadu a suti. Přeprava a odvoz písku, zeminy, štěrku, betonu, suti, komunálního odpadu, stavebního materiálu Na tyto práce máme k dispozici: AVIA - kontejner, nosnost 3,5 tuny AVIA - valník - délka 6,5 m, nosnost 3,5 tuny. Přijmeme spolehlivé řidiče! Kontaktujte nás na telefonním čísle 602216290!!!Další produkty a služby
  • tuzemská přeprava nákladů, tuzemská přeprava zemědělských komodit, tuzemská kamionová doprava, tuzemská železniční doprava
  • kovové vybavení, ocelové konstrukce, kovovýroba na zakázku, prostorové moduly, obytné sestavy, veletržní stánky
  • nakládka odpadu, recyklace odpadu, úprava druhotných surovin, sběr plastu, sběr papíru, sběr skla, odpadové hospodářství


Související články
Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů
Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů

V oblasti vodovodů a kanalizací se zaměřují na širokou škálu svých služeb. Budují a staví nové sítě, udržují ty stávající v provozu nebo také opravují potrubí. Zemní práce jsou jejich každodenní činností. Mezi jejich další hlavní náplň práce se řadí poskytování kontejnerové dopravy.


Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava
Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava

Přeprava nadměrného, těžkého či nadrozměrného nákladu sebou přináší komplikace, a to nejen se samotným převozem, ale i s dodržením podmínek a dalších úkonů jako třeba zajištění nákladu, aby nijak neohrozil účastníky silničního provozu. Pokud právě řešíte převoz takového nákladu a kromě profesionální dopravy potřebujete i řadu zkušeností, tak se obraťte na firmu ZIPP Brno s.r.o.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.