ALFA YACHT CLUB, s.r.o.


Rubešova 631/4, Praha 2 120 00

Pronajímáme jachty, plachetnice, katamarány, motorové a luxusní lodě.

IČ: 25731726
DIČ: CZ25731726
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Pronájem lodí po celém světě

Pronájem lodí po celém světě

Společnost ALFA YACHT CLUB, s.r.o. nabízí plachetnice, katamarány, motorové jachty, s kapitánem i bez kapitána: - pro sport i odpočinek - pro plavbu s přáteli i rodinnou dovolenou - pro firemní kolektivy je jistě zajímavou a vysoce účinnou formou motivace - pro poznání nových míst - poznávací plavby - pro výcvik na moři - kurzy jachtingu pod vedením zkušených českých instruktorů - pro získání sebedůvěry na moři - kondiční plavby - pro společenská setkání - luxusní jachty s posádkou a obsluhujícím personálem - možnost rezervovat i jednotlivá místa - pro plavby po evropských řekách a kanálech (Francie, Holandsko ... k vedení lodi nepotřebujete žádný kapitánský průkaz).Další produkty a služby
  • opravy remorkérů, stavba vodních plavidel, pramice a kánoe, půjčovna raftů, vodácký servis

Společnost zabývající se výrobou automatických a poloautomatických štípačů dřeva, které jsou určené k výrobě palivového dříví.

Související články
Zakázková výroba pontonů pro přívozy, hausboaty, pracovní a rybářské lodě
Zakázková výroba pontonů pro přívozy, hausboaty, pracovní a rybářské lodě

Lodě představují pohodu, klid, rybaření, ale také značnou fyzickou námahu, přesto dostatek odpočinku, výhled na krásný západ slunce, ale také zábavu s přáteli a další potěšení. Toužíte již delší dobu po vlastní lodi? V tom případě si ji nechejte postavit naší firmou NAUTIG SE.


Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví
Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.


Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?
Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Chtěli byste strávit dovolenou na lodi? Společnost Nika Yacht zajišťuje pronájem lodí ve všech jachtařsky zajímavých oblastech světa. Stačí si vybrat zemi, oblast, termín, počet osob a na základě toho si vyberte plachetnici či motorovou loď. Pečlivě si však zjistěte veškeré podrobnosti a informace o podmínkách pronájmu.


Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství
Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Nemáte příliš v lásce zimní období a raději byste utekli do teplých krajin? Nemusí to pro vás být jen sen, ale stát se může realitou! Exotická dovolená na lodi je ideální volba pro všechny, kteří milují moře. Momentálně je nejvhodnější doba na to vybrat si a objednat si plavbu na období podzim až jaro. Zámořské destinace vám nabízejí mnoho nádherných zákoutí, na které budete jistě ještě dlouho po návratu vzpomínat.