APPI CZ a.s.


Sazečská 645/12, Praha 10 - Malešice 108 00

Společnost APPI CZ a.s.autorizovaný dovozce Toshiba pro ČR
Firma se zabývá vlastním prodejem a zajišťuje jak záruční tak i pozáruční servis.

Seznam produktů:
- audiovizuální prezentační technika
- velkoplošné projekce
- multifunkční kopírovací a tiskové stroje
- e-Doc systémy pro správu dokumentů
- notebooky a příslušenství
- skartovací stroje HSM.
- zpětné projektory
- diaprojektory
- videoprojektory
- řídící systémy AV
- ovládací projekce a další.

Tiskové stroje:
- osobní a malé kancelářské stroje
- monochromatické multifunkční stroje
- barevné multifunkční stroje
- velkoobjemové monochromatické multifunkční stroje
- profesionální barevné kancelářské stroje
- profesionální velkoobjemové kancelářské stroje.

Provádíme komplexní řešení v oblasti techniky a pomůcek především pro:
- konferenční místnosti
- sály
- interaktivní odborné a multimediální učebny a laboratoře.

IČ: 24151505
DIČ: CZ24151505
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Multifunkční tiskárny, které splňují nejnáročnější kritéria

Multifunkční tiskárny, které splňují nejnáročnější kritéria

Pořizovali jste někdy tiskárnu nebo multifunkční zařízení do domácnosti pro občasnou, či běžnou práci? Pak jste se jistě snažili vybrat takový přístroj, který bude v mnoha ohledech ideální. Spolehlivý, rychlý, snadný na údržbu, k dispozici za přijatelnou cenu a jeho provozní náklady vás nezruinují.


Zlepšete fungování své firmy či vzdělávacího zařízení. Nebojte se moderních tiskových systémů

Zlepšete fungování své firmy či vzdělávacího zařízení. Nebojte se moderních tiskových systémů

Chcete, aby vaše firma, společnost či organizace byla moderní a fungovala zcela bez problémů? Pak se neobejdete bez komplexního řešení tiskového systému. Ten zahrnuje možnost integrace karetních systémů, software pro zjednodušující autorizační proces uživatelů, systémy snížení nákladů na provoz kancelářské techniky a její provoz. V současné době nezbytným doplňkem jsou systémy pro správu dokumentů plně integrované s používanými multifunkčními stroji. Firma APPI CZ kromě zmíněného nabízí i audiovizuální prezentační techniku. Poskytuje vám tak komplexní služby v oblasti zpracování dokumentu jak v elektronické formě, tak ve v papírové s pohledem na optimalizaci toku dokumentů ve společnosti a jejich následné archivaci.


Kancelářské stroje Toshiba, prodej a servis Praha

Kancelářské stroje Toshiba, prodej a servis Praha

Skenery, tiskárny a další přístroje, které nesmí v kanceláři chybět. V každodenním životě nás obklopuje mnoho přístrojů, bez kterých si už neumíme představit své působení. O kancelářském prostředí ani nemluvě. Skenery, kopírky, tiskárny a další kancelářské přístroje nám usnadňují a zefektivňují naši práci. Jedničkou ve výrobě skenerů, tiskáren a dalších kancelářských nezbytností je společnost Toshiba. Autorizovaným prodejcem kancelářských strojů Toshiba je společnost APPI CZ. Nabízíme veškeré kancelářské stroje, které potřebujete. V našem sortimentu najdete přístroje, které využijete v malé firmě, ale také profesionální plnobarevné kancelářské stroje. Nabízíme multifunkční stroje Toshiba, které zvládají více funkcí naráz. Například model TOSHIBA e-STUDIO6560c zvládá: - Kopírování - Tisk - Fax - Barevné skenování A rychlost kopírování? Ty nejvýkonnější přístroje zvládají vytisknout až 75 stran za minutu! Během chvilky tak vytisknete objemné dokumenty, které se musí co nejrychleji vyexpedovat. APPI CZ vám kancelářské přístroje Toshiba nejenom prodá, ale postará se o ně i během vašeho užívání. Součástí služeb společnosti je totiž také servis a podpora u nás zakoupených kancelářských přístrojů, jako jsou skenery nebo tiskárny. Zajišťujeme servis tiskových i audiovizuálních zařízení. Naši zkušení technici přístroje nejenom opraví, ale také ochotně zapojí. Pobočky společnosti APPI CZ najdete v Praze, Brně a Chomutově.


Multifunkční tiskové stroje Toshiba Praha

Multifunkční tiskové stroje Toshiba Praha

Pro potřeby kvalitního tisku existují praktické multifunkční tiskové stroje, které nabízí společnost APII CZ. Ta prodává produkty známých značek, jako TOSHIBA nebo OKI. Na přání zákazníka je také možné dodat zařízení značky EPSON, CANON a HP. Multifunkční tiskárny naleznou uplatnění hlavně v případě potřeby tisku velkoobjemových sérií, a to například v administrativních částech větších firem. Pokud potřebujete pomoci s výběrem správného multifunkčního tiskacího stroje, neváhejte se obrátit na společnost APPI CZ, která se již léta věnuje prodeji této techniky. Jestliže se chcete dozvědět více o tiskacích strojích, nebo o aktuální cenové nabídky, můžete navštívit pobočky společnosti APPI CZ, a to v městech Praha, Brno a Chomutov.


E-Consulting Praha

E-Consulting Praha

Pomůžeme snížit náklady ve Vaší firmě. Sledujeme vydání spojené s výrobou a zpracováním dokumentů. Zajistíme informace o počtu tiskáren, hlučnosti, umístění, apod. Služby: - projekt (rozsah, cíl, projektový tým, atd.) - zhodnocení nynější situace - optimalizace tiskových procesů - individuální řešení. Realizace dohodnutého řešení: - zaopatření reorganizace - instalace zařízení - nové programové řešení implementace - školení uživatelů - poradenství.


Audiovizuální prezentační technika Praha

Audiovizuální prezentační technika Praha

Potřebujete prezentační techniku pro Váš konferenční sál, školu, učebny, přednáškové místnosti? My vám s tím poradíme a vše zařídíme! Jsme pražská firma zabývající se audio-video prezentační technologií. Zařídíme Vám komplexní služby tzv. „dodávky na klíč“ – poradenství, odbornou instalaci, sloučení s již stávajícími systémy. Také se zabýváme záručním a pozáručním servisem. Naše produkty: - audio i video konference - AV komponenty - displeje (LCD, plazmové) - interaktivní tabule - ovládací systémy - ozvučení - projekční plochy - video a data projektory - vizualizéry. Pro více informaci navštivte naše webové stránky http://www.appi.cz/ nebo zavolejte na telefonní číslo 272 700 700.


Interaktivní tabule, dataprojektory,  projekční plochy, vizualizéry

Interaktivní tabule, dataprojektory, projekční plochy, vizualizéry

Prezentační a audiovizuální technika zejména pro školství. Mezi tuto techniku můžeme zařadit interaktivní tabule, vizualizéry, dataprojektory a v neposlední řadě zpětné projektory. Zabýváme se prodejem, zajistíme komplexní řešení, tzv. "na klíč". Pokud budete využívat více AV komponentů najednou (např. dataprojektor, interaktivní tabule, projekční plocha), tak Vám s ovládáním techniky pomůže řídící systémy. Prostřednictvím tohoto systému vše zapnete nebo vypnete stiskem jednoho tlačítka. Služby: - projekty a návrh - kompletní dodávka tzv. „na klíč“ - sloučení s jinými technologiemi - servis (záruční i pozáruční) - poradenství - školení. Naše produkty využijete v: - učebnách - konferenčních místnostech - přednáškových sálech - laboratořích. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a navštivte naše webové stránky www.appi.cz.


Multifunkční tiskové stroje

Multifunkční tiskové stroje

Naše společnost APPI CZ a.s. se zabývá prodejem tiskových multifunkčních systémů značky Toshiba. Tento výrobce je známý především kvalitou obrazu, kterou jeho produkty disponují a zároveň provozem bez závad. Toshiba se také vyznačuje až překvapivě nízkými náklady, jako je nízká spotřeba elektřiny v režimu spánku nebo inovativní technologie výkonného toneru, který obsahuje interní recyklovatelný systém. Možnost tisku na recyklovaný i voděodolný papír. Naše nabídka tiskových strojů. - malé kancelářské multifunkční systémy – tiskárna, sken, tisk - černobílé nebo barevné multifunkční systémy - velkoobjemové profesionální černobílé nebo barevné víceúčelové stroje. Výrobky značky Toshiba se vyznačují jednoduchým ovládáním, zapadnou do jakéhokoli prostředí. Neprodáváme jen kancelářské stroje, ale komplexní tiskové systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky…Další produkty a služby
  • pc komponenty, kopírky a tiskárny, počítače a skenery, počítačový software, telekomunikační zařízení, kalkulačky a databanky


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.