AMADEUS - jazyková agentura, spol.s.r.o.


Opletalova 1534/4, Praha 1 110 00

AMADEUS, naše jazyková agentura vznikla v září 1991. Už šestnáctý rok Vám nabízíme co nejširší spektrum jazykových služeb. Soustředíme se na tři stěžejní oblasti:
- jazykové kurzy pro veřejnost (výuka dospělých i dětí),
- jazykové kurzy pro podniky i menší firmy,
- překlady a tlumočení.

Kvalitní služby se Vám snažíme poskytnout ve všem, co nabízíme, na nejvyšší možné úrovni. Pracujeme s moderními výukovými materiály, využíváme progresivních metodických postupů. Máme dobré personální a technické zázemí. To vše nám umožňuje zajistit i náročné zakázky tak, abyste byli spokojeni.

Komplexní služby jsou naší vizitkou. Vedle dalších aktivit se proto věnujeme i spolupráci s podniky a institucemi se zahraniční účastí. Pro ně je profesionální dodavatel v oblasti jazykového vzdělávání a překladatelských a tlumočnických služeb důležitým předpokladem pro úspěšnou obchodní činnost.

Živnost subjektu byla ukončena.
IČ: 62300601
DIČ: CZ62300601
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • výuka cizích jazyků, rodilí mluvčí, centrum vzdělávání, zahraniční lektoři, pomaturitní studium

Guardi CZ - Radek Holusek

Související články
Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic
Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic

Angličtina je v dnešním světě nezbytnou nutností, kterou potřebují znát jak mladí lidé, tak i starší ročníky. Bojíte se učení a děsíte se pohledu na učebnice? Pak vyzkoušejte naprosto jednoduchou metodu LITE. Naučíte se anglický jazyk jednoduše, bez učebnic, snadno a to za pomocí speciálních pedagogů, kteří umí podat tento systém výuky naprosto dokonale. Jazyková škola LITE Brno je právě místem, kde se tímto způsobem naučíte anglicky hravě, snadno a za velice krátkou dobu.


Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit
Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Stydíte se mluvit cizím jazykem před ostatními? Není Vám to příjemné nebo se zkrátka bojíte či ostýcháte? Nemusíte se ničeho obávat, my jsme se snažili přizpůsobit každému, a proto jsou zde jazykové kurzy i pro lidi, kteří se něčeho podobného obávají, mají z toho strach, nebo se zkrátka jenom ostýchají před ostatními mluvit cizím jazykem.


Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop
Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.


Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě
Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě

Škola a učení. Každý to bere po svém. I děti k tomu mají svůj individuální přístup. Proto se také často jako rodiče obáváme toho nejhoršího a tím je fakt, že se ve škole určitě nic nenaučily. Co potom v životě, když se nedostanou ani na pořádnou střední školu?