Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o.


Kateřinská 1521/13, Praha 2 - Nové Město 120 00
Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o. poskytuje kompletní pohřební a hřbitovní služby v rámci hlavního města Prahy a okolí. Nabízíme řadu variant smutečních rozloučení i pohřby bez obřadu. Jsme připraveni Vám pomoci v těžkých chvílích při úmrtí Vašeho blízkého.

Služby našeho pohřebního ústavu:
- NON-STOP převoz zesnulých
- pohřeb s obřadem
- pohřeb bez obřadu
- církevní pohřeb
- pohřeb do země
- kremace
- ekonomický pohřeb
- pohřeb na splátky
- zajištění pohřbu předem
- možnost sjednání pohřbu doma
- převoz zemřelých i ze zahraničí
- vyhotovení parte, smutečního oznámení.

Smuteční rozloučení Vám můžeme nabídnout v těchto obřadních síních:
- Obřadní síň Praha
- Ústřední obřadní síň, Olšanské hřbitovy
- Velká obřadní síň krematoria Strašnice
- Malá obřadní síň (Baxova), krematorium Strašnice
- Obřadní síň, krematorium Motol
- Nová obřadní síň, Olšanské hřbitovy
- Vinohradská obřadní síň, Vinohradské hřbitovy
- Kaple sv. Václava, Vinohradské hřbitovy.

Doplňující služby:
- prodej hřbitovního zboží
- ozdobné obaly na urny
- hřbitovní svíčky
- svítilny na hrob.

Náš pohřební ústav patří mezi nejvýznamnější pohřební služby v Praze, na naši profesionalitu se můžete spolehnout. Pro bližší informace prosím navštivte naše webové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

Další produkty a služby
  • přeprava zesnulých po ČR, mezinárodní přeprava zesnulých, poslední rozloučení, církevní obřad, kremace, uložení do hrobu

Obec Zádolí

Související články
Pohřební služba v Libereckém kraji

H&H AUXILIA s.r.o.

Pohřební služba v Libereckém kraji

Život je plný radosti, štěstí a spokojenosti, ale patří k němu i pocity smutku, když se na pohřbu máme loučit s našim blízkým. I po radostném a šťastném životě to končí smutkem a bolestí příbuzných. Dopřejte zesnulému hezké rozloučení. To je to poslední, co pro člověka můžete udělat.


Výroba ekologických rakví

KOMES, spol. s r.o.

Výroba ekologických rakví

Je těžké vyrovnat se s bolestnou ztrátou blízké osoby. Každý pohřeb doprovází nepopsatelný smutek v srdcích příbuzných, rodinných příslušníků, přátel a dalších blízkých. Berte život z té lepší stránky. Firma KOMES spol. s.r.o., vyrábí ekologické rakve různých typů i druhů. Základem je kvalitní rakev, která je vyrobena podle zákonných předpisů.


V životě nás potkají i méně příjemné situace, jednou z nich je i pohřeb

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

V životě nás potkají i méně příjemné situace, jednou z nich je i pohřeb

Situace, která není nikomu příjemná. Každý z nás se s ní v životě potká, ať už u rodinných příslušníků nebo svých blízkých či známých přátel. Náš pohřební ústav Auriga působí po celé České Republice. Zařizujeme vše potřebné, abyste neměli navíc žádné starosti.


Pohřební služba MARIE -  v těžkých chvílích vám podáme pomocnou ruku

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Pohřební služba MARIE - v těžkých chvílích vám podáme pomocnou ruku

Se ztrátou milované osoby se dá vyrovnat jen těžko. To poslední, co pro zesnulého můžete udělat je ale to, že mu zajistíte důstojný pohřeb podle jeho představ. S tím vám pomůže pohřební služba MARIE Opava. V obtížných životních chvílích vám podáme pomocnou ruku, pomůžeme vám vyřídit celý pohřeb a zajistíme, aby vše proběhlo bez komplikací.


Další produkty a služby
Pohřební ústav Pegas zajišťuje důstojné a diskrétní poslední rozloučení

Pohřební ústav Pegas zajišťuje důstojné a diskrétní poslední rozloučení

Odchod blízké osoby je velice bolestivou záležitostí. Pro pozůstalé se jedná o těžké chvíle, ve kterých potřebují každou pomocnou ruku při organizaci smutečního obřadu. Pohřební ústav Pegas CZ nabízí maximální součinnost prostřednictvím empatických pracovníků ochotných vyjít vstříc jakýmkoli požadavkům. Můžete se tedy spolehnout, že poslední rozloučení proběhne bez komplikací a přesně dle Vašich představ.


Non-stop pohřební služba Praha nabízí pomocnou ruku ve smutném období

Non-stop pohřební služba Praha nabízí pomocnou ruku ve smutném období

Úmrtí blízké osoby přináší nejen období smutku, ale také nutnost vyřízení formalit a v neposlední řadě jisté finanční zatížení pozůstalých. V této těžké době je důležité obrátit se na pohřební službu, která zařídí vše potřebné, poskytne veškeré informace a zajistí i finanční pomoc v případě nepříznivé situace. Pohřební ústav Pegas CZ má v této oblasti mnohaleté zkušenosti.


Pohřební služba, pohřby, kremace, převoz zesnulých, hřbitovní zboží, Praha

Pohřební služba, pohřby, kremace, převoz zesnulých, hřbitovní zboží, Praha

V těžkých chvílích spojených s odchodem blízké osoby a zajištěním pohřbu či kremace Vám pomůže Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o. Neváhejte se na nás obrátit, působíme v Praze a okolí.


Cenově dostupný ekonomický pohřeb Praha

Cenově dostupný ekonomický pohřeb Praha

Chcete se se zesnulým rozloučit co nejlépe, avšak nemáte příliš peněz na drahý pohřeb? Pohřební ústav Pegas CZ nabízí možnost zrealizování ekonomického pohřbu, který je stejně plnohodnotný, avšak finančně méně náročný. Ekonomický pohřeb zahrnuje: - Zajištění obřadního sálu spolu s řečníkem - Kremační rakev včetně zdobné kytice se stuhou a látkového věnce - 25 kusů smutečního oznámení - Převezení zesnulého v rámci Prahy a následné zpopelnění - Zajištění úmrtního listu V ceně nejsou započítány žádné další pohřební služby. Ekonomický pohřeb probíhá vždy výhradně na Olšanských hřbitovech. Myslíte si, že ekonomický pohřeb bude tou nejlepší cestou, jak se rozloučit? Zavolejte na telefonní číslo 800 176 423, kde se dozvíte konkrétní cenu a další informace.


Převozy zesnulých ze zahraničí do ČR a naopak

Převozy zesnulých ze zahraničí do ČR a naopak

Převoz zesnulých je uskutečněn za pomoci moderních vozů a letadel se speciálními úpravami a vždy je nabízena nejvýhodnější cesta. Převoz zahrnuje také spolupráci s pojišťovnami a asistenčními službami. Pohřební ústav působící v Praze Pegas CZ s.r.o. nabízí všem pozůstalým možnost převozu zesnulých jak ze zahraničí do České republiky tak i na naopak. Možnost organizace celého smutečního obřadu pro zesnulého, a to po celé České republice, včetně žehu či pohřbu do země. Při zahraničních převozech vyřídíme následující záležitosti: - Povolení tamního hygienika - Pasové a celní formality na letištích - Konzultace s příslušným konzulátem - Kompletní úmrtní list - Překlady důležitých dokumentů - Letenku z určité země. Dále je potřebné umět se domluvit, což zvládáme v jazycích: - Němčina - Angličtina - Italština - Španělština - Ruština Pohřební ústav Pegas CZ s.r.o. vám vyhoví v každém Vašem přání a bude se snažit zachovat klid zesnulého a jeho důstojný odchod.


Kompletní pohřební služby Non-Stop Praha

Kompletní pohřební služby Non-Stop Praha

Pohřební ústav Pegas CZ s.r.o. se sídlem v Praze zajišťuje veškeré pohřební služby, které vám pomohou ustát velmi náročné chvíle Vašeho života. Díky maximálně ochotě a čtyřiadvacetihodinovému servisu bude odchod Vašich blízkých co nejméně bolestivý. Každý si zaslouží důstojný odchod, proto ho neváhejte svým blízkým zařídit. Mezi kompletní pohřební služby ústavu patří: - Převozy zesnulých ze zahraničí zpět do České republiky - Finanční výpomoc v případě potřeby - Převozy po celé republice - Poskytnutí prostorů pro konání samotného pohřbu - Zajištění vhodné hudby, reprodukované či živé - Veškeré kosmetické úpravy na zemřelém - Prodej pohřebního zboží – urny, rakve, smuteční květiny, zhotovení parte Pohřební ústav poskytuje své kompletní služby po celé Praze a v rámci Středočeského kraje. V jakémkoliv případě se můžete obrátit na telefonní linku 800 176 423, která je k dispozici 24 hodin denně a která je pro vaše potřeby zcela zdarma.


Pohřební služba Pegas Praha vám pomůže zvládnout těžké chvíle

Pohřební služba Pegas Praha vám pomůže zvládnout těžké chvíle

Ztráta blízké osoby je vždy velmi bolestná. V pohřební službě Pegas Praha vám jsme proto k dispozici 24 hodin denně a pomůžeme vám tuto těžkou situaci zvládnout. S námi se nemusíte zbytečně stresovat zdlouhavým vyřizováním pohřebního obřadu. My vše zařídíme za vás a společně připravíme důstojné rozloučení pro vaše milované. V naší firmě víme, že návštěvy pohřebních ústavů bývají často velmi emotivní a nepříjemné. Proto nabízíme nadstandardní službu, kdy vás osobně navštívíme a pomůžeme vám sjednat celý smuteční obřad z pohodlí domova. Poradíme vám s výběrem smutečního oznámení, květin i obřadní síně tak, aby vše proběhlo podle přání zesnulého. Pohřební služba Pegas poskytuje již několik let své služby po celé Praze a Středočeském kraji. Pro váš obřad jsme proto schopni zajistit hned několik krásných obřadních síní a kaplí. Poslední rozloučení sjednáme přesně podle vašich přání. Pomůžeme vám zorganizovat například pohřeb bez obřadu, církevní pohřeb, pohřeb do země nebo i ekonomický pohřeb. V těžkých chvílích jsme vám k dispozici nonstop 24 hodin denně. Obrátit se na nás proto můžete i o víkendech a svátcích. Zajistíme také rychlý převoz zesnulého ze zahraničí nebo po České republice. Budeme vám na blízku po celou dobu plánování smutečního obřadu a pomůžeme vám i s těmi nejmenšími detaily, které pro vás budou důležité. Pohřební službu Pegas najdete na adrese Kateřinská 1521/13, Praha 2 - Nové Město.


Mezinárodní převozy zemřelých

Mezinárodní převozy zemřelých

Smrt blízkého člověka není nikdy snadná. Truchlíme kvůli ztrátě člověka a řešíme spoustu věcí okolo. Zařizování této události je pak, v případě, že nevíte, na koho se obrátit, další nepříjemnou zkušeností. O to horší je, když ztratíme někoho blízkého v zahraničí. Ale i s touto situací vám pomůže Pohřební služba Pegas CZ, která nabízí službu mezinárodní převozy zemřelých. Tyto mezinárodní převozy zemřelých totiž provádí z kteréhokoliv místa ve světě do ČR. Daná služba však funguje samozřejmě také opačně. Převážíme totiž příslušníky cizích států, kteří zemřeli na území ČR, do jejich rodné vlasti. Mezinárodní převozy zemřelých nabízí Pohřební služba Pegas CZ jak pro významné české i zahraniční pojišťovny, ale také pro soukromé osoby, přičemž služba mezinárodní převozy zemřelých funguje naprosto nepřetržitě. Velká vzdálenost nemění nic na tom, že převoz zesnulého bude důstojný – pomocí speciálních pohřebních vozů a rakve se zinkovou vložkou. V případě dlouhých vzdáleností zajišťujeme i letecké převozy zesnulých. V tomto směru poskytujeme poradenství – poradíme vám nejvýhodnější variantu. V případě mezinárodního převozu zemřelých poskytujeme i další služby: - Vyřízení patřičných povolení – hygienika, celní správa, konzulát, atd. - Zajištění smutečního obřadu kdekoliv v ČR - Případně provedeme balzamaci a konzervaci - Spolupracujeme s pojišťovnami a asistenčními službami


Pohřební ústav Praha - zahraniční převozy zesnulých

Pohřební ústav Praha - zahraniční převozy zesnulých

Pohřební ústav Pegas CZ s.r.o. zajišťuje nepřetržitý převoz zesnulých z místa úmrtí v Praze a okolí a to do 30 minut po nahlášení. Převoz zemřelého z jakékoliv místa v ČR jsme schopni provést nejpozději do 3 hodin od nahlášení. U nás se objednává telefonicky v nepřetržitém provozu na telefonních číslech: +420.725 900 800 nebo +420.224 942 049 Péči o zesnulého do doby pohřbu zde zajišťují pouze naši pracovníci. V případě zájmu nebo vyžadují-li to zdravotní předpisy, zajistíme provedení balzamace a konzervace. Naše společnost spolupracuje při zahraničních převozech s pojišťovnami a asistenčními službami. Stačí nás kontaktovat, o zbytek se postaráme.


Pohřební ústav Pegas, Praha a Středočeský kraj

Pohřební ústav Pegas, Praha a Středočeský kraj

Pegas byl v řecké mytologii bájné zvíře, které vzbuzovalo v lidech obdiv, úctu a pocit bezpečí. Právě proto jsme si zvolili toto zvíře jako maskota naší firmy. Pohřební ústav Pegas CZ je přesně jako bájné zvíře. Zajistí pohřeb s veškerou grácií a na nejvyšší etické úrovni. Uvědomujeme si, že poslední rozloučení je poslední možností, jak prokázat zesnulému úctu a doprovodit ho na jeho cestě do nebes. Jsme tu pro vás, takže se přizpůsobujeme vašim přáním. Jsme tu pro vás neustále, 24 hodin denně i o svátcích a víkendech. Dáváme vám na výběr z velkého množství rakví, uren a květin. Provádíme veškeré druhy pohřbů. Pegas CZ působí v oblasti středních Čech. Naše obřadní síně jsou rozmístěné po celé Praze. Vaše trápení se snažíme maximálně umírnit. Proto na našich webových stránkách uveřejňujeme praktické informace týkající se vyřizování pohřbu.


Pohřební služba Praha nepřetržitý provoz 24 hodin

Pohřební služba Praha nepřetržitý provoz 24 hodin

Pohřební služba v Praze Pegas CZ s.r.o zajišťuje nepřetržitý provoz 24 hodin denně, včetně dní pracovního volna a klidu. Nabízíme kompletní pohřební a hřbitovní služby, vč. pohřbů církevních. Rádi pomůžeme a poradíme při vyřizování notářského řízení a sociálních dávek. Samozřejmostí je nabídka smutečních potřeb pro obřad jako jsou rakve, urny, věnce, smuteční kytice, smuteční oznámení a další pohřební zboží. Umožňuje každému, aby poslední rozloučení s jeho blízkým odpovídalo jeho představám i přáním zesnulého. Respektujeme vaše přání. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Sjednání pohřbu doma Praha

Sjednání pohřbu doma Praha

Pohřební služba Pegas CZ s.r.o. nabízí pomoc ve formě sjednání pohřbu přímo v rodině zesnulého. Jedná se o bezplatnou službu, kterou objednáte u nás telefonicky. Naše sjednavatelky přinesou s sebou vše potřebné např: - katalogy pro výběr květinových darů, obřadních síní, rakví a návrhů smutečního oznámení. Smuteční oznámení Vám vytiskneme přímo při sjednání pohřbu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pohřeb bez obřadu - Praha online

Pohřeb bez obřadu - Praha online

Pohřební služba Pegas CZ s.r.o. nabízí další variantu pohřbu a to pohřeb bez obřadu. Při zvolení této varianty dojde ke zpopelnění zesnulého bez smutečního obřadu v obřadní síni. Pohřeb bez obřadu je v poslední době velmi žádaný způsob posledního rozloučení. Pohřeb bez obřadu - Praha online za zvýhodněnou cenu: 11.390,- Kč Pohřební služba Praha zajišťuje nepřetržitý provoz 24 hodin denně, včetně dní pracovního volna a klidu. Pro sjednání online pohřbu, klikněte na odkaz viz níže.


Převozy zesnulých po ČR - nonstop

Převozy zesnulých po ČR - nonstop

Pohřební ústav Pegas CZ s.r.o. zajišťuje nepřetržitý převoz zesnulých z místa úmrtí v Praze a okolí a to do 30 minut po nahlášení. Převoz zemřelého z jakékoliv místa v ČR jsme schopni provést nejpozději do 3 hodin od nahlášení. Péči o zesnulého do doby pohřbu zde zajišťují pouze naši pracovníci. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pohřeb bez obřadu - Praha a okolí

Pohřeb bez obřadu - Praha a okolí

Pohřební služba Pegas CZ s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších pohřebních služeb v Praze. Pohřeb bez obřadu je v poslední době velmi žádaný způsob posledního rozloučení. Při zvolení této nejméně ekonomicky náročné varianty dojde ke zpopelnění zesnulého bez smutečního obřadu v obřadní síni. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.