Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Pražské divadlo na Žižkově se stalo domovskou scénou pro divadelní hry o imaginárním českém všeumělovi Járu Cimrmanovi a na jeho počest vznikl název divadla – Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, jehož stěžejním repertoárem jsou hry autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka.

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana v Praze, ulice Štítného

Divadelní představení - rezervace vstupenek online

Divadelní představení autorů Smoljaka a Svěráka, která nikdy nezestárnou a stále budou přitahovat zástupy diváků, si můžete vybrat v programu našeho Žižkovského divadla Járy Cimrmana na webových stánkách zdjc.cz a vstupenky rezervovat online.

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana v Praze


Repertoár Žižkovského divadla Járy Cimrmana – hry s vynikajícím hereckým obsazením

Z repertoáru Žižkovského divadla Járy Cimrmana na vás čekají Cimrmanův dramatický kšaft České nebe, osvětový večer s jednoaktovou operou Cimrman v říši hudby, opereta Hospoda Na mýtince, představení Afrika, činohra Vyšetřování ztráty třídní knihy, benefiční představení Záskok pro Oázu, severské drama Dobytí severního pólu, pohádka, která u dětí propadla Dlouhý, Široký a Krátkozraký, hra Lijavec, jevištní sklerotikon Švestka, detektivní hra Vražda v salonním kupé a další populární představení.

Repertoár Źižkovského divadla Járy Cimrmana


Cimrman English Theatre – divadelní představení v podání anglických herců

Pozvěte své zahraniční přátele a vychutnejte spolu s nimi cimrmanovská díla v anglickém jazyce. Čeká vás inscenace Pub in the Glade, vtipná divadelní hra The Stand In a konečně divadelní hra The Conquest of the North Pole v podání profesionálních anglických herců žijících v Čechách.

Cimrman English Theatre – divadelní představení v angličtiněŽižkovské divadlo Járy Cimrmana

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

AQUALUNG, Divadlo A.D. Příbram, 3D company

AQUALUNG, Divadlo A.D. Příbram, 3D company

Divadla AQUALUNG, Divadlo A.D. Příbram, 3D company

Žižkovská štace

Žižkovská štace

Malé festivaly nazvané Žižkovská štace, zájezdová divadelní představení