Galerie Domino
Ing. Jarmila ŠEJNOHOVÁ


Wuchterlova 16, Praha 6 160 00

Soukromá prodejní galerie Jarmily Šejnohové se sídlem na Praze 6.
V naší galerii najdete originály hodnotných uměleckých děl českých a slovenských malířů od přelomu 19. a 20. století, až po současné moderní umění.
Pořádáme autorské a tematické výstavy.
Výstavy obvykle zahajujeme vernisáží, jsou vždy prodejní a na vernisážích poskytujeme 10% slevu.

Naše expozice tvoří především obrazy, plastiky, sklo, šperky, tapisérie, koláže, ručně vázané gobelíny, bižuterie a umělecky hodnotné dárky.

Dále zajišťujeme:
- instalaci a přípravu výstavy
- instalace vernisáže
- kulturní program
- občerstvení
- odborný výklad znalce umění
- rozesílání pozvánek
- odborné poradenství
- věrnostní karty s trvalou slevou
- e-shop

Propůjčujeme výstavní prostory renomovaným i začínajícím autorům.
U nás zakoupená umělecká díla vám podle přání necháme odborně zarámovat, nebo opatřit paspartou.

IČ: 13820451
DIČ: CZ415413053
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Hory - blíže k nebesům - tématická výstava 5.6-31.8.2014 Praha

Hory - blíže k nebesům - tématická výstava 5.6-31.8.2014 Praha

Srdečně Vás zveme na výstavu Hory - blíže k nebesům. Jedná se o tematickou výstava cca 20ti autorů na dané téma. Výstava se koná od 5.6. do 31.8. zahájena vernisáží 5.6. v 17.hod. Provozujeme galerii s prodejní výstavou keramických reliéfů, obrazů a volné plastiky. Galerie DOMINO je výstavní síň, kde jsou prezentovány originály hodnotných uměleckých děl českých a slovenských malířů od přelomu 19. a 20. století, až po současné moderní umění. Velice si vážíme vaší přízně a těšíme se na Vaší návštěvu.


Malebné obrazy Prahy Miroslava Váchy - Galerie Domino - 24.4.- 28.5.2014

Malebné obrazy Prahy Miroslava Váchy - Galerie Domino - 24.4.- 28.5.2014

Přijměte pozvání na prodejní výstavu obrazů pana Miroslava Váchy, která bude zahájena vernisáží dne 24.4.2014 a potrvá do 28.5.2014 v galerii Domino ve Wuchterlově ulici v Praze 6. Pan Miroslav Vácha se narodil roku 1951. Vystudoval operní zpěv na státní konzervatoři v Praze a jako sólista působil v několika operních divadlech. Vztah k výtvarnému umění zdědil po otci, u kterého získal první zkušenosti s malbou již v dětství. Znalosti malířských technik si osvojil soukromým studiem a návštěvami světových galerií. Inspiraci k vlastní tvorbě čerpá hlavně z procházek Starým Městem a přírodou. Přijďte se podívat do naší galerie na prodejní výstavu Miroslava Váchy na obrazy překrásné Prahy. Těšíme se na Vás!


Galerie DOMINO Praha - místo pro umění

Galerie DOMINO Praha - místo pro umění

Umělci u nás mohou pořádat tematické výstavy spojené s vernisáží a prodejem děl, obdivovatelé umění pak mohou nakupovat originály hodnotných uměleckých děl českých a slovenských malířů od přelomu 19. a 20. století až po současné moderní umění. V prostorách galerie DOMINO Praha si každý milovník umění přijde na své. Pro začínající i renomované umělce zajišťujeme v Galerii DOMINO Praha instalaci výstavy, vernisáž s kulturním programem, občerstvením i odborným výkladem znalce. Nabízíme také rozeslání pozvánek asi 800 pravidelným návštěvníkům galerie DOMINO. Pomáháme umělcům, aby zúročili svoji tvorbu a aby se dostali do povědomí milovníků umění. Kdokoliv k nám může přijít a najít umělecké dílo, které mu padne do oka. Naše portfolio je skutečně široké. Zahrnuje grafické listy věhlasných autorů, zajímavé plastiky z kovu, skla, dřeva i kamene, textilní tapisérie, koláže, ručně vázané gobelíny, sklo, keramiku, bižuterii a i vkusné umělecky hodnotné dárky. Ceny děl jsou velmi různé. V Galerii DOMINO Praha najdete i cenově velmi přístupná, a přesto kouzelná umělecká díla. Vybrat si u nás tedy může i “běžný” člověk. Výtvarná díla s certifikovanou uměleckou hodnotou prodáváme v Galerii DOMINO Praha za takřka ateliérové ceny. Na vyžádání vám vystavíme i písemné osvědčení o originálu. Přestože upřednostňujeme osobní kontakt s kupci, milerádi vám vybrané dílo zašleme i poštou na dobírku za běžné poplatky. Při zakázce nad 500 Kč svým zákazníkům umožňujeme i nákup na splátky, přičemž záloha pro odběr díla činí 40 % kupní ceny a vícenáklady jen 5 %. Věrným zákazníkům navíc poskytujeme 5% slevu na další nákup. Ochotně vám poradíme nebo například zařídíme odborné zarámování u nás zakoupeného obrazu. Máte-li zájem pomůžeme vám také vybavit interiér uměleckými díly a doporučíme vám jejich rozmístění v privátních, komerčních i reprezentačních prostorách.


Kvasnicová Zuzana - Výstava v Galerii Domino 27.3.2014-22.4-2014

Kvasnicová Zuzana - Výstava v Galerii Domino 27.3.2014-22.4-2014

Přijměte pozvání na prodejní výstavu obrazů Zuzany Kvasnicové, která bude k vidění od 27.3.2014 do 22.4.2014 v galerii Domino ve Wuchterlově ulici, kousek od stanice metra Dejvická v Praze 6. Provozujeme galerii s prodejní výstavou keramických reliéfů, obrazů a volné plastiky. Galerie DOMINO je výstavní síň, kde jsou prezentovány originály hodnotných uměleckých děl českých a slovenských malířů od přelomu 19. a 20. století, až po současné moderní umění. Hledáte krásné obrazy a umělecké předměty? Přijďte se podívat do naší galerie na práce předních malířů, grafiků, sochařů a sklářů...


Autorské a tématické výstavy Praha

Autorské a tématické výstavy Praha

Galerie Domino pořádá autorské a tématické výstavy. Výstavy obvykle zahajujeme vernisáží ve čtvrtek v 17.hod., kde se návštěvníci mohou seznámit s autory a které jsou přístupné každému. Výstavy jsou vždy prodejní a na vernisážích je poskytována 10% sleva. Program: září - prosinec Ivana Svobodová – obrazy - září, říjen Viktor Žuk-Naďa Katernoga – obrazy, keramické plastiky - říjen, listopad Alice Vegrová – malba na hedvábí - listopad, prosinec Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Vernisáž výstavy obrazů starých mistrů Praha

Vernisáž výstavy obrazů starých mistrů Praha

Galerie Domino pořádá autorské a tematické výstavy. Letošní souborná výstava bude na téma „Moře“. Vernisáž výstavy začíná 15.března 2012 v 17 hodin a probíhá do 10.dubna 2012. Jeden měsíc v roce je věnován starým mistrům-autorům z 19.A 20.století, jejichž díla nám zapůjčují soukromí sběratelé. Celá výstava bude prodejní a na vernisážích je poskytována 10% sleva. Podrobnější informace naleznete na našich stránkách.Další produkty a služby
  • kultura a umění, výstavní síně, stálá expozice děl, obrazy a fotografie, sbírky umění, tematické výstavy
  • řetízkové náramky, náhrdelníky s přívěsky, náušnice, prstýnky, šperky do vlasů, brože, akrylátové řetízky
  • stolní nádobí, pivní a vinné sklenice, restaurační a obalové sklo, kosmetické flakony

Pavel Šafář - čištění kanalizace

Související články
Ručně vyráběné vánoční ozdoby
Ručně vyráběné vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby, DUV – družstvo vyrábí poctivě hezky česky. Tradiční jsou kulaté baňky, které můžeme mít v různých velikostech i barvách. Mezi další patří olivy nebo různé formy ve tvaru sněhuláka, Santy, medvídka, jiného zvířátka nebo tváře. Další v řadě jsou pořád populární zvonky a každý stromeček také potřebuje kvalitní a dokonalou špici. Volné tvary obsahují celou řadu dalších různě zbarvených forem.


Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlaté šperky patří od nepaměti k těm nejkrásnějším a nejžádanějším. Šperky nejen ze žlutého, ale také z červeného a bílého zlata jsou pořád moderní a oblíbené a díky výrobě na zakázku si můžete nechat vyrobit šperk přímo podle svých představ. Svoje produkty a služby již léta poskytuje Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let
České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let

Zdobení vánočního stromečku je v čase vánočním záležitostí naprosté většiny českých rodin. Je to zkrátka tradice, která k vánocům patří stejně, tak jako k prvnímu máji jarní polibek pod rozkvetlou třešní. Každým rokem tak na Štědrý den „oblékáme“ stromeček pomocí vánočních ozdob do zbrusu nového kabátku. Někteří v oblasti vánočních ozdob zůstávají věrni červeno-zlaté, stříbrné, či zelené klasice, jiní se zase řídí nejnovějšími trendy. Nakonec si ale všichni ten svůj stromek v nejkouzelnějším čase roka nazdobíme tak, aby byl pohlazením pro naše oči a zároveň potěšil naše děti. Dekorací, které lze na stromeček pověsit, je samozřejmě spousta. Skleněné vánoční ozdoby ale mezi nimi mají doslova výsadní postavení. A právě výrobní družstvo IRISA Vsetín takové skleněné vánoční ozdoby, ale také jiné dekorace do bytu vyrábí.


Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů
Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.