Edenred CZ s.r.o.


Na Poříčí 1076/5, Praha 1 110 00

Společnost Edenred CZ – poskytovatel služeb pro firmy a veřejné instituce.

Edenred CZ provozuje poukázkové systémy řešící řadu oblastí zaměstnaneckých benefitů a motivace.

Mezi naše nejznámější poukázky patří stravenky Ticket Restaurant.

Řada firem i veřejných institucí poskytuje svým zaměstnancům příspěvky na sportovní a kulturní vyžití, zdravotní péči nebo dovolenou prostřednictvím poukázek:
-Ticket Sport&Kultura
-Ticket Medica a
-Ticket Holiday

Stravování zaměstnanců
Dárek pro vaše obchodní přátele
Dárek pro marketingové akce
Dárek pro spolupracovníky
Poukázky pro zaměstnance
Karty pro vaše zaměstnance
Univerzální dárková poukázka
Stravenky, stravenka
Benefit, benefity
Employee benefits
Stravovací poukázky
Kupon, kupóny
Slevové brožury
Předplacené služby
Předplacená karta
Dárková poukázka, dárkové poukázky
Inzerty
Vkládaná inzerce do obálek s poukázkami
Online objednávání stravenek
Daňová uznatelnost
Uznatelné náklady
Uznatelný náklad
Daňové náklady
Daňové výhody
Daňová optimalizace
Příspěvek na práci
Příspěvek na živobytí
Pomoc v hmotné nouzi
Loajalita zaměstnanců
Motivace zaměstnanců
Motivace zaměstnance
Motivační programy
Věrnostní programy
Sociální programy
Řízení nákladů.


Zaměstnanecké benefity:
- Ticket Restaurant
- Ticket Benefits
- Ticket Čistý
- Benefity Café.

Ticket Benefits:
- Ticket Benefits Card
- Ticket Sport & Kultura
- Ticket Holiday
- Ticket Medica
- Ticket Academica
- Ticket Kids
- Ticket Multi.

Dárkové poukazy:
- Ticket Compliments Dárkový - obchodní partner
- Ticket Compliments Dárkový - zaměstnanec..

IČ: 24745391
DIČ: CZ24745391
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milada Fenton

Stravenky Ticket Restaurant - objednání online

Stravenky Ticket Restaurant - objednání online

Společnost Edenred CZ s.r.o. nabízí možnost objednání stravenek Ticket Restaurant ONLINE. Nominální hodnoty stravenek jsou: - běžná výše rozmezí 30–100 Kč (po 1 kč) - možnost tisku a dodání stravenek s vyšší nominální hodnotou než 100 Kč. U nás na pobočkách jsou k dispozici stravenky v bloku v nominální hodnotě 30–100 Kč (po 5 Kč). Poukázky lze uplatnit: - v restauracích - v jídelnách - v provozech s možností stravování - v prodejnách s občerstvením nebo prodejny potravin. Všechny partnerské provozovny, kde lze tyto stravenky uplatnit, jsou označeny naší nálepkou Ticket Restaurant. Pro přímé objednání můžete rovnou kliknout na odkaz viz níže.


Zaměstnanecké benefity - efektivní řešení v oblasti odměňování a motivace zaměstnanců

Zaměstnanecké benefity - efektivní řešení v oblasti odměňování a motivace zaměstnanců

Společnost Edenred CZ s.r.o. provozuje poukázkové systémy a předplacené karty v oblasti zaměstnaneckých benefitů a motivace. Mezi naše nejznámější poukázky patří stravenky: - Ticket Restaurant - Ticket Benefits - Ticket Čistý. Služby: - Cafeterie Benefity Café - Benefits Portal. Dále nabízíme co nejširší paletu služeb spojenou s výběrem způsobu objednání, balení, úhrady a doručení našich poukázek. Poukázky můžete jednoduše a spolehlivě objednat přes internet. Edenred CZ s. r. o. je držitelem normy kvality ISO 9001 : 2009 a ISO 27001 a cerifikátu AS8001 Bližší informace najdete na našich webových stránkách www.edenred.cz


Ideální dárek – dárkové poukázky Ticket Compliments

Ideální dárek – dárkové poukázky Ticket Compliments

Ticket Compliments Univerzální dárková poukázka, která umožňuje nákup libovolného dárku v široké síti našich obchodních partnerů. Představuje praktický způsb odměny různých cílových skupin od zaměstnanců přes obchodní partnery až po klienty. Přičemž hodnotu poukázky je možné libovolně přizpůsobit potřebám dárce či obdarovaného. Hledáte řešení jak:najít vhodný dárek pro vaše obchodní přátele? vybrat vhodné ceny pro marketingové akce? zajistit věrnostní programy pro své spolupracovníky? Vyhovět přání každého? Nabízíme Ticket Compliments Dárkový Jednoduché řešení jak poděkovat svým zaměstnancům a obchodním partnerům a umožnit jim vybrat si dárek podle vlastních představ v široké síti partnerských značkových provozoven.


Zaměstnanecké benefity - poukázky Edenred

Zaměstnanecké benefity - poukázky Edenred

Společnost Edenred CZ s.r.o. je poskytovatelem služeb pro firmy a veřejné instituce a pomáhá řešit každodenní starosti spojené s chodem každé organizace. Zaměstnanecké benefity: - Ticket Restaurant - Ticket Benefits - Ticket Čistý - Benefity Café. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Ticket Benefits - Motivace zaměstnanců

Ticket Benefits - Motivace zaměstnanců

Ticket Benefits: - je produktová řada benefitních poukázek společnosti Edenred - odměňovací systém zaměstnanců v České republice. Pro zaměstnance je tento příspěvek osvobozen od daně z příjmu a pro zaměstnance i zaměstnavatele od plateb pojistného. Vybrat si můžete poukázky,které zahrnují: - sportovní a kulturní aktivity - příspěvek na dovolenou - zdravotní péči - vzdělávání nebo péči o děti. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Cafeterie Benefity Café - řízení benefitů

Cafeterie Benefity Café - řízení benefitů

Cafeterie Benefity Café: - služba Benefity Café nabízí internetovou aplikaci, která obsahuje komplexní nástroj řízení benefitů. Cafeterie Benefity Café představuje efektivní nástroj řízení a správy zaměstnaneckých benefitů. V systému cafeterie Benefity Café je dnes obsaženo několik stovek benefitů od dodavatelů z různých sfér podnikání. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Online objednávání stravenek pro zaměstnance

Online objednávání stravenek pro zaměstnance

Společnost Edenred CZ s.r.o. nabízí poukázky online. Poukázky můžete objednat opravdu jednoduše a spolehlivě přes internet. Nemáte-li podepsanou smlouvu s Edenred CZ s.r.o., můžete vaši první objednávku uskutečnit na tři kliknutí. Pokud jste našim zákazníkem, využijte k vaší objednávce systém Edenred on-line. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Odborník v oblasti zaměstnaneckých benefitů

Odborník v oblasti zaměstnaneckých benefitů

Společnost Edenred je poskytovatelem služeb pro firmy a veřejné instituce a pomáhá řešit každodenní starosti spojené s chodem každé organizace. Edenred provozuje poukázkové systémy a předplacené karty v oblasti zaměstnaneckých benefitů a motivace. Mezi naše nejznámější poukázky patří stravenky Ticket Restaurant, řada firem i veřejných institucí poskytuje svým zaměstnancům příspěvky na sportovní a kulturní vyžití, zdravotní péči nebo dovolenou prostřednictvím předplacené karty Ticket Benefits Card či tématických poukázek Ticket Sport&Kultura, Ticket Medica a Ticket Holiday, Ticket Kids a Ticket Multi. A dále multibrandové dárkové poukázky Ticket Compliments. Poukázky můžete jednoduše a spolehlivě objednat přes internet. Bližší informace najdete na našich webových stránkách www.edenred.cz


Stravenky Ticket Restaurant

Stravenky Ticket Restaurant

Stravenky Ticket Restaurant jsou nejjednodušší formou jak umožnit zaměstnancům uhradit náklady na stravování během pracovního procesu, přičemž nezáleží na tom, kdy a kde zaměstnanec práci vykonává. Výhody pro poskytovatele Daňově uznatelný náklad zaměstnavatele do výše 70 % sazby stravného a 55 % nominální hodnoty poukázky. Pro zaměstnavatele je příspěvek osvobozen od odvodů na sociálním a zdravotním pojištění. Pro zaměstnance nepodléhá příspěvek dani z příjmu fyzických osob ani odvodům na sociální a zdravotní pojištění. Maximální daňovou úsporu na straně zaměstnavatele i zaměstnance dosáhnete při nominální hodnotě stravenky 94 Kč. Nominální hodnota stravenky Výse nominální hodnoty stravenky je volitelná v rozmezí 30–100 Kč (po 1 kč). Na pobočkách jsou k dostání stravenky Ticket Restaurant v Bloku Standard v nominální hodnotě 30–90 Kč (po 5 Kč). Kde lze poukázky uplatnit Poukázky lze uplatnit v provozovnách, které umožňují stravování – především restaurace, jídelny, prodejny občerstvení nebo potravin. V současné době je v síti partnerských provozoven Ticket Restaurant registrováno více než 27 000 restaurací, jídelen a prodejen potravin. Bližší informace naleznete na www.edenred.czDalší produkty a služby
  • univerzální dárkový šek, poukázky na služby, stravenky pro zaměstnance, zaměstnanecké benefity


Související články
Kosmetický salon v Uherském Hradišti vám pomůže zbavit se nedokonalostí
Kosmetický salon v Uherském Hradišti vám pomůže zbavit se nedokonalostí

Chcete být krásní v každém věku? Kosmetička Zdeňka Blahová vám ve svém kosmetickém studiu v Uherském Hradišti pomůže stát se dokonalejšími. Pracuje s kvalitní profesionální kosmetikou z farmaceuticky čistých produktů Janssen Cosmetics a dekorativní kosmetikou Arabesque. Díky tomu, že je smluvním partnerem Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky, mají její pojištěnci 10% slevu na všechny kosmetické služby.


Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství
Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli zpracovat. Příznivá je také jeho nízká cena.


Informace z terénu – výkon, cena, kvalita
Informace z terénu – výkon, cena, kvalita

Za krátké časové období realizace a testování pneumatik s nosorožcem ve znaku jsme se s našimi obchodními partnery v testování nezaměřili na klasickou otázku: Kolik kilometrů to najede? Hlavní důraz jsme kladli na faktory vedoucí ke spokojenosti koncového spotřebitele. Při testování pneumatik jsme oslovili čtyři skupiny přeprav. První skupinou jsou dopravci provozující hromadnou přepravu osob, dále pak jsme oslovili autodopravy přepravující sypké hmoty a pochopitelně také společnosti s regionální a dálkovou dopravou.


Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.
Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.

Zaměřujeme se na všestrannost. Pomůžeme vám v každém ohledu a mnoho z daných staveb stavíme kompletně na klíč. Můžete se spolehnout na odborníka v oboru, který vás nezklame. Realizace stavebních záměrů nebyla nikdy jednodušší.