DAF Trucks CZ, s.r.o.


Zděbradská 61, Říčany - Jažlovice 251 01
Společnost DAF Trucks CZ, s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou, marketingem a prodejem středních a těžkých užitkových vozidel, dále dovozem, distribucí a servisem nákladních automobilů značky DAF. Vyrábíme také náhradní díly, součásti sestav pro nápravy, kompletní motory pro autobusy a speciální vozidla.
Dále nabízíme asistenční službu DAF ITS. V případě poruchy či jiné neočekávané události můžete volat na jednotnou linku +31 40 214 3000 po celé Evropě a my zajistíme vše potřebné. Zabezpečuje také komplexní preventivní údržbu, servis a nezbytné opravy vozidel DAF a zprostředkováváme financování vozidel i školení řidičů.

Výroba, distribuce, prodej, servis
- užitkové vozy DAF
- nákladní automobily DAF
- modely vozidel DAF CF a DAF XF
- náhradní díly
- použitá vozidla DAF.

Asistenční služba - International Truck Service ITS:
- telefonní číslo ITS pro celou Evropu +31 402 143 000
- služba je dostupná nonstop 24/7 a poskytovaná v 10-ti jazycích
- služby jsou nejen pro vozidla, ale i pro nástavby a návěsy.

Financování vozidel:
- DAF disponuje vlastní leasingovou společností PACCAR Financial
- finanční nebo operativní leasing
- financování nových i použitých vozidel..

DAF Servisní slouva:
- preventivní údržba vozidel
- opravy pohonných jednotek
- pomoc při poruše.

Školení řidičů DAF:
- kurzy se zaměřují na lepší účinnost a čistší životní prostředí, přináší úspory paliva a lepší předvídatelnost řidičů
- ovládání vozidel nejefektivnějším způsobem
- jízdy pod dohledem školitele.

Naše společnost má silné a stabilní postavení na evropské trhu. Vyrábíme a dodávame užitkové i nákladní vozy DAF, náhradní díly a nabízíme kvalitní a profesionální služby spojené s provozem, servisem a fiancováním. Sídlo je na adrese Zděbradská 61, Říčany - Jažlovice.

Produkty
  • nákladní vozy, tahače, skříňové nákladní automobily, plachtové nákladní automobily, valníkové nákladní automobily, sklápěčkové nákladní automobily
  • užitkové vozy, užitkové vozy skříňové, pětidveřové užitkové vozy, firemní vozy
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby
  • úrokové sazby, finanční služby, operativní leasing, konsolidace půjček, vyplacení dražby, vyplacení exekuce, úvěry ručené nemovitostí
  • výměna čelních skel, díly do převodovek, výkup a prodej autodílů, vybavení interiéru vozidel


Související články
Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

RDAutomobil s.r.o.

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Společnost RDAutomobil s.r.o. Martina Švancera vám zajistí přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení v České republice. Nabízíme skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa.


Ekologická likvidace autovraku nově na provozovně v Moravském Krumlově

IB - MET s.r.o.

Ekologická likvidace autovraku nově na provozovně v Moravském Krumlově

Máte vozidlo po havárii nebo už váš automobil dosloužil a potřebujete zařídit jeho ekologickou likvidaci? Obraťte se na IB – MET, kde se vám dostane kvalitní péče a osobního přístupu. Bez protokolu o ekologické likvidaci, který vystavíme zdarma, není možné automobil odhlásit z registru vozidel.


Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

CN SERVIS, spol. s r.o.

Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

Diagnostika vozů je služba, bez které se majitelé aut v dnešní době již těžko obejdou. O to více je potřeba servis nákladních automobilů, které potřebují lidé k výkonu svého povolání. Servis nákladních automobilů Schmitz, ale i servis Panav pro vás zajistí společnost CN Servis, která se tímto oborem zabývá již téměř dvacet let.


Jak správně vybrat nosič na kolo, lyže

ASN HAKR Brno s.r.o.

Jak správně vybrat nosič na kolo, lyže

Cesta na dovolenou, na chatu, za zážitky či na pořádnou lyžovačku sebou obnáší i potřebné vybavení v podobě kol a lyží. Vzhledem k tomu, že do kufru auta se tyto potřeby nevejdou, pomůžou kvalitní nosiče kol a lyží či střešní boxy. O jejich výrobu a prodej se postará firma ASN HAKR Brno s.r.o.


Firemní články
Školení řidičů vozidel značky DAF

Školení řidičů vozidel značky DAF

Věděli jste, že vaši řidiči mohou při jízdě vozidly DAF jezdit ještě o 5 – 10 % úsporněji? Významná společnost DAF Trucks CZ zprostředkovává programy pro školení řidičů vozidel této značky. Školení dokáže ještě více zlepšit výkon vozidla. Zlepšení je samozřejmě v souladu s bezpečnostními prvky a se všemi předpisy. Výhody školícího programu DAF: - Výrazné snížení emisí oxidu uhličitého - Spotřeba paliva až o tři procenta nižší - Lepší znalosti a celková produktivita řidiče - Ochrana životního prostředí a zdraví - Zvýšení výkonu vozidla Vyhledejte si prostřednictvím DAF DealerLocatoru svého nejbližšího prodejce, který vám odpoví na všechny vaše otázky ohledně školení pro řidiče. Naučíme všechny vaše řidiče řídit co nejúsporněji a nejbezpečněji.


Přednosti služby ITS DAF Říčany

Přednosti služby ITS DAF Říčany

Firma DAF Trucks CZ, s.r.o. se specializuje na prodej nákladních automobilů a mají vynikající služby: - Jednotné telefonní číslo po celé Evropě +31 40 214 3000 na operátora ITS. - služba je NON-STOP - asistenční služba je poskytována v deseti jazycích. - služba není omezena pouze na vozidlo, pomůže i s návěsem či nástavbou - ITS informuje zákazníka o aktuálním vývoji opravy - ITS zajistí vše potřebné k tomu, aby se porouchaný vůz dostal s minimálním zpožděním zpět do provozu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Přednosti služby ITS DAF Říčany

Přednosti služby ITS DAF Říčany

Firma DAF Trucks CZ, s.r.o. se specializuje na prodej nákladních automobilů a mají vynikající služby: - Jednotné telefonní číslo po celé Evropě +31 40 214 3000 na operátora ITS. - služba je NON-STOP - asistenční služba je poskytována v deseti jazycích. - služba není omezena pouze na vozidlo, pomůže i s návěsem či nástavbou - ITS informuje zákazníka o aktuálním vývoji opravy - ITS zajistí vše potřebné k tomu, aby se porouchaný vůz dostal s minimálním zpožděním zpět do provozu.


Prodej nákladních automobilů DAF

Prodej nákladních automobilů DAF

Společnost DAF Trucks CZ, s.r.o. Vám nabízí prodej nákladních automobilů značky DAF. Modelová řada: - DAF XF105 - DAF LF - DAF CF - nákladní vozidla DAF pro stavební průmysl - motory PACCAR. Více informací naleznete na našich webových stránkách.