ÚJV Řež, a. s.


Hlavní 130, Husinec - Řež 250 68

Vědecko-výzkumná a inženýrská společnost se zaměřením na využití jadených technologií v různých oborech.

Služby:
Materiálové zkoušky, radiační technologie, bezpečnostní analýzy, podpora provozu jaderných i klasických elektráren.
Dokumentace v rámci povolovacích procesů, projekty LTO a zvyšování výkonu jaderných elektráren, likvidace radioaktivních odpadů.
Výroba PET a SPECT radiofarmak. Výstavba a vybavení PET center.
Jediná společnost v ČR s certifikací na likvidaci tzv. institucionálního odpadu z nemocnic a průmyslu.

IČ: 46356088
DIČ: CZ46356088
Okres: Praha-Východ
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 501 - 1000 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Aleš John, MBA

Jaderný výzkum a vývoj

Jaderný výzkum a vývoj

Společnost Ústav jaderného výzkumu Řež a.s. se zabývá výzkumem a vývojem. Poskytujeme: - expertizy a služby provozovatelům jaderných elektráren v České republice i v zahraničí - výzkum a služby pro likvidaci radioaktivních odpadů - výroba radiofarmak. Akreditované laboratoře: - zkušební laboratoře mechanických vlastností - kalibrační pracoviště ústavu (KPÚ) – obor teplota, tlak - zkušební laboratoře oddělení radiační chemie a kvalifikace na prostředí - centrální analytická laboratoř. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • výzkumné práce, vědecko-vývojové práce, testování materiálů, výzkum produktů, vědecká činnost, nedestruktivní testování


Související články
Věda a výzkum v oblasti laserové plazmy
Věda a výzkum v oblasti laserové plazmy

Věda a výzkum v sobě jdou ruku v ruce. Zabírají největší část jakéhokoliv dění, protože se neustále chceme posouvat kupředu. Vyvíjí se nové technologie a vyrábí neustále nové výrobky a proto je tento proces velice důležitý.


Laserové plazma – experimentální i teoretické studium
Laserové plazma – experimentální i teoretické studium

Ústav fyziky plazmatu AV ČR se sídlem v Praze se zaměřuje na experimentální i teoretické studium a aplikace plazmatu, který je vytvořen laserovými svazky o velkém výkonu. Experimentální výzkum je prováděn na jednom z největších laserů v Evropě. Oddělení pracuje i s dalšími domácími pracovišti, které se výzkumem plazmatu zabývají.


Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel
Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel

Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel a měření ve všech oborech, které jsou nám známy. Často se jedná o oblast vědy a výzkumu, techniky nebo hospodářské činnosti. Samozřejmě tuto oblasti upravuje také samostatný zákon.


S registrací chemických látek dle nařízení REACH pomůže VÚOS
S registrací chemických látek dle nařízení REACH pomůže VÚOS

Potřebujete poradit a pomoci s registrací chemikálií podle nařízení REACH? Nevíte, jak splnit veškeré požadavky nařízení? Obraťte se na Výzkumný ústav organických syntéz, VÚOS, a.s.. Máme bohaté zkušenosti v oboru toxikologie a analytiky, takže vám poradíme ve všech fázích registrace podle legislativy REACH.