Český telekomunikační úřad


Sokolovská 58/219, Praha 9 - Vysočany 190 00
Český telekomunikační úřad byl zřízen zákonem o elektronických komunikacích ke dni 1. května 2005 jako ústřední správní úřad pro výkon státní správy ve věcech stanovených zákonem, včetně regulace trhu a stanovování podmínek pro podnikání v oblasti elektronických komunikací a poštovních služeb. Vykonáváme působnost prostřednictvím útvarů, tj. sekcí, odborů a samostatných oddělení. Odbory pro oblast jihočeskou, západočeskou, severočeskou, východočeskou, jihomoravskou a severomoravskou jsou jako dislokovaná pracoviště umístěny mimo Prahu. Úřad vede pětičlenná Rada. Jeden z členů Rady je předsedou Rady. Členy Rady a jejího předsedu jmenuje a odvolává vláda na návrh ministra průmyslu a obchodu. Funkční období členů Rady je pět let. Každý rok je jmenován jeden člen Rady. Do funkce předsedy Rady je člen Rady jmenován na dobu zbývající do konce jeho členství v Radě, nejvýše však na dobu tří let.

Český telekomunikační úřad - ústřední správní úřad pro výkon státní správy:
- ochrana spotřebitele
- telekomunikace
- rádiové spektrum
- poštovní služby
- podnikatelé.

Rozkladové komise:
- Rozkladová komise Rady ČTÚ - poradní orgán Rady Českého telekomunikačního úřadu pro přípravu návrhů rozhodnutí Rady Českého telekomunikačního úřadu vydávaných ve správním řízení v případech podle § 107 odst. 9 písm. b) bod 1 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů, v platném znění
- Rozkladová komise předsedy Rady ČTÚ - poradní orgán předsedy Rady Českého telekomunikačního úřadu pro přípravu návrhů rozhodnutí předsedy Rady Českého telekomunikačního úřadu vydávaných ve správním řízení v případech podle § 123 odst. 1 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů, v platném znění.

Odbory:

ČTÚ – odbor pro oblast Praha
Sokolovská 219, Praha 9.

ČTÚ – odbor pro jihočeskou oblast
Žižkova 1914/1a, České Budějovice 6.

ČTÚ – odbor pro západočeskou oblast
Husova 2727/10, poštovní přihrádka 273, Plzeň.

ČTÚ – odbor pro severočeskou oblast
Mírové náměstí 3097/37, Ústí nad Labem.

ČTÚ – odbor pro východočeskou oblast
Velké náměstí 1, Hradec Králové.

ČTÚ – odbor pro jihomoravskou oblast
Šumavská 35, Brno.

ČTÚ – odbor pro severomoravskou oblast
Havlíčkovo nábř. 2728/38, Ostrava-Moravská Ostrava.

Sídlo Českého telekomunikačního úřadu se nalézá na adrese Sokolovská 58/219 Praha 9 - Vysočany.

Produkty
  • vydávání správních aktů, informace pro cizince, úřady a instituce, hospodářské komory, ředitelství policie

Celonárodní telekomunikační operátor poskytující hlasové, datové, hostingové a internetové služby, prostřednictvím vlastních optických sítí

Světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav. Výroba v Itálii


Související články
Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dřevoslav, s.r.o.

Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dětská hřiště jsou místem, kde se děti učí, hrají a rozvíjejí své schopnosti. Proto je důležité, aby byla hřiště bezpečná, kvalitní a atraktivní. Firma Dřevoslav s.r.o. ze Slavonic je český výrobce, který se specializuje na výrobu dětských hřišť z přírodního masivního řeziva – smrku a buku. Naše výrobky splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality a jsou certifikovány podle evropské normy EN 1176.


bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Firma bbklima99, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti rekuperace. Provádí montáž rekuperačních jednotek podle vašich požadavků a potřeb. Zajišťuje také pravidelný servis a opravy rekuperačních zařízení, aby byly vždy v perfektním stavu. bbklima99, s.r.o. vám poskytuje také poradenství a konzultace při výběru rekuperačního zařízení, které bude vyhovovat vašemu prostoru, rozpočtu a preferencím.


Zařízení ATOLL pro průmyslové čištění a odmašťování

SUMMA spol. s r.o.

Zařízení ATOLL pro průmyslové čištění a odmašťování

Zařízení ATOLL, vyvíjené a dodávané firmou SUMMA Šumperk, je určené pro profesionální průmyslové čištění a odmašťování. Jde o kompaktní a výkonné jedno či více komorové zařízení, které čistí pomocí vodou ředitelných prostředků.


Kvalitní stínicí technika různých typů pro váš dům, byt nebo kancelář

BT HAUS s.r.o.

Kvalitní stínicí technika různých typů pro váš dům, byt nebo kancelář

Široký sortiment kvalitní stínicí techniky různých typů za nejlepší možné ceny pro váš dům, byt nebo kancelář nabízí česká firma s dlouholetou tradicí BT HAUS s.r.o. ze Znojma, která se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí, strojních a nerezových dílů a 3D plazmového pálení. Současně nabízí také další služby, jako je povrchová úprava a ochrana materiálu před korozí, vlastní dopravu a balení pro export i import, zpracování výkresové dokumentace na míru nebo zákaznickou podporu.