Restaurace ČERNÝ BARON


Václavské náměstí 52, Praha 1 110 00

Restaurace se nachází v horní části Václavského náměstí nedaleko od Národního muzea

Klimatizace se vzduchotechnikou zajišťuje pohodové posezení v příjemném prostředí v kteroukoliv roční dobu. Prostory jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké místnosti.

IČ: 25096524
DIČ: CZ25096524
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Bařina

Praha restaurace ve sklepních prostorách

Praha restaurace ve sklepních prostorách

Zveme Vás do Restaurace ČERNÝ BARON, která se nachází na Praze 1 v horní části Václavského náměstí. K posezaní jsou pro Vás připraveny nádherné sklepní prostoty s 80 místy, kde se v letech 1937 –1938 natáčel známý český film Katakomby - v hlavní roli s Vlastou Burianem v režii Martina Friče. Více info naleznete viz odkaz níže:


Rodinné oslavy Praha

Rodinné oslavy Praha

Restaurace ČERNÝ BARON nabízí v nteriéru z 30.let rodinné oslavy. Krásné sklepní prostory s kapacitou 20 osob jsou Vám plně k dispozici. Akce: - narozeniny - svatby - výročí - promoce. Dle Vašeho výběru dodáme i různé obložené mísy. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha firemní akce na míru

Praha firemní akce na míru

Restaurace Černý Baron poskytuje pro naše zákazníky rauty do 50 osob. Služby: - firemní večírky - oslavy - promoce. Pro tyto akce dodáváme vámi vybrané obložené mísy. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Klasická česká kuchyně Praha

Klasická česká kuchyně Praha

V naší restauraci Černý Baron si můžete vybrat z nabídky klasické české kuchyně, ale i z řady dalších specialit, které jsou připravovány z králičího, drůbežího masa, ryb a zvěřiny. Posezení ve sklepních prostorách ze 30 let. Celková kapacita restaurace je 80 míst.Další produkty a služby
  • hotová jídla, výběr polévek, výběr předkrmů, regionální speciality, jídla z masa, bezmasá jídla, nabídka dezertů, přílohy k hlavním chodům, pronájem prostor restaurace, pořádání oslav

Spolupracujeme s polským výrobcem MEGA, který se zabývá výrobou kvalitních strojů pro potravinářský průmysl, například linek na zpracování čerstvé i mražené zeleniny a mnoho dalšího.

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Restaurace Selská Krčma -  polední menu i speciality české kuchyně
Restaurace Selská Krčma - polední menu i speciality české kuchyně

Máte rádi dobré a poctivé jídlo? Pak je pro vás restaurace Selská krčma v centru města Otrokovice tou správnou volbou. V naší stylové restauraci totiž najdete to nejlepší, co česká kuchyně nabízí. Pochutnat si můžete na polévkách, steacích, specialitách šéfkuchaře i lahodných dezertech. Nabízíme ale i výhodné polední menu. To vše v příjemném prostředí tradiční české hospody.


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.