Svaz českých a moravských výrobních družstev


Václavské náměstí 21, Praha 1 110 00

SVAZ ČESKÝCH A MORAVSKÝCH VÝROBNÍCH DRUŽSTEV.

Výrobní družstva mají v České republice více než 100letou tradici a jako představitelé malého a středního podnikání si stále udržují významnou pozici v české ekonomice. Základním předmětem činnosti je výroba a prodej širokého rozsahu spotřebního zboží, stavebních prvků, strojů a nástrojů, potřeb pro zemědělce, polotovarů, poskytování služeb a stavebních prací.
Je pro ně typická operativnost, inovační potenciál a přizpůsobivost podmínkám trhu.

Svaz českých a moravských výrobních družstev je zájmovým sdružením právnických osob. Členství ve sdružení je dobrovolné a v současné době jeho členskou základnu tvoří téměř 220 výrobních družstev.

Předmětem činnosti svazu je:
- zastupování družstev při prosazování a ochraně jejich společných zájmů
- poskytování informačních, poradenských, konzultačních a zprostředkovatelských služeb pro podnikatelské účely členských družstev a zajišťování jejich jiných společných potřeb
- zřizování a správa účelových fondů tvořených z prostředků družstev a svazu
- sjednocování aktivit družstev oblasti sociální a podpora řešení problémů družstev invalidů
- pomoc družstvům při zajišťování profesního vzdělávání
- hospodářská činnost v rozsahu nezbytném pro plnění úkolů vyplývajících z předmětu činnosti svazu.

IČ: 00031712
DIČ: CZ00031712
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Soňa van Deelenová

Lázeňský hotel Kriváň - ubytování Mariánské Lázně

Lázeňský hotel Kriváň - ubytování Mariánské Lázně

Lázeňský hotel Kriváň - ubytování Mariánské Lázně Lázeňský Hotel Kriváň je situován v samém centru lázeňského města Mariánské Lázně, v bezprostřední blízkosti léčivých pramenů a zároveň v dosahu lázeňských parků a lesů. Jeho poloha ideálně přímo nad hlavní lázeňskou kolonádou se zpívající fontánou nabízí hostům hotelu velkorysí výhled a přímý kontakt s lázeňským životem. Hotel nabízí: - celkem 30 pokojů s celkovou kapacitou 60 pevných lůžek a možnost dalších přistýlek - samozřejmě každý pokoj je s vlastním sociálním zařízením, koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletou - TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou - bezbariérový přístup a hotelový výtah - vlastní wellness, lázeňské centrum - hotelovou restauraci s vyhlídkovou terasou - vlastní hlídané hotelové parkoviště - samozřejmě vstřícný a přátelský přístup zaměstnanců - zajištění relaxačních a sportovních aktivit – tenis, golf, jezdectví, turistka - individuální přístup k potřebám a požadavkům hostů Lázeňský hotel Kriváň vám s úctou nabízí své služby Využijte nyní jedinečných akčních nabídek a vyberte si z našich pobytů! Pro další informace klikněte na odkaz, viz níže.


Letní dovolená Mariánské Lázně

Letní dovolená Mariánské Lázně

Nabízíme možnost strávit dovolenou v lázeňském hotelu v Mariánských Lázní v hotelu Kriváň. Hotel je situován v centru lázeňského města, v bezprostřední blízkosti léčivých pramenů a v dosahu lázeňských parků a lesů. Hotel nabízí celkem 30 pokojů s celkovou kapacitou 60 pevných lůžek s možností dalších přistýlek. V případě zájmu se prosím obracejte na recepci hotelu.


Pronájem areálu Rosice Brno

Pronájem areálu Rosice Brno

Svaz českých a moravských výrobních družstev nabízí pronájem areálu Rosicev Brně. Pronájem Rosic jako celku: Roční nájemné 3 mil, měsíčně 250 tis. Roční služby 2 mil., měsíčně 167 tis. Pronájem pensionu (5760 m2): Roční nájemné 1,38 mil., měsíčně 115 tis. Služby – voda, el. energie dle podružných měřidel, plyn dle m2 – Kč 90 ročně/1m2 Pronájem dílen (2280 m2): Roční nájemné 540 tis., měsíčně 45 tis. Služby – voda, el. energie dle podružných měřidel, plyn dle m2 – Kč 90 ročně/1 m2 Pronájem učebny (2520 m2): Roční nájemné 600 tis., měsíčně 50 tis. Služby – voda, el. energie dle podružných měřidel, plyn dle m2 – Kč 90 ročně/1 m2 Pronájem kuchyně a jídelny (1230 m2): Roční nájemné 300 tis., měsíčně 25 tis. Služby – voda, el. energie dle podružných měřidel, plyn dle m2 – Kč 90 ročně/1 m2 Pronájem tělocvičny (970 m2): Roční nájemné 240 tis., měsíčně 20 tis. Služby – voda, el. energie dle podružných měřidel, plyn dle m2 – Kč 90 ročně/1 m2 Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem skladové prostory Praha  9

Pronájem skladové prostory Praha 9

Svaz českých a moravských výrobních družstev nabízí skladové prostory v Praze 9 v Horních Počernicích. Nabízíme pronájem skladového prostoru haly v komerčním objektu ve střeženém areálu s ostrahou v Praze 9 - Horní Počernice v ulici Ve Žlíbku. Strategické umístění s dostupností na dálniční komunikaci R10, E65 směr Mladá Boleslav. Aktuálně: - 1/2 skladové haly R - 309 m2 včetně sociálního zařízení a zpevněnou plochu před halou o velikosti 420m2 včetně parkovacích míst - 1.130m2 v hlavní skladové hale. V areálu Vám dále můžeme nabídnout kancelářské prostory o ploše 476 m2. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem zasedací a jednací místnosti Brno Ostrava

Pronájem zasedací a jednací místnosti Brno Ostrava

Svaz českých a moravských výrobních družstev nabízí pronájem zasedacích a jednacích místností ve vlastním objektu v centru Brna a v Ostravě. Pronájem nabízíme v denní nebo hodinové sazbě. Možnost zajištění občerstvení a audiovizuální techniky, v rámci pronájmu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu (WiFi). Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem zasedací a jednací místnosti Praha

Pronájem zasedací a jednací místnosti Praha

Nabídka pronájmu jednacích místností a zasedaček v Praze. Svaz českých a moravských výrobních družstev nabízí pronájem zasedacích a jednacích místností ve vlastním objektu v centru Prahy na Václavském náměstí. Jednací a zasedací místnosti mají kapacitu 15 až 100 osob a nabízíme je k pronájmu v denní nebo hodinové sazbě. Možnost zajištění: - občerstvení - audiovizuální techniky - k dispozici bezdrátové připojení k internetu (WiFi). Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem kancelářské prostory Hradec Králové

Pronájem kancelářské prostory Hradec Králové

Svaz českých a moravských výrobních družstev nabízí pronájem kancelářských prostor v Hradci Králové, ul. S.K. Neumanna o celkové ploše 249 m2. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem kancelářské prostory Liberec

Pronájem kancelářské prostory Liberec

Svaz českých a moravských výrobních družstev nabízí pronájem kancelářských prostor v Liberci v ulici Valdštejnská o celkové ploše 25 m2. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem kancelářské prostory Praha 9

Pronájem kancelářské prostory Praha 9

Svaz českých a moravských výrobních družstev nabízí pronájem kancelářských prostor v Horních Počernicích v ulici Ve žlíbku o celkové ploše 476 m2 (možno i jednotlivě). Trvalá ostraha objektu je zajištěna, možnost využití zasedací místnosti. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem kancelářské prostory Václavské náměstí Praha

Pronájem kancelářské prostory Václavské náměstí Praha

Svaz českých a moravských výrobních družstev nabízí pronájem kancelářských prostor v centru Prahy na rohu Václavského náměstí a Jindřišské ulice. Kanceláře o ploše 11 až 40 m2 jsou centrálně nebo lokálně klimatizované, je zajištěna trvalá ostraha objektu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Výroba a prodej elektrotechnický spojovací materiál

Výroba a prodej elektrotechnický spojovací materiál

Elektro, v.d. v Bečově nad Teplou Továrni 128 364 64 Bečov nad Teplou Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou se zabývá výrobou a prodejem elektrotechnického spojovacího materiálu). Nabízíme výrobu dílů a služby v následujících níže uvedených činnostech: Úhlové klouby Kulové čepy a pánve Rotační díly Lisování a vstřikování plastů Kovoobrábění Výroba šroubů Lisování kovů za studena Výroba komponentů pro elektrotechnický, automobilový a jiný průmysl Povrchová úprava kovů galvanizací Naše sekce: Průchozí, odbočovací a stoupačkové svorkovnice Řadové svorky Zemnící prvky Ostatní upevňovací a elektroinstalační materiál Svorkovnice pro stožáry veřejného osvětlení Ostatní výrobní program. Další informace najdete také na našich internetových stránkách www.elektrobecov.cz


Kovovýroba pro automobilový a textilní průmysl

Kovovýroba pro automobilový a textilní průmysl

ASV, výrobní družstvo Školní 71 517 01 Solnice ASV, výrobní družstvo se zabývá kovovýrobou se zaměřením na drátěný program zejména pro automobilový a textilní průmysl. Výroba a prodej: - Motocyklistická zrcátka - Cyklistická zrcátka - Vozíky pod PC - Podložky pod PC - Reklamní stojany - Koupelnové doplňky. Díly pro automobilový průmysl: - táhla ovládání dveřních systémů - výztužné dráty - svařované drátěné rámy - kompletní bowdeny pro ovládání dveří - prototypy drátěných dílů - mnoho dalších dílů. Drátěný program pro textilní průmysl Drátěné obaly pro svařovací materiály Drátěný program pro nábytkářský průmysl Kovovýroba podle požadavků našich zákazníků Moto- zrcátka Výrobky z plechu a trubek plechové krabice – klimatizace držák elektrického nářadí Pojezdové lišty – SCHOCK Koupelnové doplňky Univerzální kovová podložka pod notebook Vozík – Podstavec pod PC Našimi odběrateli jsou například: JohnsonControls proseat Mladá Boleslav ArvinMeritor VW - Škoda Auto IKEA W & B Metal Schlafhorst Saurer WITTE Nejdek Koito Behr Czech s.r.o. VALEO AUTOKLIMATIZACE s.r.o. BRANO a.s. Intier Automotive Seating Chomutov s.r.o. KASKO spol. s.r.o. DUVE ČR, s.r.o. Fehrer Bohemia s.r.o. Robert Bosch s.r.o. KOITO Czech s.r.o. ESAB VAMBERK s.r.o. Schock Metallwerk GmbH ARNO GmbH, WoTech, s.r.o. Naše družstvo dodává své výrobky řadě odběratelů v tuzemsku i zahraničí. Další informace najdete také na našich internetových stránkách www. asv-solnice.cz


Výroba domovní spínače vypínače zásuvky osvětlení

Výroba domovní spínače vypínače zásuvky osvětlení

OBZOR, výrobní družstvo Zlín Na Slanici 378 764 13 Zlín Naše družstvo se zaměřuje převážně na výrobu a distribuci drobných elektromechanických výrobků, dílů pro automobilový průmysl, kovových dílů, vstřikování plastů a výsek těsnění. Vyrábíme: - tradiční sortiment vačkových spínačů. - vačkové spínače 10 a až 2000 A - domovní vypínače - zásuvky Elegant, Variant, Decente - LED osvětlení - pouliční lampy - stropní lampy - trubice - žárovky - bodovky. V současnosti nabízíme inovované řady VSN a VSR v rozsahu 10 – 150 A. Spínače charakterizuje: - základní krytí IP 20 (tělo spínače) a IP 65 (čelní zatěsněná hřídel) - bezúdržbovost, vysoká životnost, vysoká mechanická a elektrická trvanlivost - zakázková výroba (speciální aplikace) s expedicí do 3 dnů od potvrzení objednávky - prodloužená záruka 5 let! - šikmé svorky do 20 A pro snazší připojení vodičů pod úhlem (při nedostatku místa pro manipulaci), rovné svorky ve všech ampérážích - zadní stahovací deska je univerzální: je možné použít zadní uchycení i uchycení na DIN lištu. NOVINKA! DOMOVNÍ VYPÍNAČE A ZÁSUVKY: Přírodní materiály a nadčasovost, to je DECENTE. Jsme také výrobci domovních vypínačů třech designových řad. Řada Elegant, určená pro nejširší okruh uživatelů, obsahuje širokou škálu typů přístrojů a také pastelových barev, které je možné dle přání zákazníka kombinovat nejen mezi krytem a rámečkem, ale unikátně je možné sestavit rámeček ze dvou dílů odlišných barev. Řadu Variant charakterizují živé barvy a výrazný tvar, hodí se do moderních interiérů kanceláří, konferenčních místností, bytů apod. Luxusní řada Decente s rámečky se skla, dřeva nebo kovu a moderním minimalistickým vhledem sleduje současné trendy a uspokojí náročné požadavky na design. Nově nabízíme i stále doplňovaný sortiment LED osvětlení jak pro domácnost nebo kanceláře, tak pro potřeby průmyslu. Jde o pouliční a stropní lampy různých výkonů s výbornou efektivitou a nízkými náklady na provoz, ale také uspokojíme poptávku po odolných, efektivních a bezpečných LED trubicích, žárovkách a bodovkách. Jsme schopni poskytnout: - profesionální poradenství - výpočty návratnosti investice do LED zdrojů - zdarma výpočty - návrhy konkrétních aplikací osvětlení (př. osvětlení silnice II. třídy, pěší zóny, výrobní haly atp.) Provozujeme také vstřikolisovnu. Poskytujeme kovoobrábění, služby nástrojárny a konstrukce jiným subjektům. Jsme významným dodavatelem pro automotive průmysl. Vyrábíme: - elektromechanické výrobky - výsek těsnění - pro zdravotnictví dávkovače léků a dentální dózy. Své výrobky máme certifikovány dle norem ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001. Jako zaměstnavatel zdravotně postižených jsme oprávněni poskytovat svým odběratelům náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti. Další informace najdete také na našich internetových stránkách www.obzor.cz


Kuchyňské a řeznické potřeby eshop

Kuchyňské a řeznické potřeby eshop

KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo Sedlecká 570 264 01 Sedlčany Český výrobce nožířského zboží s 60-ti letou tradicí ( zal. r.1950 ) nabízí sortiment kvalitního zboží. Výroba spočívá v sortimentu kuchyňských a řeznických nožů, kuchyňského a řeznického náčiní, nůžek pro domácnost a řezných dílů pro masové strojky a kuchyňské roboty. Při výrobě nože se používá hutní materiál převážně zahraniční provenience, a to zejména z Francie. Rukojeť výrobků je z vysoce kvalitního a zdravotně nezávadného polypropylenu. Produkty: - kuchyňské řeznické a kuchařské nože - zahradnické nůžky - nůžky pro domácnost - hygienické náčiní - řezné díly do strojků na maso. Mezi nejoblíbenější výrobky patří kuchyňské nože TREND ROYAL. Vynikají perfektním ostřím s dokonalou řezivostí. Rukojeť je zpracovaná tak, že doslova padne do každé ruky. S noži se dobře zpracovává maso , zelenina i pečivo v každé kuchyni. Naše kategorie: - Kuchyňské nože TREND - Řeznické nože - Kuchařské nože KINGs ROW - Kuchyňské soupravy - Soupravy obor KUCHAŘ, ČÍŠNÍK - Kuchařské a řeznické soupravy - Kuchyňské náčiní - Řeznické náčiní - Zahradnické náčiní - Hygienické náčiní - Nerez nůžky - Nerez řezné díly - Řezné desky - Řezné nože - Tábornické a kapesní nože - Nože na kůži, kabely, gumu - Průmyslové výrobky - Grilovací pomůcky. Další informace najdete také na našich internetových stránkách http://www.kds.cz


Výroba dámských a pánských manikúrových setů

Výroba dámských a pánských manikúrových setů

DUP-družstvo Pelhřimov Řemenovská 1999 393 01 Pelhřimov Hlavním výrobním sortimentem DUP- družstva Pelhřimov je výroba manikúr a kožené galanterie. Vyrábíme např: - manikúrovací nůžky nehtové - manikúrovací nůžky závěrkové - pinzety - pilníčky na nehty. Kožená galanterie: - manikúrové sety s náplněmi DUP nebo Solingen - kosmetické a attaché kufry - pilotní a cestovní kufry - sportovní kabely - montážní brašny - pouzdra - etue - desky Jsme připraveni vyrobit a dodávat velký sortiment rozličných výrobků kožené galanterie, například penály, pouzdra, pořadače, etue, doplňky, různé druhy a velikosti kufrů, brašen, kabel apod. DUP – družstvo Pelhřimov prošlo úspěšně certifikací systému managementu jakosti dle normy ISO 9001:2000, ISO/TS 16949 a ISO 14001 provedené společností Bureau Veritas Certification. Podrobnější informace najdete na našich stránkách www.dup.cz


Tváření, svařování kovů, obrábění, výroba nástrojů

Tváření, svařování kovů, obrábění, výroba nástrojů

Mechanika Praha Malešická 47 13000 Praha 3 Oblast tváření kovů: - možnost lisování z tabulí i nekonečných pásů, pruhů a tyčí dělení materiálu na strojních nůžkách do 4 mm - práce na výstředníkových lisech do velikosti 100 t a na hydraulických do velikosti 250 t - možnost zpracování plechu na vysekávacím hydraulickém CNC lisu TRUMPF a na CNC ohraňovacích lisech TRUMABEND. Svařování kovů: - klasická metoda svařování el. obloukem a plamenem - metoda MIG a TIG - bodové svařování do výkonu 250 k VA. Lakování: - vlastníme automatickou práškovací linku /Eisenmann/ s osmistupňovou před úpravou lakovaného předmětu včetně železitého fosfátování a oplachu demineralizovanou vodou, což zabezpečuje společně s nanášecí technikou CORONA a přesným vypálením tu nejvyšší kvalitu konečného laku. Max. velikost stříkaného předmětu 1050 x 800 x 1600 mm /týče až do délky 2300 mm/. Montáž: - je zabezpečena jednoúčelovými přípravky a montážními stroji /nýtovačky, lisy ap./ Naše družstvo má svoji nástrojárnu, která zabezpečuje výrobu nových a údržbu stávajících nástrojů. Jsme schopni nabídnout velmi široké pole pro rozvoj spolupráce s jakýmkoli partnerem. V současné době spolupracujeme kromě českých také s německými a holandskými partnery. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Výroba a prodej dětského textilu a oděvů

Výroba a prodej dětského textilu a oděvů

DITA výrobní družstvo invalidů Stránského 2510 390 34 Tábor Vyrábíme z termoregulačního materiálu Outlast®, který reguluje tělesnou teplotu a omezuje pocení o 60%. Naše výrobky a použité materiály jsou atestovány a schváleny akreditovanou laboratoří do 3let věku dítěte. Výrobky z materiálu outlast® vytvoří ideální komfortní prostředí pro Vaše nejmenší. Výroba a prodej dětského textilu a oděvů. LittleAngel® - obchod s dětským textilem a oblečením E-shop, internetový obchod s dětským zbožím. Výroba z termoregulačního materiálu Outlast®. Sortiment: - povlečení - fusaky - clony na kočárek - spací pytle - zavinovačky - kojící polštáře - přikrývky a polštáře - deky na kočárek - dětské bundy - lyžařské bundy - lyžařské kalhoty - trička - mikiny - body - dupačky - kalhoty - tepláky - čepice - kukly. Hledáme nové odběratele. Další informace najdete také na našich internetových stránkách www.dita.cz www.dita-outlast, e-shop: www.littleangel.cz


Přípravky pro WC a čističe pro domácnost

Přípravky pro WC a čističe pro domácnost

Styl, družstvo pro chemickou výrobu Ohradní 65 145 09 Praha 4 www.stylvd.cz STYL, družstvo pro chemickou výrobu je specialista na bytovou chemii a největší český výrobce pevných WC-dezodorantů. STYL je největším českým výrobcem přípravků pro WC hygienu: - WC závěsy - WC bloky - pisoárové dezodorační tablety - WC gely - tekuté WC přípravky. Prostředky bytové chemie: - čističe pro průmysl a gastro - přípravky na rez a vodní kámen - přípravky na čištění koberců - přípravky do kuchyní, koupelena sprchových koutů - přípravky péče o textil. Ostatní výrobky: - vlasová a tělová kosmetika. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Nábytkové programy PORTE a ENTRE

Nábytkové programy PORTE a ENTRE

Dřevotvar družstvo Slezská 535 Jablonné nad Orlicí 561 64 Dřevotvar družstvo je výrobcem moderního dýhovaného nábytku vlastního designu a kuchyňských potřeb z kvalitního buku s certifikátem FSC. Jsme jedním z největších výrobců dřevěného kuchyňského náčiní v Evropě. Nábytek : - Obývací pokoje - Jídelny - Ložnice - Předsíně ENTRE - Židle - Jídelní stoly - Stoly a stolky - Vzorník moření - Jídelní rohové lavice a stoly - Sedací soupravy. Nábytkové programy: - PORTE - ENTRE. Nabízíme širokou řadu vlastních značkových výrobků jako např: - mlýnky na koření - paličky - prkénka - sady kuchyňského náčiní - mačkadla - lisy na ovoce a další. Dřevěné výrobky jsou vyváženy do celého světa, hlavně do západní Evropy. Více informací o produktech je uvedeno na našich webových stránkách.


Kuchyňské potřeby, hračky, zahradní nářadí e-shop

Kuchyňské potřeby, hračky, zahradní nářadí e-shop

Ergotep, družstvo invalidů Proseč čp. 119 539 44 Proseč u Skutče Tel.: 469660914 Fax: 469321150 Představujeme Vám náš zásilkový obchod Klasa VD, který je důkazem toho, že česká výrobní družstva reagují na výzvy doby. Nabízíme zákazníkovi možnost vybrat si z pohodlí domova kvalitní zboží přímo od českých družstevních výrobců a jednoduše si ho objednat. Naše produkty: - Kuchyňské potřeby - Hračky a dekorace - Bytový textil a dekorace - Přírodní kosmetika - Originální šperky - Kožená galanterie a doplňky - Zahradní nářadí, dekorace, doplňky - Různé odrůdy vína a cukrovinky. Objednávat můžete mnoha způsoby prostřednictvím pošty, telefonu nebo na internetových stránkách www.klasa-vd.cz . Všemi cestami můžete jednoduše, bezpečně a cenově výhodně nakoupit vše, co potřebujete, a navíc od někoho, kdo Vás provázel od Vašeho mládí. Naše služby: - logistické zpracování objednávek realizovaných v e-shopu - servisní služby zákazníkovi - komunikaci, reklamace. To vše zajišťuje společnost Ergotep, která je nositelem statusu chráněné dílny a současně moderní společností zaměřenou na sociální podnikání. Vytváříme podmínky zdravotně postiženým spoluobčanům a integrace do společnosti formou vhodných pracovních příležitostí, mezi kterými je právě zajištění bezchybného chodu projektu Klasa VD.


Rybářské potřeby eshop

Rybářské potřeby eshop

SONA, výrobní družstvo U Malého lesa 6 Žďár nad Sázavou 591 33 Sona VD - vyrábíme a prodáváme rybářské potřeby. Nabízíme široký sortiment pro rybáře: - podběráky - gaffy - čeřenové tyče - sedačky - sedačky na plavanou - závodní profi sedačky - křesílka - transportní křesílka - lehátka - přídavné plošinky - vidličky - tripody a stojánky - stolky - vozíky - tašky - pruty - příslušenství - příslušenství Tripody - náhradní díly křesla a lehátka - náhradní díly podběráky - náhradní díly profi sedačky. Všechny ceny uváděné v našem e-shopu jsou včetně DPH. Pro bližší informace klikněte na naše webové stránky www.sona.cz


Firemní maskoti a reklamní kostýmy - zakázková výroba

Firemní maskoti a reklamní kostýmy - zakázková výroba

Družstvo umělecké výroby Bohunická 52 657 44 Brno – Horní Heršpice Náš výrobní sortiment: - plyšové a textilní hračky - reklamní a maškarní kostýmy - lehká a speciální konfekce - dárkové a reklamní předměty - firemní maskoty (textil, plyš) - zakázková výroba v oboru textilu. Základem standardního sortimentu jsou: - plyšové hračky a dárky - maňásky klasické na ruku a na kornoutu - loutky - houpací hračky - sedačky - předložky - batůžky - různé textilní a plyšové výrobky. Charakteristickým znakem nabídkové kolekce jsou zejména postavičkami známe z televizních Večerníčků a světových pohádek, dále tzv. „velká plyš“ tj. plyšové hračky v provedení od 40 cm výše a široký sortiment maňásků. V kolekci licenčních výrobků najdete zejména motivy: Bob a Bobek králíci z klobouku - Vladimír Jiránek Čtyřlístek (Fifinka, Bobík, Linda, Myšpulín) - Jaroslav Němeček Ferda Mravenec - Ondřej Sekora František a Fanynka - Lucie Dvořáková, ČT HanaDeka CLUB - Yoneo Morita JŮ, HELE, Muf - Stanislav Holý, ČT Krtek a jeho kamarádi - Zdeněk Miler: Křemílek, Vochomůrka - Zdeněk Smetana Maková panenka a Motýl Emanuel - Gabriela Dubská Maxipes Fík - Jiří Šalamoun Psí kamarádi Štaflík a Špagetka - Zdeněk Smetana Rákosníček, Malá čarodějka - Zdeněk Smetana Rumcajs, Manka, Cipísek, Večerníček - Radek Pilař Spejbl a Hurvínek, Mánička - Divadlo Spejbla a Hurvínka GARFIELD - Jim Davis Licenční motivy vyrábíme téměř ve všech provedeních uvedeného výrobního sortimentu. Výrobu dárkových a reklamních předmětů a reklamní masek a kostýmů nabízíme a realizujeme zejména formou zakázkové výroby od zpracování návrhu až po konečnou realizaci. Výroba lehké, sportovní a speciální konfekce je orientována na zakázkovou výrobu pro náročnější zákazníky. Doplňkovým sortiment z oblasti sportu jsou provaznické výrobky (lana a švihadla, …) MU Brno je v současné době největším výrobcem hraček v ČR. Naše zboží je zastoupeno jak v obchodních řetězcích, tak ve specializovaných prodejnách hraček a dárkového zboží. Mimo ČR vyvážíme do více jak 25 zemí 4 kontinentů. Další informace najdete také na našich internetových stránkách http://www.mubrno.cz.Další produkty a služby
  • založení zájmových spolků, sdružování osob, zájmové kluby, sportovní kroužky

M+M SDRUŽENÍ Rekonstrukce bytových jader Zlín

Související články
Flexibilní vůči rodičům a individuální k dětem - to je Mateřská škola AJORODINKA
Flexibilní vůči rodičům a individuální k dětem - to je Mateřská škola AJORODINKA

Potřebujete jít do práce nebo děláte rekvalifikační kurz či studujete a máte malé dítě? Máte raději menší kolektiv rodinného typu? Upřednostňujete domácí stravu? Nebo máte dlouhou pracovní dobu mezi 6 až 18 hodinou? Potřebujete poradit s výchovou Vašeho dítěte? Pak je tady pro Vás dětská skupina AJORODINKA!


Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu
Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu

Výrobě betonových stropů, schodišť, balkónů a mnohých dalších výrobků právě z betonu, se věnuje společnost PLASTBETON s.r.o., která se zabývá především výrobou, prodejem a montáži betonových stavebnicových dílců jako jsou: stropy Spiroll, betonové schodiště, filigrány, podesty, balkóny a RZP překlady. Další součástí jejich práce je zpracování betonářské oceli.


Stožáry veřejného osvětlení do každého města i obce
Stožáry veřejného osvětlení do každého města i obce

Nově, snadno a rychle? Obce a města mají díky firmě V. Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s., možnost zajistit nové stožáry veřejného osvětlení a to pomocí jediné firmy, která je schopna zajistit jak dodávku celého stožáru včetně osvětlení, tak také její montáž či jiné opravy a úpravy.


Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení
Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Poblíž Jesenice vyrůstají domy, které v sobě skrývají komfortní byty, jež uspokojí i nejnáročnějšího obyvatele. K tomu jistě přispívá i to, že jsou v parteru budov zakomponovány i služby, od lékaře až po kadeřníka. Myšleno bylo pochopitelně i na podzemní garáže, které jsou vybaveny moderními výtahy.