AGRO ALIANCE s.r.o.


V Zálesí 304, Třebotov 252 26
Společnost Agro Aliance s.r.o. se sídlem v Třebotově v okrese Praha - západ se již od roku 1995 zabývá dovozem a distribucí přípravků na ochranu rostlin a speciálních hnojiv a také přípravkům v oblasti vinohradnictví a vinařství. Působíme na celém území České a Slovenské republiky.

Svým zákazníkům nabízíme různé herbicidy, fungicidy, insekticidy, hnojiva a ostatní pomocné rostlinné přípravky a regulátory růstu.

Nabízíme např. regulátory růstu a vývoje plodů pro ovocnáře a vinaře, listová hnojiva a další pro pěstování zeleniny, vše pro ochranu a výživu obilovin, cukrové řepy, řepky olejky a kukuřice a také vše pro podzimní ošetření porostů obilovin, což znamená především odstranění plevelů.

Veškeré informace o námi nabízených přípravcích, včetně způsobu použití, účinnosti a doporučené aplikaci najdete na našich stránkách: www.agroaliance.cz

Produkty
  • distribuce pomalu rozpustných hnojiv, hnojivo na pokojové rostliny, hnojivo na konifery, pesticidy

Potraviny a produkty bez konzervantů, ekologická čistota, bio koření, oleje, doplňky stravy, kosmetika, e-shop.

Potraviny a produkty bez konzervantů, ekologická čistota, bio koření, oleje, doplňky stravy, kosmetika, e-shop

Obec Seletice v okrese Nymburk, pamětihodnosti, turistika, rodiště Františka Kordače.

Obec Seletice v okrese Nymburk, pamětihodnosti, turistika, rodiště Františka Kordače

Související články
Nejnovější půdní kondicionér se speciálním vyvinutím pro sázení stromů a keřů

TERRACOTTEM

Nejnovější půdní kondicionér se speciálním vyvinutím pro sázení stromů a keřů

Půdní kondicionéry poskytují pěstovaným rostlinám přísun všech potřebných živin a látek, podporují růst kořenů do hloubky a zajišťují dostatečné udržení vody. Pro zdravý růst stromů a keřů společnost TerraCottem CZ, s.r.o. vyvinula novinku kondicionér TerraCottem Arbor.


Pomalu rozpustná hnojiva – efektivní, šetrná a cenově dostupná

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

Pomalu rozpustná hnojiva – efektivní, šetrná a cenově dostupná

Správný, rychlý a bezproblémový růst rostlin lze zajistit použitím kvalitního hnojiva. Ne každý typ hnojiva však odpovídá svou kvalitou a vlastnostmi, proto je třeba vybírat pečlivě. Z dlouhodobého hlediska patří mezi vysoce kvalitní a stále využívanější pomalu rozpustná hnojiva, která jsou efektivní, šetrná a cenově dostupná. V současné době se řadí mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější výrobce tohoto druhu hnojiv společnost ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o., která na trhu působí již od roku 1993.


Tablety, které se pomalu rozpouštějí a poskytují hnojení pro rostliny

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

Tablety, které se pomalu rozpouštějí a poskytují hnojení pro rostliny

Firma ECOLAB Znojmo, spol. s r.o. vyrábí kvalitní speciální hnojiva pro zemědělské programy. Ty mají vždy vysoké nároky na ekologii, a proto se musí vyrábět hnojivo přírodní. Po mnohaletém výzkumu víme, že dlouhodobě rozpustné je nejlepší vhodnou variantou.


Vinařské potřeby a nápojová technika

ZAMMA-SUDY, s.r.o.

Vinařské potřeby a nápojová technika

Výroba vína je založena na citu a umění. Aniž bychom si to běžně uvědomovali, chce to trpělivost a spoustu zkušeností. Jenomže to není zdaleka všechno, co budete k výrobě vína potřebovat a proto je zde náš kompletní sortiment výrobků a veškerých potřebných věcí, které při výrobě vína potřebujete.