MEYRA ČR s.r.o.


Hrusická 2538/5, Praha 4 - Spořilov 141 00
Prodej zdravotnických potřeb a pomůcek.

Produkty
  • zdravotnické pomůcky, zdravotnický materiál, obvazový materiál, bandážní materiál, francouzské hole, vozíčky pro handicapované, zvedací zařízení pro pacienty

Přídavné materiály, drážkovací elektrody, wolframové elektrody SIDERGAS


Související články
Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

CELOMED s.r.o.

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.


S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

ABENA

S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

Tyto inkontinenční pomůcky potřebují většinou starší lidé, proto se často jedná o pleny pro dospělé lidi. Někteří z uživatelů už nevědí nic o okolním světě, vůbec si jej neuvědomují nebo jsou ležícími pacienty. Jiní si ještě svou podstatu velice dobře uvědomují, a proto se jim snažíme zlepšit jejich život.


Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

ADVAMED s.r.o.

Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

ADVAMED s.r.o.

Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.


Firemní články
Zdravotnické pomůcky pro samostatný pohyb i snazší péči o postižené

Zdravotnické pomůcky pro samostatný pohyb i snazší péči o postižené

Sám se posadit, postavit a dojít si na záchod, to jsou pro mnohé z nás samozřejmosti všedního dne. Ne každý má ale to štěstí a o samostatném pohybu si může nechat jen zdát. Ať už vás však limituje stáří, zranění nebo dlouhodobá nemoc, nemusíte se vzdávat nadějí na samostatnost. Přesně pro vás je tu společnost MEYRA. Nabízíme vám nejrůznější zdravotnické pomůcky a pomůcky pro tělesně postižené, které vám ulehčí pohyb i hygienu a vrátí vás opět do života. Veškeré zdravotnické pomůcky navíc seženete v našem přehledném e-shopu.


Servis a oprava invalidních vozíků Praha - na počkání v místě klienta

Servis a oprava invalidních vozíků Praha - na počkání v místě klienta

Invalidní vozíky zapůjčené či koupené u naší firmy Vám rádi záručně i pozáručně opravíme a to i na počkání v místě klienta nebo na jedné z našich provozoven.


Dětské invalidní vozíky prodej | Praha

Dětské invalidní vozíky prodej | Praha

Dětské mechanické a elektrické invalidní vozíčky pomohou Vašemu potomkovi pohybovat se nezávisle a užívat si stejně, jako jeho vrstevníci. Vozíčky jsou vyrobeny z lehkého materiálu s příjemným designem. Jsou proto lehce manipulovatelné a vhodné jak na domácí tak venkovní a školní aktivity. Máme modely pro všechny věkové kategorie. Mechanické i elektrikou poháněné vozíky jsou vhodné pro děti již od raného věku, kdy se vyvíjí jejich senzomotorický a také psychosociální život. Naše výrobky poskytnou dítěti i dospívajícímu plnou nezávislost, kterou potřebuje ke svému dalšímu rozvoji.


Polohovací, ochranné a antidekubitní prostředky | Praha

Polohovací, ochranné a antidekubitní prostředky | Praha

Pro maximální pohodlí při pohybu, příjemné sezení a bezbolestné vstávání pro Vás dodáváme ochranné, polohovací a antidekubitní prostředky. Aby se senioři či postižení necítili tak závislí na svém okolí, máme pro ně připraveny sklápěcí i pevná madla a područky vhodné do sprch, ke schodům či posteli. Pro příjemnější koupel dodáme mobilní a skladné vanové sedačky a stoličky. Jestli se Vám při dlouhém ležení či sezení tvoří dekubity, čili otlaky a proleženiny, v našem katalogu naleznete pomůcky určené ke zmírnění Vašich potíží. Máme jak pěnové nástavce na toaletu, tak i límce na krk, nohy, chodidla i paže. Vše s vyměnitelným a pratelným povrchem.


Vozíky pro jednodušší pohyb, které jinde nenajdete (eshop)

Vozíky pro jednodušší pohyb, které jinde nenajdete (eshop)

Život s pohybovým omezením je plný překážek a omezení. Ve společnosti MEYRA ČR ale věříme, že i s postižením můžete žít plnohodnotný život plný pohybu a zajímavých aktivit. Proto vám nabízíme kvalitní vozíky, které se stanou vašimi pomocníky pro každý den. Kromě klasických vozíků pro vás však mám také speciální vozíky pro aktivní způsob života, které jinde nenajdete. Společnost MEYRA působí na trhu se zdravotními pomůckami již od roku 1936. Díky dlouholetým zkušenostem tak může i v České republice nabízet ty nejkvalitnější zdravotní pomůcky a vozíky, které poskytují lidem nezávislost a usnadňují pohyb. V našem katalogu najdete klasické mechanické vozíky, ale i jejich elektrické varianty a vozíky speciálně uzpůsobené sportu a aktivnímu stylu života. Protože se v naší firmě snažíme jít s dobou, neustále obměňujeme naši nabídku a přinášíme vám ty nejmodernější vozíky, které přináší snadné ovládání i zajímavý design. Aktuálně pro vás máme tyto absolutní novinky na trhu: - Aktivní vozík AVIATOR - Aktivní vozík TORNADO - Skútr HUNTER - Skútr CRUISER II - Transportní skládací vozík S námi už nemusíte být odkázání na těžko ovladatelný mechanický vozík. Stačí si vybrat s našich novinek a váš pohyb bude ještě snazší. Aktivní vozíky poskytují pohodlí pro sportovce i milovníky dlouhých výletů. A protože víme, že i vzhled je důležitý, nabízíme vám je hned ve dvou barevných variantách. Motorové skútry vás zase bez jakékoli námahy dovezou i na vzdálené místo rychlostí až 14 km/h. Díky praktickému košíku navíc máte místo na nákup i osobní věci. S novinkami od firmy MEYRA ČR pro vás bude pohyb zase o něco snazší.


Zdravotnické potřeby a pomůcky pro seniory e-shop

Zdravotnické potřeby a pomůcky pro seniory e-shop

Zdravotnické pomůcky vám umožní žít plnohodnotně. Trápí vás zdravotní potíže a připadáte si nesamostatní? Zdravotní pomůcky firmy Meyra váš problém vyřeší. Nabízíme širokou škálu zdravotních pomůcek od holí a chodítek až po praktické koupelnové doplňky. To vše nyní online v naše přehledném e – shopu. Firma Meyra je špičkou v oboru zdravotnických pomůcek už několik desítek let. Vyvíjíme a vyrábíme pomůcky, které usnadní život i těžce nemocným pacientům. A protože chceme, aby pro vás nakupování bylo ještě pohodlnější, zřídili jsme nový internetový obchod, kde najdete veškeré kompenzační, rehabilitační a ortopedické pomůcky. Velmi žádané jsou naše berle, hole a chodítka, které pacientům umožní bezpečný pohyb. V našem e – shopu ale najdete i další užitečné pomůcky. Pro bezpečí a komfort vás nebo vašich blízkých nabízíme například: - Vanové zvedáky - Sedačky do sprchy - Nájezdy, rampy - Elektrické vozíky - Polohovací lůžka - Motomedy - Ochranné helmičky pro epileptiky Služby našeho e –shopu se zdravotními pomůckami jsou spolehlivé a rychlé. Do několika dní vám objednané zboží nejen dodáme, ale na vaše přání i uvedeme do provozu a poradíme s jeho používáním. S pohodlí domova si tak můžete pořídit pomocníka, který výrazně změní váš život.


Servis invalidních vozíků přímo u zákazníka Praha

Servis invalidních vozíků přímo u zákazníka Praha

Naše společnost MEYRA ČR s.r.o. provádí záruční a pozáruční servis invalidních vozíků Servis je nutno telefonicky objednet předem. Po dohodě provádíme také opravy přímo u zákazníků. Při rozsáhlejší opravě zapůjčujeme náhradní vozík po celou dobu opravy. Platby oprav lze platit hotově nebo na fakturu, možnost poukazu od zdravotních pojišťoven. Poukazy by měly být schváleny revizním lékařem. Dále se také zabýváme prodejem vozíků a rehabilitačních prostředků, které umožňují nebo usnadňují život osobám s pohybovým postižením. Výkonné elektrické vozíky jsou vybaveny novým systémem řízení MEYRA-CAN, který umožňuje optimální využití výkonu motoru a je vybavený mnoha účelnými funkcemi. Špičku dnešních mechanických aktivních vozíků představuje FX One. Pro naší aktuální nabídku nás neváhejte navštívit.


Prodej textilních prostředků k manipulaci s imobilními pacienty Praha

Prodej textilních prostředků k manipulaci s imobilními pacienty Praha

MEYRA ČR s.r.o. nabízí prodej jednoduchých textilních prostředků k manipulaci s pacienty jako jsou např: - sedačky a pásy s pevnými úchyty k přenášení nebo přesouvání imobilního pacienta - různé velikosti podložních ploch s uzavřenou vnitřní částí ze speciálního materiálu. Pomůcky jsou nápomocné pečujícímu personálu k zacházení s pacientem,umožňují snazšímu otáčení či posouvání po neskluzných plochách nebo na lůžku. Tyto prostředky tzv. Červený program - nejsou hrazeny pojišťovnami. Seznam prostředků včetně ceníku najdete na odkazu viz níže.


Záruční a pozáruční servis invalidních vozíků Praha

Záruční a pozáruční servis invalidních vozíků Praha

Společnost MEYRA ČR s.r.o. nabízí záruční a pozáruční servis invalidních vozíků. Opravy jsou prováděny na všech našich pobočkách. - servis nutno dojednat předem - menší opravy na počkání, - možnost zapůjčení náhradního vozíku - po dohodě opravy u zákazníků. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Mechanické, elektrické a aktivní vozíky prodej

Mechanické, elektrické a aktivní vozíky prodej

Společnost MEYRA ČR s.r.o. se zabývá prodejem vozíků a rehabilitačních prostředků, které umožňují nebo usnadňují život osobám s pohybovým postižením Současné výkonné elektrické vozíky jsou vybaveny novým systémem řízení MEYRA-CAN, který umožňuje optimální využití výkonu motoru a je vybavený mnoha účelnými funkcemi. Špičku dnešních mechanických aktivních vozíků představuje FX One. Pro naší aktuální nabídku vozíkú klikněte na odkaz viz níže.