Artechnic - Schréder a.s.


Vinohradská 74, Praha 3 - Vinohrady 130 00
Návrhy, projekce, dodávky:
- veřejné osvětlení
- dekorativní osvětlení
- správa veřejného osvětlení
- osvětlení silnic
- osvětlení komunikací
- osvětlení veřejných prostranství
- osvětlení průmyslových prostor
- osvětlení stadionů a sportovních areálů
- architektonické osvětlení
- příležitostní dekorativní osvětlení
- architektonické osvětlení významných památek a budov
- osvětlení tunelů
- osvětlení sportovišť a velkých ploch.

Tisíce svítidel Schréder v současné době osvětlují již stovky měst a obcí po celé České republice.

Mezi největší odběratele patří hlavní město Praha a dále města Opava, Ostrava, Pardubice, Zlín, Hradec Králové, Karlovy Vary a další

Firma Artechnic – Schréder aktivně spolupracuje na vývoji svítidel a v České republice vyrábí základní sortiment svítidel pro veřejné osvětlení.

Produkty
  • noční lampičky, stolová svítidla, koupelnová osvětlení, osvětlení interiéru, venkovní osvětlení, úsporné žárovky

Strojírenská výroba, výroba kovových dílců Trutnov, výroba plastů, výkovků a odlitků.

Strojírenská výroba, výroba kovových dílců Trutnov, výroba plastů, výkovků a odlitků

Voda, topení, plyn Vyškov, instalatérské, topenářské a plynárenské práce, montáže rozvodů.

Voda, topení, plyn Vyškov, instalatérské, topenářské a plynárenské práce, montáže rozvodů

Související články
Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

AMAKO, spol. s r.o.

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.


Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

AMAKO, spol. s r.o.

Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.


Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Elma

Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Svítidla a elektroinstalační materiál jdou ruku v ruce. Jedno bez druhého mnohdy nemá smysl. Proto je nejlepší, když obojí můžete nakoupit na jednom místě rychle, jednoduše, spolehlivě a navíc za příjemné ceny. Právě tak je tomu u naší firmy ELMA z Frýdku Místku. Pořiďte si moderní svítidla do domácnosti, jednoduché zářivky do kanceláře nebo třeba svítidla pro průmyslové využití.


Ekologická led svítidla do domácností, firem i továren

Elma

Ekologická led svítidla do domácností, firem i továren

Většina domácností a dalších objektů postupně přechází z klasických žárovek na modernější, ekonomicky výhodnější a mnohem více ekologičtější led svítidla. Ta jsou výhodnější z mnoha důvodů, největším aspektem je ale nejspíše dlouhá životnost a z ní plynoucí výrazná finanční úspora. Vybavte svou domácnost či firmu tím nejlepším osvětlením i Vy.


Firemní články
Veřejné osvětlení a svítidla, která na ulici potkáváte i Vy

Veřejné osvětlení a svítidla, která na ulici potkáváte i Vy

Veřejné osvětlení, dekorativní osvětlení, ale také osvětlení významných architektonických památek nebo tunelů. Doslova tisíce a tisíce svítidel od společnosti Artechnic–Schréder se podílí na osvětlení stovek měst a obcí po celé naší zemi. Tato svítidla veřejného osvětlení najdete téměř všude od Prahy přes Zlín až po Opavu. Nejenže vyrábí svítidla pro veřejné osvětlení, ale společnost Artechnic-Schréder se zároveň aktivně podílí také na jejich vývoji a díky stále přibývajícím referencím si v naší české kotlině buduje stále lepší a lepší jméno. Přečtěte si více o třech jejich kvalitních a zároveň cenově dostupných svítidlech veřejného osvětlení, které potkáváte na ulici i Vy!


Veřejné osvětlení ARTISTIC v sobě skrývá vše potřebné - Praha

Veřejné osvětlení ARTISTIC v sobě skrývá vše potřebné - Praha

Ideální řešení veřejného osvětlení vám pomůže navrhnout firma Artechnic - Schréder, která již devatenáctým rokem dodává na český trh klasická výbojková svítidla. Ta zajišťují veřejné osvětlení v mnoha městech České i Slovenské republiky. Výrobní řada osvětlení ARTISTIC nabízí kompletní řešení, co se veřejného osvětlení týče. Tento program v sobě skrývá osm předdefinovaných oblastí, jenž patří k těm základním, které každý z nás využívá. Veřejné osvětlení ARTISTIC v sobě nese tyto návrhy: - Ambience - pěší zóny, městská centra, obchodní třídy, parky a zahrady - Road and urban lighting - dopravní oblasti, dálnice, hlavní ulice, vedlejší ulice, kruhové objezdy, rezidenční čtvrti - Tunnel - tunely pro motorová vozidla, tunely pro pěší, podchody, podjezdy - Illumination - nasvětlení architektury, budovy, věže, mosty, sochy, pomníky, fontány - Sport - hřiště pro profesionální sport, hřiště pro amatérský sport - Transit - veřejná doprava, stanice metra, autobusové tramvajové trolejbusové zastávky, nádraží, letiště - Industry - venkovní prostory, výrobní prostory, skladové prostory, speciální výrobní prostory - Campus - univerzitní areály, areály kancelářských budov, areály obchodních center, nemocnice Firma je vždy připravená poskytnou zákazníkům kompletní servis a služby na profesionální úrovni a zajistit optimální řešení v mnoha oblastech osvětlování. Příkladem práce Artechnic - Schréder v nasvětlování památek může být například budova Národního divadla v Praze, Karlův most, kostel sv. Ludmily na pražských Vinohradech a mnoho dalších.


Led svítidla pro veřejné osvětlení, prodej Praha

Led svítidla pro veřejné osvětlení, prodej Praha

Společnost Artechnic - Schréder a.s, představuje svou kolekci. Nová generace svítidel využívající LED technologie: Schréder LED Generation pro veřejné osvětlení: - NANO LED, SKIDO, TECEO, AMPERA. LED svítidla jsou vyrobena pouze z kvalitních materiálů a elektronických součástí renomovaných výrobců. Byly vyvinuty: - speciální optické systémy LENSOFLEX a ORIENTOFLEX - včetně účinného chlazení, které zaručuje dlouhý život s minimálním poklesem světelného toku. Svítidla jsou vhodná: - pro osvětlení komunikací, parků a veřejných prostranství ve velkých městech i malých obcích - pro osvětlení středů měst, náměstí, parků, residenčních čtvrtí nebo parkovišť - pro společenská prostranství - pro osvětlení chodníků a komunikací nízkých tříd. Všechna svítidla nabízejí velmi výkonný a účinný zdroj světla a nízkou spotřeba e. energie. Proto patří LED svítidla Schréder k nejlepším ve svém oboru.


Osvětlení  památek, budov a osvětlení tunelů Praha

Osvětlení památek, budov a osvětlení tunelů Praha

Společnost Artechnic - Schréder a.s. se zabývá realizací osvětlení významných památek a budov a osvětlení tunelů. Na český trh dodáváme především: - veřejné osvětlení - dekorativní osvětlení - architektonické osvětlení. Věřejné osvětlení stovek měst a obcí v České republice je realizováno svítidly řady MC, Safír, Z1 a ATOS. Svítidla Schréder jsou vyráběna dle nejmodernějších technologií, mají nadčasový design a jsou šetrná k životnímu prostředí. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Osvětlení šetřící energii, peníze i životní prostředí

Osvětlení šetřící energii, peníze i životní prostředí

Vyrábíme veřejné osvětlení, dekorativní osvětlení i architektonické osvětlení významných památek, budov i tunelů. Naše osvětlení září už ve více než stovce měst a obcí po celé České republice. Kromě, toho, že skvěle vypadají a disponují nejmodernější technologií, jsou také šetrná k životnímu prostředí a šetří energii. Co unikátního z oblasti osvětlení u nás najdete? - Program Artistic, který usnadňuje definovat požadavky na osvětlení - Nano LED, což je chytré LED svítidlo, které má nízké provozní náklady, šetří životní prostředí a patří ke špičce svítidel z hlediska technické úrovně i designu - OWLET telemanagement, což je systém pro sledování, řízení, kontrolu a dohled nad veřejným osvětlením šetřící elektrickou energii i peníze a zvyšující spolehlivost osvětlovací soustavy Nebojte se investovat do kvalitního osvětlení. Díky úspoře energií se vám totiž vše bohatě vrátí. Spolupracujte s profesionální spolehlivou firmou, která se nestará jen o zisk, ale dbá i na kvalitu provedení a šetrnost svých výrobků k životnímu prostředí. Jsme ta nejlepší volba pro osvětlení veřejných prostor i budov či tunelů.


Osvětlení významných památek a budov

Osvětlení významných památek a budov

Společnost Artechnic - Schréder a.s. také provádí nasvětlení významných památek a budov. Osvětlili jsme nejen historické památky staré Prahy, ale i moderní části měst a obcí, například divadlo v Pardubicích, Červený zámek v Hradci nad Moravicí, kostel svatého Petra a Pavla v Čáslavi, kapličku v Kralupech, Mírové náměstí v Líbeznicích a mnoho dalších. Dodáváme dekorativní osvětlení pro stanice metra, tramvajové zastávky a do parků. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Výroba veřejné a architektonické osvětlení

Výroba veřejné a architektonické osvětlení

Společnost Artechnic - Schréder a.s. vyrábí a dodává: - veřejné osvětlení - dekorativní osvětlení - architektonické osvětlení významných památek a budov - osvětlení tunelů. Veřejné osvětlení stovek měst a obcí v České republice je realizováno svítidly řady MC, Safír, Z1 a ATOS. Tisíce svítidel Schréder v současné době osvětlují již stovky měst a obcí po celé České republice. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.