RENDL lighting a.s.


Masarykovo nábřeží 10, Praha 2 120 00

Velkoobchod - designová a profesionální svítidla, osvětlení, osvětlovací technika, světelné zdroje a speciální světelné zdroje.

Dále prodáváme příslušenství k světelným zdrojům, žárovky, stínidla s doplňky.

Osvětlení do interiéru, chodby, obývacího pokoje, schodiště, výstavní, hotelové, osvětlení pracoviště, kanceláře, bazénu,
k zrcadlu, podlahy, prodejen, jídelního stolu, veřejné osvětlení a další.

Svitidla - prodej:
- stropní, nástěnná, bodová, stolní, závěsná, stojanová, zápustná, bodovky, venkovní, bytová, halogenová, exteriérová, do pohledu, průmyslová, zářivková,
dekorativní, do koupelen, zahradní, pozemní,
do nábytku, pod kuchyňskou linku, do kuchyně
pro zdravotnictví, do reprezentačních prostor
pracovní lampy a další.

Ostatní:
- LED zářivky, zářivkové a lištové systémy, lustry, reflektory, svítidla nad obraz, úsporky, kruhové zářivky, instalační materiál s další.

Zboží ihned skladem!

IČ: 28200896
DIČ: CZ28200896
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vladimír Rendl

LED osvětlení - šetrný i designový zdroj světla

LED osvětlení - šetrný i designový zdroj světla

Světlo je pro nás skutečně klíčové. Nejen, že ovlivňuje naši náladu, pocity a aktivitu, ale v interiéru i exteriéru zároveň funguje jako architektonický prvek. LED osvětlení je nejvhodnější možnost nejen pro váš interiér, a to hned z několika důvodů. Šetří elektrickou energii, světlo z LED osvětlení je příjemnější i pro citlivé oči, vybrat si můžete z celé řady provedení i tvarů a svým vzhledem skvěle doplní i moderní designový interiér.


Velkoobchod závěsná svítidla Praha -  výběr z mnoha typů a barev

Velkoobchod závěsná svítidla Praha - výběr z mnoha typů a barev

RENDL lighting a.s.nabízí v našem velkoobchodě závěsná svítidla.


Velkoobchod s venkovními svítidly Praha

Velkoobchod s venkovními svítidly Praha

Velkoobchod RENDL lighting a.s. nabízí venkovní svítidla.


Prodej luxusních svítidel a osvětlení do interiérů i exteriérů Praha

Prodej luxusních svítidel a osvětlení do interiérů i exteriérů Praha

Správné osvětlení interiéru či exteriéru dokáže ovlivnit výsledný dojem. Nechte si poradit v showroomu Rendl light a.s. v Praze, kde prodávají luxusních svítidla a osvětlení do interiérů i exteriérů.


Designové svítidla RED - internetový obchod s nepřeberným množstvím produktů

Designové svítidla RED - internetový obchod s nepřeberným množstvím produktů

V naší nabídce naleznete nepřeberné množství svítidel. V internetovém obchodě si můžete vybrat z katalogů z řad RED, Design a Profesional. Svítidla naleznete jak pro interiér, tak pro exteriér. Řada svítidel RED je specifická svými vlastnostmi. Důraz je kladen na jednoduchost a efektivnost svítidel. Funkčnost vyhovuje moderní domácnosti. Velké množství druhů svítidel zajistí jistě Vaší domácnosti kreativní prostředí. Stačí si vybrat jaký tvar, či barevnou strukturu byste chtěli do Vaší domácnosti použít. Firma RENDL lighting s.r.o. nabízí mnoho typů např. : -závěsné svítidla pro Vaši kuchyň či obývací pokoj -stolní světlo pro vaši ložnici -stojanové lampy -bodovky -nástěnné -stropní -zápustná -světelné systémy -venkovní -příslušenství: stínidla a doplňky


Prodej stínidel Praha - moderní a designové tvary

Prodej stínidel Praha - moderní a designové tvary

Stínidla do každého pokoje najdete u firmy Rendl lighting. Hledáte doplněk do domácnosti, který dá vašemu prostoru šmrnc? Právě svítidlo je tím pravým doplňkem do domácnosti. Díky tvaru i světelné hře Vám dokáže vykouzlit příjemné prostředí a nastolit atmosféru, která se hodí k vašemu obydlí. Společnost Rendl lighting nabízí spoustu designových produktů z řad RED a Design. Firma se nespecializuje pouze na svítidla, ale i na doplňky. Na jejich webových stránkách najdete i velké množství stínidel. Pokud již máte kostru lustru a potřebujete pouze vyměnit stínidlo, určitě si na webových stránkách vyberete. Někteří lidé věří, že barvy dokážou změnit i náladu, proto si nakoupí více stínidel a pak po čase ho mění. Stínidlo Vás po finanční stránce vyjde i levněji než nákup celého svítidla.


Osvětlovací technika prodej Praha – široký sortiment a dobré ceny

Osvětlovací technika prodej Praha – široký sortiment a dobré ceny

Pokud hledáte prodejnu s širokým sortimentem osvětlovací techniky a ochotným personálem, který rád a dobře poradí, zastavte se v showroomu Rendl light a.s. v Praze.


Velkoobchodní prodej s designovými a profesionálními svítidly a příslušenstvím Praha

Velkoobchodní prodej s designovými a profesionálními svítidly a příslušenstvím Praha

RENDL lighting a.s. je velkoobchod s designovými a profesionálními svítidly, osvětlovací technikou a světelnými zdroji v Praze.


E-shop originálních svítidel – kreativní světlo do domácnosti

E-shop originálních svítidel – kreativní světlo do domácnosti

Rendl Light studio je specializovaný prodejce na osvětlení a svítidla a příslušenství k nim. Působí v několika zemích Evropské unie a soustřeďují se na prodej osvícení jak pro velkoobchody, tak pro jednotlivce. V jejich internetovém obchodě si vybere každý, najdete zde různé typy svítidel: - závěsná svítidla - stolní - stojanová - nástěnná svítidla - bodovky - stropní svítidla - zápustná - venkovní svítidla - světelné systémy Je vědecky známé, že světlo ovlivňuje nálady lidí. K tomu Vám jistě pomůže i výběr osvětlení do domácnosti. Přes barevné kompozice, až po tradiční osvětlení. Můžete si vybírat z různých materiálů – od plastů, skla, hliníku, lesklého kovu a dalších materiálů. Díky zvolené skladbě svítidla může Váš interiér získat poutavý vzhled. Pokud chcete svůj interiér nebo exteriér ozvláštnit, tak si určitě z široké nabídky vyberete. Navštivte e-shop Rendl light studio.


Svítidla všech druhů, světelné zdroje a stínidla - e-shop

Svítidla všech druhů, světelné zdroje a stínidla - e-shop

Svítidla nejrůznějších typů, od závěsných přes bodová až po zápustná, včetně doplňkového sortimentu, najdete na našem e-shopu RENDL Lighting na webové adrese lightstudio.cz. A pokud si budete chtít svítidla prohlédnout raději osobně, rádi vám vše předvedeme v našem showroomu v Praze na Masarykově nábřeží 10. Svítidla nabízíme v různých stylech i cenových kategoriích, takže si u nás jistě vyberete osvětlení přesně podle vašich požadavků, představ a možností vašeho interiéru - ať už sháníte designový prvek, který ozvláštní celý interiér, nenápadné osvětlení, které nebude přitahovat pozornost, stojanovou lampu, která poslouží i jako stylový doplněk či osvětlení pro venkovní prostory. Můžete si také vybrat, zda jsou pro vás vhodnější svítidla zápustná, stropní, nástěnná, či v podobě bodovek. Dále u nás najdete také stolní lampy na pracovní stůl či noční stolek nebo světelné systémy. Prohlédněte si také naši slevovou nabídku - můžete tak sehnat i svítidla se slevou přes 50 %. Na e-shopu najdete také široký výběr stínidel a doplňkový sortiment v podobě dálkových ovladačů, napájení nebo transformátorů. Svítidla nabízíme v různých typech: - závěsná svítidla - stolní - stojanová - nástěnná svítidla - bodovky - stropní svítidla - zápustná - venkovní svítidla - světelné systémy - doplňkyDalší produkty a služby
  • interiérová a venkovní svítidla, lampy a lustry, bodová světla, světelné zdroje, led osvětlení

REMS Česká republika s.r.o. Praha

Související články
Reklama, která jde s dobou
Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité
Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Chystáte se pořádat koncert, konferenci, sportovní událost nebo jinou více či méně veřejnou akci? Ať už budete mít vše do posledního detailu naplánováno, špatné ozvučení a osvětlení může celkový dojem z akce pokazit. Využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o kompletní ozvučení i osvětlení akcí různého rozsahu.


Detail, na kterém záleží konečný výsledek
Detail, na kterém záleží konečný výsledek

Současná doba dává mnoho prostoru odborníkům na designové návrhy interiérů i exteriérů. Můžeme mít nejnovější výstřelky, ale také například světla ve stylu retro. Co však zůstává vždy stejné, je požadavek na nejvyšší kvalitu. A pokud se k tomu přidá doprava zdarma, pak už není co řešit.


Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.