RENDL lighting a.s.


Masarykovo nábřeží 10, Praha 2 120 00
Velkoobchod - designová a profesionální svítidla, osvětlení, osvětlovací technika, světelné zdroje a speciální světelné zdroje.

Dále prodáváme příslušenství k světelným zdrojům, žárovky, stínidla s doplňky.

Osvětlení do interiéru, chodby, obývacího pokoje, schodiště, výstavní, hotelové, osvětlení pracoviště, kanceláře, bazénu,
k zrcadlu, podlahy, prodejen, jídelního stolu, veřejné osvětlení a další.

Svitidla - prodej:
- stropní, nástěnná, bodová, stolní, závěsná, stojanová, zápustná, bodovky, venkovní, bytová, halogenová, exteriérová, do pohledu, průmyslová, zářivková,
dekorativní, do koupelen, zahradní, pozemní,
do nábytku, pod kuchyňskou linku, do kuchyně
pro zdravotnictví, do reprezentačních prostor
pracovní lampy a další.

Ostatní:
- LED zářivky, zářivkové a lištové systémy, lustry, reflektory, svítidla nad obraz, úsporky, kruhové zářivky, instalační materiál s další.

Zboží ihned skladem!

Další produkty a služby
  • interiérová a venkovní svítidla, lampy a lustry, bodová světla, světelné zdroje, led osvětlení

Římskokatolická farnost v Liberci, bohoslužby, křtiny.

Římskokatolická farnost v Liberci, bohoslužby, křtiny

Výzkum vodních ekosystémů, ochrana vody Praha, protipovodňové prevence, hospodaření s odpady.

Výzkum vodních ekosystémů, ochrana vody Praha, protipovodňové prevence, hospodaření s odpady

Související články
Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

AMAKO, spol. s r.o.

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.


Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Elma

Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Svítidla a elektroinstalační materiál jdou ruku v ruce. Jedno bez druhého mnohdy nemá smysl. Proto je nejlepší, když obojí můžete nakoupit na jednom místě rychle, jednoduše, spolehlivě a navíc za příjemné ceny. Právě tak je tomu u naší firmy ELMA z Frýdku Místku. Pořiďte si moderní svítidla do domácnosti, jednoduché zářivky do kanceláře nebo třeba svítidla pro průmyslové využití.


Ekologická led svítidla do domácností, firem i továren

Elma

Ekologická led svítidla do domácností, firem i továren

Většina domácností a dalších objektů postupně přechází z klasických žárovek na modernější, ekonomicky výhodnější a mnohem více ekologičtější led svítidla. Ta jsou výhodnější z mnoha důvodů, největším aspektem je ale nejspíše dlouhá životnost a z ní plynoucí výrazná finanční úspora. Vybavte svou domácnost či firmu tím nejlepším osvětlením i Vy.


Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Kanlux s. r. o.

Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Světelné zdroje jako jsou různé druhy žárovek, svítidla jako například podhledová bodová světla a další druhy svítidel a také vypínače, rozbočky, objímky a mnohé další produkty jsou pro náš život nepostradatelné. Proto je potřebné, aby zakoupené produkty plnily svůj účel dlouhodobě a zároveň krášlily interiér a exteriér. A o všechny vaše požadavky a kompletní sortiment se dokonale postará firma Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku Místku a také v Trenčíně.


Další produkty a služby
LED osvětlení - šetrný i designový zdroj světla

LED osvětlení - šetrný i designový zdroj světla

Světlo je pro nás skutečně klíčové. Nejen, že ovlivňuje naši náladu, pocity a aktivitu, ale v interiéru i exteriéru zároveň funguje jako architektonický prvek. LED osvětlení je nejvhodnější možnost nejen pro váš interiér, a to hned z několika důvodů. Šetří elektrickou energii, světlo z LED osvětlení je příjemnější i pro citlivé oči, vybrat si můžete z celé řady provedení i tvarů a svým vzhledem skvěle doplní i moderní designový interiér.


Velkoobchod závěsná svítidla Praha -  výběr z mnoha typů a barev

Velkoobchod závěsná svítidla Praha - výběr z mnoha typů a barev

RENDL lighting a.s.nabízí v našem velkoobchodě závěsná svítidla.


Velkoobchod s venkovními svítidly Praha

Velkoobchod s venkovními svítidly Praha

Velkoobchod RENDL lighting a.s. nabízí venkovní svítidla.


Prodej luxusních svítidel a osvětlení do interiérů i exteriérů Praha

Prodej luxusních svítidel a osvětlení do interiérů i exteriérů Praha

Správné osvětlení interiéru či exteriéru dokáže ovlivnit výsledný dojem. Nechte si poradit v showroomu Rendl light a.s. v Praze, kde prodávají luxusních svítidla a osvětlení do interiérů i exteriérů.


Designové svítidla RED - internetový obchod s nepřeberným množstvím produktů

Designové svítidla RED - internetový obchod s nepřeberným množstvím produktů

V naší nabídce naleznete nepřeberné množství svítidel. V internetovém obchodě si můžete vybrat z katalogů z řad RED, Design a Profesional. Svítidla naleznete jak pro interiér, tak pro exteriér. Řada svítidel RED je specifická svými vlastnostmi. Důraz je kladen na jednoduchost a efektivnost svítidel. Funkčnost vyhovuje moderní domácnosti. Velké množství druhů svítidel zajistí jistě Vaší domácnosti kreativní prostředí. Stačí si vybrat jaký tvar, či barevnou strukturu byste chtěli do Vaší domácnosti použít. Firma RENDL lighting s.r.o. nabízí mnoho typů např. : -závěsné svítidla pro Vaši kuchyň či obývací pokoj -stolní světlo pro vaši ložnici -stojanové lampy -bodovky -nástěnné -stropní -zápustná -světelné systémy -venkovní -příslušenství: stínidla a doplňky


Prodej stínidel Praha - moderní a designové tvary

Prodej stínidel Praha - moderní a designové tvary

Stínidla do každého pokoje najdete u firmy Rendl lighting. Hledáte doplněk do domácnosti, který dá vašemu prostoru šmrnc? Právě svítidlo je tím pravým doplňkem do domácnosti. Díky tvaru i světelné hře Vám dokáže vykouzlit příjemné prostředí a nastolit atmosféru, která se hodí k vašemu obydlí. Společnost Rendl lighting nabízí spoustu designových produktů z řad RED a Design. Firma se nespecializuje pouze na svítidla, ale i na doplňky. Na jejich webových stránkách najdete i velké množství stínidel. Pokud již máte kostru lustru a potřebujete pouze vyměnit stínidlo, určitě si na webových stránkách vyberete. Někteří lidé věří, že barvy dokážou změnit i náladu, proto si nakoupí více stínidel a pak po čase ho mění. Stínidlo Vás po finanční stránce vyjde i levněji než nákup celého svítidla.


Osvětlovací technika prodej Praha – široký sortiment a dobré ceny

Osvětlovací technika prodej Praha – široký sortiment a dobré ceny

Pokud hledáte prodejnu s širokým sortimentem osvětlovací techniky a ochotným personálem, který rád a dobře poradí, zastavte se v showroomu Rendl light a.s. v Praze.


Velkoobchodní prodej s designovými a profesionálními svítidly a příslušenstvím Praha

Velkoobchodní prodej s designovými a profesionálními svítidly a příslušenstvím Praha

RENDL lighting a.s. je velkoobchod s designovými a profesionálními svítidly, osvětlovací technikou a světelnými zdroji v Praze.


E-shop originálních svítidel – kreativní světlo do domácnosti

E-shop originálních svítidel – kreativní světlo do domácnosti

Rendl Light studio je specializovaný prodejce na osvětlení a svítidla a příslušenství k nim. Působí v několika zemích Evropské unie a soustřeďují se na prodej osvícení jak pro velkoobchody, tak pro jednotlivce. V jejich internetovém obchodě si vybere každý, najdete zde různé typy svítidel: - závěsná svítidla - stolní - stojanová - nástěnná svítidla - bodovky - stropní svítidla - zápustná - venkovní svítidla - světelné systémy Je vědecky známé, že světlo ovlivňuje nálady lidí. K tomu Vám jistě pomůže i výběr osvětlení do domácnosti. Přes barevné kompozice, až po tradiční osvětlení. Můžete si vybírat z různých materiálů – od plastů, skla, hliníku, lesklého kovu a dalších materiálů. Díky zvolené skladbě svítidla může Váš interiér získat poutavý vzhled. Pokud chcete svůj interiér nebo exteriér ozvláštnit, tak si určitě z široké nabídky vyberete. Navštivte e-shop Rendl light studio.


Svítidla všech druhů, světelné zdroje a stínidla - e-shop

Svítidla všech druhů, světelné zdroje a stínidla - e-shop

Svítidla nejrůznějších typů, od závěsných přes bodová až po zápustná, včetně doplňkového sortimentu, najdete na našem e-shopu RENDL Lighting na webové adrese lightstudio.cz. A pokud si budete chtít svítidla prohlédnout raději osobně, rádi vám vše předvedeme v našem showroomu v Praze na Masarykově nábřeží 10. Svítidla nabízíme v různých stylech i cenových kategoriích, takže si u nás jistě vyberete osvětlení přesně podle vašich požadavků, představ a možností vašeho interiéru - ať už sháníte designový prvek, který ozvláštní celý interiér, nenápadné osvětlení, které nebude přitahovat pozornost, stojanovou lampu, která poslouží i jako stylový doplněk či osvětlení pro venkovní prostory. Můžete si také vybrat, zda jsou pro vás vhodnější svítidla zápustná, stropní, nástěnná, či v podobě bodovek. Dále u nás najdete také stolní lampy na pracovní stůl či noční stolek nebo světelné systémy. Prohlédněte si také naši slevovou nabídku - můžete tak sehnat i svítidla se slevou přes 50 %. Na e-shopu najdete také široký výběr stínidel a doplňkový sortiment v podobě dálkových ovladačů, napájení nebo transformátorů. Svítidla nabízíme v různých typech: - závěsná svítidla - stolní - stojanová - nástěnná svítidla - bodovky - stropní svítidla - zápustná - venkovní svítidla - světelné systémy - doplňky