Air Liquide CZ s.r.o.
MIMI PLYN


Areál Drazdy č.p. 42, Praha 4 - Hrnčíře 149 00

Společnost Air Liquide je největším světovým producentem a distributorem technických a medicinálních plynů..

IČ: 26461609
DIČ: CZ26461609
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Holeček

Prodej technické a medicinální plyny

Prodej technické a medicinální plyny

Společnost Air Liquide CZ, s.r.o. Vám nabízí dodání technických a medicinálních plynů. V našem sortimentu naleznete: - produktové řady plynů pro všechny technologie svařování, tepelného dělení materiálů a povrchových úprav, pro laserové svařování a dělení materiálů včetně rezonátorových plynů. Medicinální a průmyslové plyny, které vyrábíme jsou extrahovány ze vzduchu, který dýcháme; plyny jako jsou kyslík, dusík a vzácné plyny. Vyrábíme vodík a oxid uhličitý, který rafinujeme.


Prodej technické a mediciální plyny

Prodej technické a mediciální plyny

Nabízíme Vám dodání technických a mediciálních plynů. V našem sortimentu naleznete: - produktové řady plynů pro všechny technologie svařování, tepelného dělení materiálů a povrchových úprav, pro laserové svařování a dělení materiálů včetně rezonátorových plynů. Medicinální a průmyslové plyny, které vyrábíme jsou extrahovány ze vzduchu, který dýcháme; plyny jako jsou kyslík, dusík a vzácné plyny. Vyrábíme vodík a oxid uhličitý, který rafinujeme.Další produkty a služby
  • kyslík a dusík, plynné směsi, oxid uhličitý, kapalný vodík, acetylen a helium, vzácné plyny

Hotel Amphone*** AMPHONE, spol. s r.o.

Související články
Veškeré potřeby na svařování dodává SVARMETAL
Veškeré potřeby na svařování dodává SVARMETAL

Svařovací technika musí být spolehlivá a vydržet i v těch nejnáročnějších podmínkách. Proto je nutné najít si kvalitního dodavatele, kterému budete moci věřit. Od toho je tu společnost SVARMETAL se sídlem ve Skotnici. Nabízíme vám svařovací přístroje od prověřených světových výrobců.


Technické, speciální a medicinální plyny SIAD
Technické, speciální a medicinální plyny SIAD

Přestože si to běžný laik "na první pohled" neumí příliš představit, technické a speciální plyny se dnes používají v mnoha oblastech. Najdeme je v celé řadě průmyslových odvětví a také velká část materiálů nebo dokonce služeb, které denně využíváme, má s technickými plyny a speciálními plyny co do činění. Plyny se dokonce podílejí na čištění odpadních vod nebo při výrobě spotřební elektroniky. Nevěříte? Společnost SIAD Czech spol. s. r. o., která se technickými, speciálními a medicinálními plyny zabývá, vám o tom poví více.


Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava
Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

Svařujete a hledáte spolehlivé a kvalitní svářečské potřeby? Vše potřebné pro svařování najdete u firmy KVP servis v Opavě. Nabízíme svařovací techniku, ochranné pomůcky i technické plyny pro svařování, provozujeme také půjčovnu svářecí techniky. Portfolio nabízeného sortimentu stále rozšiřujeme a zákazníkům jsme schopni nabídnout většinu světových značek.


Vážicí elektronické systémy
Vážicí elektronické systémy

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a mnohými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balicích zařízení. Vážicí elektronické systémy se používají v chemickém a potravinářském průmyslu.