APT, spol. s r.o.

CZKVodíkové plnící stanice

Společnost APT, spol. s r.o. zajišťuje komplexní dodávky procesních technologií. Realizujeme dodávky funkčních celků a technologií pro celý rozsah vybraných průmyslových a výrobních procesů.

Základy, na kterých stojí společnost APT, spol. s r. o., byly položeny v roce 1949 vznikem TESLA Elstroj, pracoviště specializovaného na výzkum a vývoj speciálních technologických zařízení, zejména pro elektronický průmysl. Vlivem společenských změn přešla odborná podstata tehdy státního podniku TESLA Elstroj do nově vytvořené struktury APT, spol. s r. o., v roce 1990, a plynule pokračovala ve vývoji a stavbě technologických zařízení.

Procesní technologie:
- plnění tlakových nádob technickými plyny
- údržba tlakových lahví pro přepravu plynů
- zásobování technickými plyny
- kovovýroba
- automatizace, robotizace a mechanizace výroby a testování.

Vodíkové plnící stanice:
Přestože je rozvoj vodíkové mobility v ČR ve svých počátcích, společnost APT vyprojektovala a realizovala již dvě vodíkové plnicí stanice. Získané zkušenosti umožnily vypracovat certifikovanou Metodiku výstavby a provozu vodíkových plnicích stanic, která se následně stala základem pro technické pravidlo TPG 304 03. V České republice je tak položen základ pro standardní postupy návrhů a následných schvalovacích procesů.

Sídlíme na adrese Poděbradská 470/62, Praha 9 - Hloubětín.


Katalog firem:    

Stroje jednoúčelové a speciální

,

Strojírny a kovovýroba

,

Kovové nádrže a zásobníky

,

Tlakové a expanzní nádoby

,
Štítky:

plnění tlakových nádob technickými plyny, zásobování technickými plyny, kovovýroba, automatizace