SANDVIK CZ s.r.o.
Sandvik Coromant Czech Republic


Na Pankráci 30, Praha 4 140 00
Naše společnost je světovou jedničkou v průmyslovém odvětví.
Nabízíme nepřeberné množství produktů pro oblast soustružení, frézování, vrtání a upínání nástrojů.
Dále poskytujeme poradenství v oblasti aplikací a pracovních postupů pro oblast strojního obrábění.

Produkty:
Soustružnické nástroje:
- Všeobecné soustružení
- Těžké soustružení
- Soustružení na víceúčelových strojích
- Upichování a zapichování
- Nástroje pro soustružení
- Obrábění drobných součástí.

Nástroje pro frézování:
- Čelní frézování
- Frézování ozubení
- Frézování s vysokými rychlostmi posuvu
- Upichování a zapichování
- Tvarové frézování
- Frézování monolitními nástroji
- Frézování do rohu.

Nástroje pro vrtání:
- Vrtáky pro vrtání hlubokých děr
- Vrtáky pro vrtání kompozitů
- Vrtáky s výměnnými vrtacími hlavicemi
- Dělové vrtáky
- Vrtáky s vyměnitelnými břitovými destičkami
- Výstružníky
- Jádrové vrtáky
- Monolitní karbidové vrtáky.

Nástroje pro vyvrtávání:
- Výroba čelních drážek
- Jemné vyvrtávání
- Hlava pro jemné vyvrtávání
- Hrubovací vyvrtávání
- Nástroje Silent Tools: Silent Tools.

Nástroje pro výrobu závitů:
- Závitníky
- Řezací závitníky
- Tvářecí závitníky.

Nástrojové systémy:
- Obráběcí centra
- Víceúčelové stroje
- Soustružnická centra
- Stroje pro obrábění drobných součástí.

Dodávka našich standardních produktů do 24 hodin po celém světě.

Další produkty a služby
  • cnc obráběcí linky, obráběcí centra, svářecí technika, soustruhy a frézy, lisy na kov

Stacionář mezi mosty Trutnov, denní sociální služby, pro osoby s mentálním a tělesným postižením.

Stacionář mezi mosty Trutnov, denní sociální služby, pro osoby s mentálním a tělesným postižením

Umělecká vysoká škola v Praze s filmovou a televizní fakultou.

Umělecká vysoká škola v Praze s filmovou a televizní fakultou

Související články
Přesné a rychlé průmyslové značení zajistí firma VABEX

VABEX s.r.o.

Přesné a rychlé průmyslové značení zajistí firma VABEX

Potřebujete označit či očíslovat součástky nebo celé produkty? Odborníkem na průmyslové značení je společnost VABEX s.r.o. Dodáváme nástroje pro průmyslové značení a působíme jako výrobce a prodejce také dalšího vybavení kovoobráběcích dílen.


Katalog vrtaček Heltos, to jsou produkty, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší

HELTOS a.s.

Katalog vrtaček Heltos, to jsou produkty, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší

Společnost se nachází ve Slavonicích, kde započala svou výrobu strojů již před mnoha lety, ovšem konkrétní sloupové a stolní vrtačky se začínají vyrábět od roku 1972. Tento rok byl v mnoha krocích přelomový. V současné době se vyrábějí 4 řady vrtaček, které se dále rozlišují na různé typy.


CNC LINE 4 – software pro monitorování strojů

CZ.TECH Čelákovice, a.s.

CNC LINE 4 – software pro monitorování strojů

Vývoj a výroba moderní technologie jako jsou například CNC stroje, přináší s sebou také další skvělé možnosti, které zefektivní činnost, podpoří kontrolu a zvýší spolehlivost. A právě tímto směrem se ubírá a nové možnosti poskytuje výrobce moderních obráběcích CNC a dalších strojů, firma CZ.TECH Čelákovice, a.s.


Moderní obráběcí stroje, automatizované výrobní linky a robotizovaná pracoviště – od návrhu po instalaci

CZ.TECH Čelákovice, a.s.

Moderní obráběcí stroje, automatizované výrobní linky a robotizovaná pracoviště – od návrhu po instalaci

Společnost CZ.TECH Čelákovice se už přes 15 let zabývá vývojem moderních obráběcích strojů. Pro své zákazníky koncepčně navrhuje sériové i jednoúčelové stroje a zařízení, automatizované výrobní linky i vysoce spolehlivá a produktivní robotizovaná pracoviště. Firma provádí také stavbu obráběcích CNC strojů a speciálních strojů včetně výroby součástí jako jsou upínací přípravky, čelní unášeče či rozpínací trny.


Další produkty a služby
Prodej nástrojů na upichování a zapichování - obrábění kovů Praha

Prodej nástrojů na upichování a zapichování - obrábění kovů Praha

Chcete zefektivnit upichování a zapichování při Vašem soustružení? Významná firma SANDVIK CZ s.r.o. nabízí pro všechny soustružníky skvělý systém upichování a zapichování, který je bezpečný a může zefektivnit celý výrobní proces. Obrábění kovů nebude žádným problémem, pokud bude ve Vaší výbavě speciální systém. Tento systém se jmenuje CoroCut QD a má několik charakteristických znaků: - Přívoz řezné kapaliny ze spodní, ale i horní strany nože - Tuhý upínací mechanismus - Nožová planžeta CoroTurn® SL zvyšující flexibilitu při obrábění Systém CoroCut QD je plnohodnotným řešením pro veškeré hluboké drážky, upichování i zapichování a může nahradit plno zastaralých nástrojů. Spolehněte se na vysokou kvalitu značky SANDVIK CZ s.r.o., která dodává potřeby pro obrábění kovů mnoho let a je světovou jedničkou v tomto průmyslovém odvětví.


Prodej produktů pro soustružení, frézování a vrtání Praha

Prodej produktů pro soustružení, frézování a vrtání Praha

O prodej produktů pro obrábění, a to konkrétně pro soustružení, frézování a vrtání, se stará SANDVIK CZ s.r.o.. Tato známá společnost nabízí vysoce kvalitní produkty, které jsou zapotřebí ke kvalitnímu obrábění všeho druhu. V nabídce naší firmy naleznete mnoho produktů, kterými jsou: - Destičky (ze slinutých karbidů – například pro soustružnické nože, frézky, vrtačky…) - Nástrojové položky (samotné soustružnické nože, frézovací hlavy…) - Adaptivní součásti - Montážní položky (podložky, šrouby…) Spolehněte se na mnohaletou zkušenost v oblasti strojírenství, konkrétně v obrábění všeho druhu. Pro veškeré standardní produkty je dodávka stanovena do čtyřiadvaceti hodin po celé České Republice. Kompletní katalog obráběcích potřeba a produktů naleznete na webové stránce SANDVIK CZ s.r.o.


Soustruhy, frézovací nástroje, obrábění kovů, Praha

Soustruhy, frézovací nástroje, obrábění kovů, Praha

Obrábění kovů se stane hračkou díky společnosti Sandvik Coromant. Tato nadnárodní společnost patří k předním světovým dodavatelům nástrojů, nástrojových řešení a know-how právě pro oblast obrábění kovů. Působíme ve 130 zemích světa. V České republice tvoří zastoupení společnost Sandvik CZ se sídlem v Praze. Sandvik je synonymem pro pokrok a moderní technologie v oblasti frézovacích nástrojů a obrábění vůbec. Víme, že investice do výzkumu a vývoje se vyplatí. Díky špičkovým vývojářům tak na trh přinášíme unikátní technické novinky a tvoříme nové standardy pro produktivitu v oblasti obrábění kovů. Sandvik CZ dodává tento sortiment: - Soustruhy, soustružnické nástroje - Nástroje pro frézování - Nástroje pro vrtání a vyvrtávání - Nástroje pro výrobu závitů - Závitníky - Nástrojové systémy Sandvik CZ poskytuje komplexní řešení pro mnohá průmyslová odvětví. Na základě připomínek a potřeb našich klientů dodáváme řešení v oblasti obrábění kovů přímo na míru. Tím zvyšujeme efektivnost, produktivnost a ziskovost celého procesu, včetně trvale udržitelného rozvoje. Služeb společnosti Sandvik CZ využívají mnohé firmy z různých průmyslových oblastí: - Letecký průmysl - Automobilový průmysl - Formy a zápustky - Medicínská technika - Ropný a plynárenský průmysl - Výroba elektrické energie - Obrábění drobných součástí - Větrné elektrárny


Prodej produktů pro soustružení, frézování a vrtání Praha

Prodej produktů pro soustružení, frézování a vrtání Praha

Společnost SANDVIK CZ s.r.o. nabízí sortiment produktů pro oblast soustružení, frézování, vrtání a upínání nástrojů. Zabýváme se prodejem obráběcích nástrojů, vrtáků, závitníků, výstružníků, břitových destiček a upínacích systémů. Máme zastoupení ve 130 zemích světa ,centrální skladovací prostory v Evropě,v USA a v Asii. Naše standardní produkty dodáváme do 24 hodin po celém světě. Poskytování služeb je pro nás prioritou včetně profesionálního přístupu našich zaměstnanců. Našimi pracovníky jsou specialisté ve žlutých pláštích. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás!


Prodej vrtáků, závitníků a výstružníků

Prodej vrtáků, závitníků a výstružníků

Společnost SANDVIK CZ s.r.o. se zabývá prodejem: - obráběcích nástrojů - vrtáků - závitníků - výstružníků - břitových destiček - upínacích systémů. Dodáváme výrobky značky COROMANT.


Prodej výrobků značky COROMANT

Prodej výrobků značky COROMANT

Společnost SANDVIK CZ s.r.o. se zabývá prodejem: - obráběcí nástroje - vrtáky - frézy - břitové destičky - upínací systémy. Dodáváme výrobky značky COROMANT. Společnost Sandvik Coromant je předním světovým dodavatelem nástrojů, nástrojových řešení a know-how pro oblast obrábění kovů.


Prodej obráběcích nástrojů Praha

Prodej obráběcích nástrojů Praha

Společnost SANDVIK CZ s.r.o. nabízí prodej: - obráběcích nástrojů - vrtáků - závitníků - výstružníků - břitových destiček - upínacích systémů. Dodáváme výrobky značky COROMANT. Pro bližší informace klikněte na odkaz vviz níže.