ASANA Servis s.r.o.


Klírova 1916/4, Praha 4 - Chodov 148 00

Činnost firmy:
- dezinsekce
- dezinfekce
- deratizace
- dezikace
- ochrana dřeva.
.

IČ: 27120449
DIČ: CZ27120449
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Richard Svárovský

Deratizace Praha, hubení myší a potkanů

Deratizace Praha, hubení myší a potkanů

Deratizace je komplexní ochrana před hlodavci, zahrnující stavební úpravy, sanitaci a chemické hubení hlodavců. Hlodavci znečišťují prostředí, znehodnocují suroviny, výrobky a jsou přenašeči nebezpečných nemocí. Ochrana před hlodavci Při ochraně před hlodavci, deratizace, je zapotřebí provádět stavebně izolační úpravy proti pronikání hlodavců do objektu, důsledný úklid potravin, zbytků a odpadků. Chemické hubení hladavců chemické hubení hlodavců se provádí kladením nástrah, které jsou pokládány do jedových staniček, jež chrání nástrahy před znečištěním a vlhkem u deratizace se používají pouze registrované přípravky při provádění deratizace se musí dodržovat zákonná nařízení a místní předpisy Tarin G a H, Baraki G, Lanirat - přípravky určené k hubení hladovců Aplikace položení nástrah. 2x po 7 - 10 dnech kontrola a doplnění nástrahy jsou pokládány do uzavíratelných deratizačních staniček /dera - boxů/ s výstražnou etiketou, která chrání nástrahu před znehodnocením a vlhkem. Hustota nástrah je cca 1 - 5 dera-boxů na 100m2 dle populace škůdců v dané lokalitě. Cena deratizace Cena deratizace se stanoví na základě vstupních cen materiálu, pracnosti a dalších reálných nákladů. Pro přesné stanovení ceny nabízíme našim zákazníkům prohlídka objektu při které se stanoví prac. postup a cena. Ceny jsou stanoveny bez DPH. DPH je výši 20%.


Dezinsekce Praha, hubení hmyzu

Dezinsekce Praha, hubení hmyzu

Dezinsekce Praha, hubení hmyzu - rus domácí - šváb obecný - mravenci, mravenec farao - štěnice - mouchy - mol - klíšťák holubí - komáři - vosy, sršni - tesařík krovový - červotoč umrlčí - pilořitka velká Dezinsekce znamená potlačování výskytu členovců přenášejících původce nakažlivých chorob, bodajících nebo obtěžujících člověka či domácí a hospodářská zvířata eventuelně působící škody na zásobách a majetku.


Hubení štěnic, mravenců a švábů Praha

Hubení štěnic, mravenců a švábů Praha

Společnost ASANA Servis s.r.o. nabízí hubení škůdců neboli dezinsekci. Druhy škůdců, které hubíme: - rus domácí - šváb obecný - mravenec farao - štěnice - a mnoho dalších. Tito škůdci přenášejí nakažlivé choroby, bodají nebo obtěžují člověka či domácí a hospodářská zvířata. Také působí škody na zásobách a majetku.


Ničení choroboplodných zárodků Praha

Ničení choroboplodných zárodků Praha

Společnost ASANA Servis s.r.o. nabízí ničení choroboplodných zárodků - dezinfekce. Způsoby aplikace: - plošná - celoplošným postřikem - prostorová - aerosolem. Druhy: - preventivní = ochranná - ohnisková = represivní - ohnisková = průběžná.


Chemická likvidace nežádoucí zeleně Praha

Chemická likvidace nežádoucí zeleně Praha

Společnost ASANA Servis s.r.o. nabízí chemickou likvidaci vegetace. Služby: - likvidace plevelů - likvidace nežádoucí zeleně. Likvidace pomocí: - neselektivních herbicidů - selektivních herbicidů.


Hubení a dezinsekce much, molů, komárů a červotočů Praha

Hubení a dezinsekce much, molů, komárů a červotočů Praha

Společnost ASANA Servis s.r.o. nabízí hubení a dezinsekci škůdců v domácnostech i v komunální sféře. Hubíme: - mouchy - moli - klíšťák holubí - komáři - tesařík krovový - červotoč umrlčí - pilořitka velká.


Ochrana zdiva Praha, sanace, likvidace plísní a hub

Ochrana zdiva Praha, sanace, likvidace plísní a hub

- sanace zdiva - likvidace plísní a hub - dřevomorka domácí - znalecké - mykologické posudky Zajišťujeme: kompletní chemickou a biologickou sanaci zdiva a stavebních hmot v objektech průmyslových, zemědělských, ve veřejných budovách, bytovém fondu a stavbách proti plísním. Provádíme: znalecké - mykologické posudky. Přípravky určené k likvidaci a ochraně dřeva proti škůdcům: BOCHEMIT QB FUNGISAN BIO REPEL DOSILIN S SAVO SAVO PROTI PLISNI LAUTERCID Aplikace: postřik, nátěr, injektáž


Asanace Praha, holubí trus, čištění

Asanace Praha, holubí trus, čištění

- čištění půd od holubího trusu - včetně dezinfekce, dezinsekce a jeho likvidace - čištění světlíků - včetně dezinfekce, dezinsekce a likvidace odpadu - čištění výtahových šachet. - vyklízení sklepů a půd.


Dezikace Praha, likvidace plevele

Dezikace Praha, likvidace plevele

Chemická likvidace nežádoucí vegetace Likvidace plevelů (na udržovaných zelených plochách - parky, okrasné trávníky, sportovní hřiště atp.) a nežádoucí zeleně (parkoviště, chodníky, odpočívadla atp.) neselektivními či selektivními herbicidy. ROUNDAP biaktiv - aplikace postřikem


Dezinfekce Praha

Dezinfekce Praha

- ošetření bytů po zemřelých - plošná dezinfekce - prostorová - preventivní, ohnisková čistota a častý mechanický úklid prováděný pomocí dezinfekčních přípravků Způsoby aplikace dezinfekce plošná dezinfekce - celoplošným postřikem. Ošetřeny musí být všechny plochy prostorová dezinfekce - aerosolem Rozdělení dezinfekcí preventivní dezinfekce (ochranná) ohnisková dezinfekce (represivní) ohnisková dezinfekce (průběžná) Nejčastější dezinfekční ošetření: dezinfekce zdravotnických zařízení, potravinářských provozů, bytů po zemřelých, objektů živočišné výroby. DosilinS, Insidur, autoreid, Savo, Chloramin B, Desam, GK, Persteril - přípravky určené k dezinfekci prostředí, povrchů a zařízení. Možnost použití: zdravotnické zařízení, potravinářské provozy, komunální sféra, objekty živočišné výroby.


Ochrana dřeva, Sanace dřeva proti dřevokaznému hmyzu a houbám

Ochrana dřeva, Sanace dřeva proti dřevokaznému hmyzu a houbám

Ochrana dřeva Sanace dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám, plísním a ohni. Zajišťujeme : kompletní mechanickou a chemickou sanaci dřeva, dřevěných konstrukcí v objektech průmyslových, zemědělských, ve veřejných budovách a bytovém fondu. Provádíme : znalecké posouzení - průzkum stavu dřevěných konstrukcí z hlediska napadení biotickými škůdci, identifikujeme a lokalizujeme škůdce včetně vad dřeva Provedení a kvalita sanačních prací je v souladu s ČSN 490600 a DIN 68 800


Likvidace dřevomorky Praha

Likvidace dřevomorky Praha

Ochrana dřeva Sanace dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám, plísním a ohni. Zajišťujeme : kompletní mechanickou a chemickou sanaci dřeva, dřevěných konstrukcí v objektech průmyslových, zemědělských, ve veřejných budovách a bytovém fondu. Provádíme : znalecké posouzení - průzkum stavu dřevěných konstrukcí z hlediska napadení biotickými škůdci, identifikujeme a lokalizujeme škůdce včetně vad dřeva Provedení a kvalita sanačních prací je v souladu s ČSN 490600 a DIN 68 800Další produkty a služby
  • hubení potkanů, hubení myší, hubení hmyzu, ochrana proti hmyzu, likvidace škůdců, ochrana proti plísním


Související články
Outsourcing facility managementu přinese vaší firmě mnohé výhody
Outsourcing facility managementu přinese vaší firmě mnohé výhody

Hlavní činnost firmy a předmět jejího podnikání jsou samozřejmě tím, na co se její vedení soustředí nejvíc. Zapomínat se ale nesmí ani na zajištění podpůrných procesů, bez nichž by firma nemohla fungovat. Jejich řízením se zabývá facility management. A o ten se postará firma ATALIAN CZ s.r.o..


Dezinsekce zajistí dlouhodobou ochranu před hmyzem
Dezinsekce zajistí dlouhodobou ochranu před hmyzem

Komáři, pavouci, mouchy a další nepříjemný hmyz velmi často znepříjemňují pobyt v domácnostech. Především v letním období je jejich výskyt značný a dokáže výrazně ovlivnit kvalitu spánku i životní úrovně. Odpařovače a přípravky, které jsou k dostání v řetězcích, jsou sice víceméně účinné, ovšem drahé, a fungují jen krátkou dobu a jen na některý hmyz. Věděli jste však, že existuje i možnost profesionálního ošetření vašeho domu, po kterém vás hmyz přestane trápit nadobro?


Především jde o čistý vzduch – profesionální dezinfekce a odstraňování pachů
Především jde o čistý vzduch – profesionální dezinfekce a odstraňování pachů

Žít ve zdravém a čistém prostředí, bez bakterií a zápachu je možné. Vychutnávat si svěží a čistý vzduch stejný, jako u vodopádů nebo po bouřce a to i v nepříjemném období inverze a smogu, můžete kdykoliv. Vyčistit vzduch, odstranit viry, bakterie, plísně, zápach, cigaretový kouř lze velmi jednoduše, přírodně a bez použití chemických prostředků. Všeho lze lehce docílit s multifunkčním dezinfekčním zařízením LifeOX a TRIO od společnosti Trinityozon.


V Ústeckém kraji se už nezvaných návštěvníků nemusíte bát. Deratizace a dezinsekce je zajištěna firmou Stanislav Kováč
V Ústeckém kraji se už nezvaných návštěvníků nemusíte bát. Deratizace a dezinsekce je zajištěna firmou Stanislav Kováč

Máte problémy s obtížným hmyzem nebo hlodavci, kteří se vám nastěhovali do domácnosti? Nebo řešíte potíže se zdraví škodlivými plísněmi, dřevokaznými škůdci a dalšími nepříjemnostmi? Firma Stanislav Kováč zajišťuje komplexní služby, které vás těchto pohrom rychle zbaví. Deratizace, dezinfekce a dezinsekce jsou hlavními oblastmi činnosti.