Tremco illbruck s.r.o.


Slezská 2526/113, Praha 3 - Žižkov 130 00

Dodávání těsnicí a upevňovací techniky, silikonových tmelů, PU pěn.

IČ: 15890813
DIČ: CZ15890813
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tereza Hajná

Těsnící řešení pro izolační skla, okna a fasády

Těsnící řešení pro izolační skla, okna a fasády

Společnost Tremco illbruck s.r.o. poskytuje trhům se sklem, zasklíváním a fasádami nejucelenější řadu inovativních systémových řešení. Produktové portfolio firmy Tremco illbruck zahrnuje těsnící materiály pro výrobu vysoce kvalitních izolačních skel pro okna a pro architektonické a konstrukční zasklívání. Těsnící řešení pro izolační skla, okna a fasády jsou klíčová pro činnost firmy Tremco illbruck, která má tradici již více než 75 let. Technologie a osvědčené postupy jsou sdíleny v rámci celé skupiny a naši zákazníci přímo těží z našeho mezinárodního dosahu, celé řady technologického know-how a z naší znalosti místních předpisů a norem oboru.


Illbruck PU700 Lepidlo na zdivo Novinka

Illbruck PU700 Lepidlo na zdivo Novinka

Společnost Tremco illbruck s.r.o. nabízí velmi kvalitní lepidlo na bázi modifikovaného polyuretanu, určené pro lepení plných materiálů. Lepidlo bylo speciálně vyvinuto pro lepení vápenopískových, sádrových a pórobetonových tvárnic. Je ale možné jej využít i pro lepení kovu, dřeva, tuhých lehčených hmot (EPS, XPS) a plastů. - Vhodné do interiéru i exteriéru. - Aplikace od -5 °C do +35 °C.


Těsnící pásky illbruck TP652 illmod Trio+

Těsnící pásky illbruck TP652 illmod Trio+

Společnost Tremco illbruck s.r.o. nabízí pásky illbruck TP652 illmod Trio+ . - lepší použitelnost produktu - více šířek spár - velikosti S, M, L a XL. Podrobnější informace najdete na našich stránkách www.tremco-illbruck.cz


Illbruck PU700 - Lepidlo na zdivo

Illbruck PU700 - Lepidlo na zdivo

Společnost Tremco illbruck s.r.o. nabízí lepidlo na bázi modifikovaného polyuretanu. Používá se pro lepení plných materiálů. Lepidlo bylo speciálně vyvinuto pro lepení vápenopískových, sádrových a pórobetonových tvárnic. Využítí: - pro lepení kovu, dřeva, tuhých lehčených hmot (EPS, XPS) a plastů. • Vhodné do interiéru i exteriéru. • Aplikace od -5 °C do +35 °C.


Illbruck těsnicí fasádní systém

Illbruck těsnicí fasádní systém

Společnost Tremco illbruck je vedoucí pozici v oblasti: - těsnění - lepení - zasklívání - ochrany střech - ochrany podlah - pasivní protipožární ochrany na trzích v Evropě, Africe a Středním Východě. Silné značky jako Tremco, illbruck, Perennator, Comprimband a Nullifire přinášejí inovativní a spolehlivé produkty společně s navazujícími bezkonkurenčními službami. Podrobnější informace najdete na našich webových stránkách www.tremco-illbruck.czDalší produkty a služby
  • pryžové pásy, hadice z pryže, pryžová těsnění, pryžové těsnicí pásky, těsnění pro vodo topo, gumové průchodky


Související články
AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců
AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Důležitou součástí všech dopravníkových, balicích, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která se výrobou gumových válců zabývá již řadu let, rozšířila své technologické vybavení a zahájila výrobu drážkovaných gumových válců, které oproti hladkému provedení přináší celou řadu výhod.


Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru
Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

Jak ochránit své zboží? Přece kvalitním obalem. Obalový materiál všeho druhu vyrábí firma Centroplast s.r.o. Uherské Hradiště. Specializujeme se zejména na LDPE a HDPE fólie, plastové sáčky a pytle či fólie k tvorbě parotěsné zábrany. Všechny výrobky jsme schopni upravit vašim požadavkům přesně na míru.


Průmyslové, zahradní nebo armované hadice
Průmyslové, zahradní nebo armované hadice

Hledáte obchod, kde budete mít na výběr z různých druhů hadic, spojovacích materiálů nebo pryžových výrobků? Pak se spolehněte na velkoobchod společnosti KONEKT-HADICE, který se specializuje právě na tyto produkty.


Witzenmann – kovové hadice a kovové kompenzátory vyrábíme v 18 zemích světa
Witzenmann – kovové hadice a kovové kompenzátory vyrábíme v 18 zemích světa

Historie firmy Witzenmann se začala psát již v roce 1885. Právě tehdy totiž Heinrich Witzenmann přišel jako první s vynálezem kovové hadice a nabídl světu něco zcela nového. Kovové hadice a kompenzátory se rychle staly velmi žádaným zbožím a také společnost Witzenmann se tak velmi rychle rozrostla. Dnes funguje hned v 18 zemích po celém světě a zákazníkům přináší nejen kvalitní výrobky, ale také špičkové inženýrství, kvalitní servis a moderní vývojová střediska. Jinak tomu není ani v České republice. Společnost Witzenmann Opava vám nabízí kovové hadice, kovové kompenzátory, kovové vlnovce, nerezové trubky s podélným švem i další služby.