ZKM Praha, s.r.o.


Květnového vítězství 83/2, Praha 4 - Háje 149 00
Firma ZKM Praha s.r.o. byla založena v roce 1991 jako výhradně česká společnost. Vypracujeme návrh a zrealizujeme Vám vytápění prodejen, skladů, výrobních nebo montážních hal a dalších prostor dle Vašich představ.

Tepelná čerpadla jsou moderní vytápěcí zařízení, které využívají teplo z okolního prostředí(země/vzduch/voda) a pomocí vnitřního oběhu jej převádí na vyšší teplotní hladinu vhodnou pro vytápění objektů, ohřevu užitkové vody, ohřevu bazénu, apod. Tepelná čerpadla jsou díky získané energii z okolí, která je zdarma, ekonomicky výhodné. V nabídce jsou tyto značky: NIBE, DeDietrich, Neota, Mitsubishi, Brilon, Toshiba, Buderus.

Prodáváme a montujeme kotle plynové pro rodinné domy a kotelny pro bytové domy. Najdete u nás i další, jako např.: program pro ohřev TUV, koupelnové radiátory, solární kolektory, klimatizace a chlazení, podlahové topení, termostatické ventily, tlakové hořáky, otopná desková tělesa, elektrické spotřebiče pro vytápění a ohřev.

Produkty
  • závěsné konzoly pro nádrže, prodej měděných trubek, lisovací tvarovky, odvzdušňovací ventily, pojistné ventily, přímotopné panely
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika
  • vodní chlazení, podlahové topení, kotelny, plynové kotelny, rozvod topení, instalace termostatických ventilů, výměna a repase měřičů tepla
  • tepelná čerpadla, vytápění, chlazení, regulační zařízení, zvlhčování vzduchu, průmyslová filtrace, speciální ventilátory


Související články
Tepelná čerpadla pro úsporné a ekologické vytápění

Petr Strnad

Tepelná čerpadla pro úsporné a ekologické vytápění

Hledáte úsporné a ekologické řešení pro vytápění vašeho domu nebo bytu? Chcete se zbavit starého kotle a přejít na moderní technologii, která využívá obnovitelné zdroje tepla? Pak by vás mohla zajímat nabídka firmy Petr Strnad, která se zabývá servisem, opravou a montáží tepelných čerpadel v Třebíči, Velkém Meziříčí, Náměšti nad Oslavou a okolí.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Komplexní stavební práce v Praze a okolí

Stavby Faj s.r.o.

Komplexní stavební práce v Praze a okolí

Pokud plánujete rekonstrukci, stavbu domu nebo jinou stavební práci v Praze a okolí, měli byste se obrátit na společnost Stavby Faj s.r.o. Nabízí komplexní stavební služby od návrhu po realizaci. Ať už potřebujete obklady, schody, demolice, vyklízení, elektroinstalace, topení, vodu nebo plyn tato stavební společnost vám to zajistí kvalitně, rychle a za rozumnou cenu.


Rekonstrukce domů a bytů v Brně a okolí na klíč

Igor Fuzia

Rekonstrukce domů a bytů v Brně a okolí na klíč

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám zajistí rekonstrukci vašeho domu nebo bytu v Brně a okolí? Chcete si zmodernizovat a zpříjemnit své bydlení podle svých představ a potřeb? Pak je pro vás ideální volbou firma Igor Fuzia, která se zabývá rekonstrukcemi domů a bytů na klíč již více než 20 let.


Firemní články
Kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory a vzduchotechnika od ZKM Praha s.r.o.

Kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory a vzduchotechnika od ZKM Praha s.r.o.

ZKM Praha, s.r.o. je společnost, jež se již přes třicet let zabývá dodávkou a službami v oblasti tepelné techniky. Zajistí kotle, tepelné čerpadla, vzduchotechniku a další.


Prodej, montáž a servis solární kolektory

Prodej, montáž a servis solární kolektory

Společnost ZKM Praha, s.r.o. nabízí prodej, montáž a servis solárních kolektorů. Solární kolektory pracují plně automaticky a nepotřebují pravidelnou údržbu. Jedná se o zcela ekologickou technologii, při níž se využívá sluneční energie zejména na: - vytápění - ohřev teplé vody - ohřev bazénu - atp. Kolektory se instalují na šikmou plochu (většinou střechu) přibližně natočenou k jihu. Využíváním sluneční energie pro ohřev vody můžete ušetřit až 70% energie potřebné pro přípravu teplé užitkové vody. Zároveň společnost zajišťuje kompletní servis: - uvedení do provozu - školení obsluhy - záruční a pozáruční opravy - pravidelné servisní prohlídky. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.