ZKM Praha, s.r.o.


Květnového vítězství 83/2, Praha 4 - Háje 149 00
Firma ZKM Praha s.r.o. byla založena v roce 1991 jako výhradně česká společnost. Vypracujeme návrh a zrealizujeme Vám vytápění prodejen, skladů, výrobních nebo montážních hal a dalších prostor dle Vašich představ.

Tepelná čerpadla jsou moderní vytápěcí zařízení, které využívají teplo z okolního prostředí(země/vzduch/voda) a pomocí vnitřního oběhu jej převádí na vyšší teplotní hladinu vhodnou pro vytápění objektů, ohřevu užitkové vody, ohřevu bazénu, apod. Tepelná čerpadla jsou díky získané energii z okolí, která je zdarma, ekonomicky výhodné. V nabídce jsou tyto značky: NIBE, DeDietrich, Neota, Mitsubishi, Brilon, Toshiba, Buderus.

Prodáváme a montujeme kotle plynové pro rodinné domy a kotelny pro bytové domy. Najdete u nás i další, jako např.: program pro ohřev TUV, koupelnové radiátory, solární kolektory, klimatizace a chlazení, podlahové topení, termostatické ventily, tlakové hořáky, otopná desková tělesa, elektrické spotřebiče pro vytápění a ohřev.

Produkty
  • závěsné konzoly pro nádrže, prodej měděných trubek, lisovací tvarovky, odvzdušňovací ventily, pojistné ventily, přímotopné panely
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika
  • vodní chlazení, podlahové topení, kotelny, plynové kotelny, rozvod topení, instalace termostatických ventilů, výměna a repase měřičů tepla
  • tepelná čerpadla, vytápění, chlazení, regulační zařízení, zvlhčování vzduchu, průmyslová filtrace, speciální ventilátory

Čarodějnický obchod Cheb, vykládací karty, léčivé kameny, amulety, rytířské zbroje, výklad karet.

Čarodějnický obchod Cheb, vykládací karty, léčivé kameny, amulety, rytířské zbroje, výklad karet

Novostavby, rekonstrukce a přestavby domů Ostrava, zateplení fasád, zdění, dlažby a obklady.

Novostavby, rekonstrukce a přestavby domů Ostrava, zateplení fasád, zdění, dlažby a obklady

Související články
Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

GIOMETAL s.r.o.

Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Potřebujete nejrůznější části strojů, jako jsou převodovky nebo čerpadla? Zakázkovou výrobou strojů i jejich částí dle požadavků zákazníka se zabývá Strojírna Kukleny spol. s r.o. Hradec Králové. Vyrábíme převodovky, elektromechanické lineární pohony, nerezová zubová čerpadla, jednoúčelové stroje a mnohé další. Zajišťujeme také montážní a servisní činnosti.


Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

ELMEP s.r.o.

Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

Bezpečnostní systémy, analyzační technika, automatizační technika, měření a regulace. Na průmyslové automatizace provozu se zaměřuje firma ELMEP s.r.o., která už řadu let poskytuje účinná systémová řešení pro průmyslové podniky. Společnost se specializuje na komplexní dodávky automatizační techniky - od návrhu přes projekt, vedení zakázky, softwarovou práci, montáže, uvedení do provozu a zaškolení zaměstnanců až po záruční i pozáruční servis.


Firemní články
Kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory a vzduchotechnika od ZKM Praha s.r.o.

Kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory a vzduchotechnika od ZKM Praha s.r.o.

ZKM Praha, s.r.o. je společnost, jež se již přes třicet let zabývá dodávkou a službami v oblasti tepelné techniky. Zajistí kotle, tepelné čerpadla, vzduchotechniku a další.


Prodej, montáž a servis solární kolektory

Prodej, montáž a servis solární kolektory

Společnost ZKM Praha, s.r.o. nabízí prodej, montáž a servis solárních kolektorů. Solární kolektory pracují plně automaticky a nepotřebují pravidelnou údržbu. Jedná se o zcela ekologickou technologii, při níž se využívá sluneční energie zejména na: - vytápění - ohřev teplé vody - ohřev bazénu - atp. Kolektory se instalují na šikmou plochu (většinou střechu) přibližně natočenou k jihu. Využíváním sluneční energie pro ohřev vody můžete ušetřit až 70% energie potřebné pro přípravu teplé užitkové vody. Zároveň společnost zajišťuje kompletní servis: - uvedení do provozu - školení obsluhy - záruční a pozáruční opravy - pravidelné servisní prohlídky. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.