Martin Knesl - Autosklo Dejvice


Evropská 49/1729, Praha 6 - Dejvice 160 00
Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která se zabývá prodejem, montáží a výměnou autoskel, pak je pro vás správnou volbou Martin Knesl - Autosklo Dejvice. Tato firma nabízí širokou škálu služeb, které zahrnují:

- Autoskla pro osobní, nákladní i autobusovou dopravu v různých barevných variantách
- Mobilní zasklívání na místě podle vašich potřeb
- Opravy prasklin a poškozených autoskel
- Vyřízení pojistné události s vaší pojišťovnou
- Aplikace bezpečnostních a slunečních fólií na okna
- Kvalitní střešní okna a příslušenství
- Odborné poradenství a individuální přístup.

Martin Knesl - Autosklo Dejvice má dlouholeté zkušenosti v oboru a disponuje moderním vybavením a kvalifikovaným personálem. Firma poskytuje rychlý a spolehlivý servis za přijatelné ceny. Navíc, pokud máte platné povinné ručení, nemusíte platit nic z vlastní kapsy. Stačí vyplnit jednoduchý formulář nebo zavolat na NON-STOP linku (+420) 774 791 705.

Nenechte si kazit jízdu prasklým nebo poškozeným autosklem. Obraťte se na firmu Martin Knesl - Autosklo Dejvice a užijte si bezpečnou a pohodlnou jízdu ve svém voze. Firma se nachází na adrese Evropská 49/1729,
Praha 6 - Dejvice. Těšíme se na vás!

Produkty
  • čelní autoskla, boční autoskla, zadní autoskla, skla střešních okýnek, tónování autoskel, oprava autoskel, výměna autoskel

Výroba machanismú pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad.

Mechanismy na zvedání

Kompletní stavební činnost, rekonstrukce, zednické a zemní práce. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

Výstavba rodinných domů

Související články
Výměna autoskla – Brno

Autoskla VACEK s.r.o.

Výměna autoskla – Brno

Autoskla Vacek s.r.o. je firma, která se výměně autoskel věnuje již mnoho let, proto se také mohou chlubit dlouholetou praxí v tomto oboru. Díky nasbíraným zkušenostem Vám vymění autosklo i na počkání expres.


Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov

MS steel s.r.o.

Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov

Komplexní služby pro váš vůz, jako je výměna autoskel, půjčovna, ruční mytí, autoservis a pneuservis, ale také dovoz vozů a příslušenství z USA. To vše nabízí společnost MS steel Havířov. Obraťte se na nás, o vše kolem vašeho vozu se postaráme!


Tónování autoskel, reklamní polepy, kompletní polep karosérií, PPF ochranný polep karoserie

Tomáš Volf

Tónování autoskel, reklamní polepy, kompletní polep karosérií, PPF ochranný polep karoserie

Firma Folienaauto Kdyně - zastoupena Tomášem Volfem je předním poskytovatelem služeb v oblasti aplikace fólií na automobily. Nabízí široký sortiment služeb, které zahrnují například ochranu laku PPF transparentními foliemi, celopolep (wrap) automobilů, tónování autoskel, reklamní polepy a další. Při práci používá moderní technologie a nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců jako jsou např. 3M, VWS, KPMF, ORACAL, AVERY, HEXIS, GSWF, Suntek, Stek a mnoho dalších tak, aby zajistila nejlepší možné výsledky pro své zákazníky. Působí v rámci celé České republiky od roku 2011.


AUTOSKLO TRIO Praha 9 a Brandýs: Výměna autoskel a jejich oprava zdarma

TRIOAUTOSKLO s.r.o.

AUTOSKLO TRIO Praha 9 a Brandýs: Výměna autoskel a jejich oprava zdarma

Objevili jste na čelním skle vašeho auta malou prasklinu? Nebo máte sklo celé rozbité? Výměna autoskla či jeho oprava je hračkou pro firmu AUTOSKLO TRIO, která sídlí ve čtvrti Praha 9 a v Brandýse nad Labem. Obojí navíc provádíme zdarma z pojistného plnění. Jsme smluvním partnerem tří pojišťoven, a to Kooperativy, ČPP a Allianz. Spolehnout se na naše služby mohou nejen motoristé z Prahy a Brandýsa, ale také okolí měst Stará Boleslav, Čelákovice, Kostelec nad Labem nebo Neratovice. U nás se s krácením pojistného plnění nesetkáte!


Firemní články
Autoskla výměna Praha 6 Dejvice

Autoskla výměna Praha 6 Dejvice

Výměnu autoskel a další přidružené služby v Praze zajišťuje firma MARTIN KNESL , Autosklo Dejvice. Do 50 km od našeho servisu Vám zdarma odvezeme automobil na výměnu skla a nahlásíme pojistnou událost a vyřídíme všechny ostatní formality. Pokud nemáte čas nechat svůj automobil v naší firmě, zdarma dojedeme až k Vám a sklo vyměníme na vámi určeném místě. Námi montovaná autoskla jsou vždy vysoké kvality, využíváme až 500 různých typů. Skla měníme u osobních i nákladních automobilů a autobusů. Rádi Vám podrobně poradíme přesně na míru Vašim potřebám. Pro objednání našich služeb volejte na non-stop telefonní linku: 602 311 710. Ceník a přehled služeb naleznete na internetových stránkách.


Výměna autoskel i mnohem víc - Praha

Výměna autoskel i mnohem víc - Praha

Kvalitní a neporušené autosklo je pro řidiče důležité nejen kvůli jejich bezpečnosti, ale také povinné ze zákona. V případě, že je vaše autosklo rozbité nebo prasklé vám totiž hrozí velká pokuta a odebrání až pěti bodů. Máte i vy poškozené autosklo? Neriskujte a nechte si ho co nejrychleji vyměnit. Stačí navštívit společnost MARTIN KNESL Autosklo Praha 6, výměna autoskel u nás netrvá dlouho, navíc vám nabízíme odborné poradenství, vyřízení pojistné události i další praktické služby. Většina lidí využívá automobil denně, jeho dlouhé odstavení v servisu je pro ně proto problém. Ve společnosti MARTIN KNESL je nám jasné, jaké problémy pro vás nemožnost jezdit autem může představovat komplikace - výměna autoskel u nás proto probíhá rychle a bez zbytečných průtahů. I přesto, že je pro nás výměna autoskel denní rutinou, ale dbáme na kvalitu odvedené práce a nabízíme vám prodej, montáž i výměnu pouze osvědčených autoskel od světově uznávaných výrobců. Poradíme si tak s výměnou autoskel u osobních automobilů všeho druhu, autoskla ale vyměňujeme i u nákladních vozů nebo autobusů. Nemáte čas vozit auto do servisu, ale nové autosklo nutně potřebujete? Přesně pro vás, je tu naše mobilní výměna autoskel. V čem mobilní výměna autoskel spočívá? Je to jednoduché. Přijedeme přímo k vám domů a výměnu autoskla zajistíme u vás na zahradě nebo v garáži. To vše do 50 km zcela zdarma. Mobilní výměna autoskel ale není jediná nadstandardní služba, kterou vám v naší společnosti nabízíme. Zde jsou další důvody, proč si nechat autosklo vyměnit právě u nás. Zdarma pro vás zajistíme: - profesionální a velice podrobné poradenství ohledně výměny autoskel - individuálně pro každého zákazníka - odvoz automobilu (do 50 km) a zaparkování automobilu do doby výměny rozbitého skla - nahlášení události a vyřízení formalit přímo s pojišťovnou Hledáte místo, kde se o výměnu vašeho rozbitého autoskla skvěle postarají a ještě nabídnou něco navíc? Pak už nehledejte. Společnost MARTIN KNESL je pro vás to pravé.


Výměna autoskla Praha 6

Výměna autoskla Praha 6

Zabýváme se profesionální výměnou autoskel a služeb s tím spojených. Všechny služby nabízíme firmám i jednotlivým fyzickým osobám. Veškerá autoskla, která používáme odebíráme výhradně od světových výrobců, kde je ověřena a potvrzena kvalita. NON-STOP servis. Náš servis poskytuje: - montáž autoskel - skla pro osobní a nákladní automobily nebo autobusy Dále zdarma poskytujeme: - odborné poradenství na míru každého zákazníka - odvoz vozu do 50 km a jeho parkování do doby, než bude uskutečněna výměna poškozeného skla) - mobilní zasklívání do 50 km (vhodné pro majitele aut s nedostatkem času, sklo vyměníme u Vás v garáži nebo na zahradě) - záležitosti ohledně komunikace a obstarání formalit s pojišťovnou. Těšíme se na Vaši spolupráci.