Mezinárodní překladatelský servis, s.r.o.


Kaprova 13, Praha 1 110 00

Komplexní servis v oblasti překladatelských a tlumočnických služeb

IČ: 26497549
DIČ: CZ26497549
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ivana Tichotová

Expresní překlady a tlumočení (konferenčním hovorem), nonstop

Expresní překlady a tlumočení (konferenčním hovorem), nonstop

Překladatelská agentura nabízí v rámci komplexního servisu expresní překlady a tlumočení (konferenčním hovorem). 24hodinový servis - nonstop překlady a tlumočení. Služba je určená např. pro nemocnice - zprostředkování komunikace mezi pacientem cizincem a příbuznými. Další překladatelské služby: - soudní překlady a tlumočení do všech jazyků - např. angličtina, ruština, němčina, španělština, čínština, francouzština. - tlumočení - konsekutivní, simultánní i soudní - zajištění technického vybavení prostor - jazykové korektury překladů - jazykové korektury českého jazyka. Spolupracujeme s odborníky z rozličných oborů a rodilými mluvčími. Stálé bonusy, sleva a akce našim zákazníkům, žádné příplatky za odbornost či víkendovou práci.


Tlumočení, soudní překlady, němčina, ruština, čínština, Praha 1

Tlumočení, soudní překlady, němčina, ruština, čínština, Praha 1

Společnost se sídlem v centru Prahy, u Staroměstského náměstí nabízí komplexní servis v oblasti překladatelství a tlumočnictví. Spolupráce s rodilými mluvčími a specialisty z různých oborů. Soudní překlady a tlumočení do všech jazyků: - např. angličtina, ruština, němčina, španělština, čínština, francouzština. Další služby: - konsekutivní, simultánní i soudní tlumočení včetně technického vybavení prostor - expresní překlady a tlumočení (konferenčním hovorem) - jazykové korektury českého jazyka i překladů Stálé bonusy našim zákazníkům: - 10% sleva na první zakázku - množstevní slevy již od objemu 30 normostran - slevy pro stálé zákazníky - žádné příplatky za odbornost, za víkendovou práci.Další produkty a služby
  • odborné překlady textů, zkušení překladatelé, konsekutivní i simultánní tlumočení, jazyková odbornost


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.