ALBET, spol. s r.o.


Vrážská 144/12, Praha 5 - Radotín 153 00
Telefon: +420 257 014 666

Společnost ALBET, spol. s r.o. se zabývá především inženýrskou činností spojenou s akvizicemi, developmentem, správou, pronájmem a prodejem nemovitostí. Dále provozujeme půjčovnu a servis stavební a zahradní mechanizace. Půjčovna nářadí disponuje širokým sortimentem strojů určených převážně pro stavbu, rekonstrukci, zemní práce a úpravu terénu.
Společnost ALBET spol. s r.o. byla založena v roce 1992 jako stavebně obchodní společnost, od začátku své existence se zaměřila na výstavbu a rekonstrukci inženýrských sítí, včetně souvisejících technologií. V roce 1993 rozšířila společnost svoji aktivitu o stavebně montážní práce se specializací na výrobu a montáže ocelových konstrukcí, tato aktivita byla z organizačních důvodů v roce 1997 převedena na dceřinnou společnost ALBET metal, s.r.o. Stavební aktivity společnosti v oblasti pozemního stavitelství a inženýrských sítí převzala v roce 2006 nově založená firma ALBET stavební s.r.o.

Činnost společnosti ALBET, spol. s r.o.:
- inženýrská činnost spojená s akvizicemi
- development
- správa, pronájem a prodej nemovitostí.

Půjčovna strojů:
- bourací a vrtací technika
- brusky
- čerpadla
- elektrocentrály
- lešení
- měřící technika
- míchačky
- pily a řezačky
- svářečky a hořáky
- topidla a odvlhčovače
- vibrační technika
- vrtáky
- vysavače
- zahradní technika.

V případě zájmu o naše služby se na nás neváhejte obrátit. Naleznete nás na adrese Vrážská 144/12, Praha 5.

IČ: 46350209
DIČ: CZ46350209
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Telefon:
+420 257 014 666
+420 257 811 383
+420 602 352 092
+420 602 225 116
+420 602 151 286

Fax:
+420 257 912 273
+420 257 811 384

Email:
albet@albet.cz
pujcovna@albet.cz

Web:GPS: 49°59′11.62″ N, 14°21′58.93″ E

QR kód firmy ALBET, spol. s r.o.

Mobilní drtiče třídiče, dopravníky nerostných surovin a sutí – prodej a servis.

Mobilní drtiče třídiče, dopravníky nerostných surovin a sutí – prodej a servis

Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov.

Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Ploberger s.r.o.

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Tlakové zkoušky, proplachování a dezinfekce vodovodního potrubí - zkušenosti s použitím přístroje REMS MULTI - PUSH

REMS Česká republika s.r.o.

Tlakové zkoušky, proplachování a dezinfekce vodovodního potrubí - zkušenosti s použitím přístroje REMS MULTI - PUSH

Evropskou normu EN 806-4 berou u nás mnozí stále na lehkou váhu. Norma se týká ve velké míře i vodovodních potrubí uvnitř budov, tedy i bytových domů. Zahrnuje nejen dodavatele vody, ale i správce a vlastníky bytů. V praxi je po každém zásahu do vodovodních potrubí (rekonstrukce bytového jádra, budovy, nebo po dokončení stavby), povinností provozovatele vodovodní potrubí podrobit tlakové zkoušce a bezprostředně před uvedením potrubí do provozu toto vodovodní potrubí propláchnout pitnou vodou a případně ho dezinfikovat. Zajímalo nás, jaké jsou od zavedení nové normy na podzim 2010, zkušenosti z praxe.


Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře

agro-centrum

Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře

Je zahrada vaší vášní? Staráte se rádi o květiny a plodiny? Myslíte si, že nejlepší pocit zažijete při pohledu na krásně udržovanou, rozkvetlou a harmonickou zahradu? Pak je pro vás tím pravým místem k nákupu eshop Agro-centrum. Náš sortiment lesní, zahradní techniky a zahrádkářských potřeb vám dopomůže k vytvoření zahrady přesně podle vašich představ.


Nově je zde bazar, který se zaměřuje na značku JCB - prodává levné náhradní díly, příslušenství na bagry a zajišťuje opravárenskou činnosti stavebních strojů

GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o.

Nově je zde bazar, který se zaměřuje na značku JCB - prodává levné náhradní díly, příslušenství na bagry a zajišťuje opravárenskou činnosti stavebních strojů

Jakékoliv náhradní díly nebo příslušenství na bagry JCB jsou dostupné také v bazaru společnosti GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o. Na výběr bazarové díly z vraků, originální i alternativní díly, které jsou schopni vám dopravit do 24 hodin. V případě potřeby vám zajistí ve středisku oprav celou kompletní opravu včetně výměny náhradního dílu.