YALE CZ s.r.o.


Přátelství 1011/17, Praha 10 - Uhříněves 104 00

Manipulační technika, prodej, servis, pronájem.

YALE CZ s.r.o.
VýhradnÍ zastupce v České republice značky YALE, která je součástí koncernu NACCO.Výrobce manipulační techniky.

Prodej, servis, pronájem vysokozdvižných vozíků YALE..

PRODEJ - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY.

Nové vozíky :
- ručně vedené vozíky
- retrak
- skladová technika
- čelní akumulátorové
- čelní motorové vozíky
- těžkotonážní vozíky.
- protizávažový
- dieselové vozíky typ GDP
- plynové vozíky typ GLP.

IČ: 62415956
DIČ: CZ62415956
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ivan Musil

Praha pronájem vysokozdvižných vozíků

Praha pronájem vysokozdvižných vozíků

Společnost YALE CZ s.r.o. nabízí pronájem vysokozdvižných vozíků. Pronájmy: Krátkodobé: - krátkodobá zápůjčka vozíku - akutní na dočasnou manipulaci. Takovou situací je např. porucha vozíku zákazníka a překlenutí vozíkem na zapůjčení, krátkodobá či jednorázová vykládka většího množství zboží – větší zakázka, okamžitá potřeba vozíku v provozu – i na překlenutí dodací lhůty nového vozíku. Dlouhodobé: - klient má pro období 3–5 let (dle jeho zadání ) jasnou představu o nákladech na zajištění manipulace, bez nutnosti investic - součást nájemní smlouvy tvoří smlouva o plném servisu - zákazník se touto formou zajištění své manipulace zbavuje např. povinnosti zajišťovat povinné ručení, vozík odepisovat či jinak jej evidovat v majetku - zbavuje se starosti s případným prodejem ojetého vozíku apod. Více info naleznete viz odkaz níže: http://www.yale.cz/sluzby/pronajem


Čelní motorové vysokozdvižné vozíky

Čelní motorové vysokozdvižné vozíky

Společnost YALE CZ s.r.o. nabízí čelní motorové vysokozdvižné vozíky pro univerzální použití. Vlastnosti těchto vozíků: - dieselové vozíky typ GDP - plynové vozíky typ GLP - hydrodynamický převod - velký výběr stožárů - pohodlné ovládání vozíku - vysoká spolehlivost - kola superelastik nebo pneu - vybavení dle Vašeho požadavku. Typy vozíků: - VERACITOR VX, 16VX, 18VX, 20SVX (nosnost 1600 – 2000 kg) - VERACITOR VX, 20–35VX (nosnost 2000 – 3500 kg) - VERACITOR VX, 40–55 VX (nosnost 4000 – 5500 kg) Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Praha servis vysokozdvižných vozíků

Praha servis vysokozdvižných vozíků

Společnost YALE CZ s.r.o. zajišťuje servis ve všech regionech ČR. Provádíme záruční a pozáruční servis: - vysokozdvižných vozíků - nízkozdvižných vozíků - skladové techniky - manipulační techniky. Zasahujeme do 24 hodin od nahlášení poruchy přímo u Vás. Provádíme celkové a generální opravy v našich servisních specializovaných dílnách. Více info naleznete zde:


Krátkodobý pronájem vysokozdvižných vozíků Praha

Krátkodobý pronájem vysokozdvižných vozíků Praha

Společnost YALE CZ s.r.o. nabízí krátkodobý pronájem vozíků. Výhodné řešení pro akutní a nepředpokládanou situaci. - porucha vozíku - vykládka zboží - okamžitá potřeba vozíku v provozu. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha náhradní díly vysokozdvižné vozíky

Praha náhradní díly vysokozdvižné vozíky

Společnost YALE CZ s.r.o. dodává z centrálního skladu v holandském městě Nijmegen náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky. K dispozici 2,4 mil. kusů náhradních dílů. V České republice máme základní díly skladem především v Praze. Pokud potřebujete náhradní díly kontaktujte nás prosím na: servis@yale.cz, tel. 267 090 152 Více info naleznete zde:Další produkty a služby
  • manipulace s materiálem, zdvižné a nájezdové plošiny, nakládací rampy, vysokozdvižné vozíky, korečkové elevátory
  • elektrické statické zdvihací plošiny, vysokozdvižné naklápěcí vozíky, nůžkové zvedací plošiny, elektrické tahače, jeřáby a kladkostroje


Související články
Robotizovaná pracoviště
Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost T M T spol. s r.o. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.


Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.


Hydraulické zvedáky, hevery a řetězové kočky nejvyšší kvality vám zajistí Branomarket
Hydraulické zvedáky, hevery a řetězové kočky nejvyšší kvality vám zajistí Branomarket

Potřebujete pro svou stavební firmu lanové navijáky, zvedáky nebo pumpy? Nebo byste rádi vyměnili tlumiče a brzdy svého vozidla? Nemusíte zbytečně navštěvovat více prodejen - naše firma Branomarket s.r.o. vám poskytne bohatý sortiment zvedacích zařízení i potřeb pro automobily na jednom místě, navíc přímo od výrobce.


Vážicí elektronické systémy
Vážicí elektronické systémy

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a mnohými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balicích zařízení. Vážicí elektronické systémy se používají v chemickém a potravinářském průmyslu.