Atlas Copco s.r.o.


Průmyslová 10, Praha 10 102 00
Vývoj, výroba, prodej a servis:
- dmychadla Roots
- kompresory.

Produkty
  • vysokotlaká čisticí technika, tlaková čerpadla, kalová čerpadla, pístové kompresory, šroubové kompresory

Neviditelná plastová rovnátka od Beyli Dental, Praha.
Stomatologické služby pod jednou střechou, bezbolestné ošetření a důraz na prevenci na Praze 4.

Obec Brod nad Tichou okres Tachov, Kostel svatého Jakuba, Zvonice, hostinec Pod Kaštany.

Obec Brod nad Tichou okres Tachov, Kostel svatého Jakuba, Zvonice, hostinec Pod Kaštany

Související články
Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

EKODRILL, s.r.o.

Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.


Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

Mezi další patří také použití nářadí v domácnosti, na zahradě nebo v době volnočasových aktivit. Zajišťují od nejmenších sekáčků, přes velká a malá kladiva, až po vibrační desky, jádrové vrtáky, brusky, hoblíky, pily, elektrocentrály, topidla, řezačky, průmyslové vysavače, čerpadla, vlastně cokoliv, co vás v těchto oborech napadne.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Techair, spol. s r.o.

Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Potřebujete kompresor pro jakýkoli účel, ale nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte společnost Techair z České Třebové. Ta disponuje spolehlivými kompresory předních značek od tradičních výrobců a proškolení odborníci z oboru vám zde ochotně poradí, jaké typy těchto zařízení se pro vaši potřebu nejlépe hodí.


Firemní články
Revoluční kompresor zajistí až 50% úsporu energie při výrobě stlačeného vzduchu

Revoluční kompresor zajistí až 50% úsporu energie při výrobě stlačeného vzduchu

Výroba stlačeného vzduchu může být nyní o polovinu méně energeticky náročná. Jak je to možné? Odpověď je jednoduchá – díky novému úspornému revolučnímu kompresoru od společnosti Atlas Copco, předního světového výrobce kompresorů.


Mobilní kompresory, Praha

Mobilní kompresory, Praha

Hledáte odborníka na prodej nové nebo použité kompresorové techniky včetně mobilních kompresorů? Chcete spolupracovat s firmou, která se prodeji věnuje na mezinárodní úrovni, a její zkušenosti přesahují 140 let? Pak si vyberte společnost Atlas Copco, na českém trhu působíme už od roku 1969. Naše společnost nabízí kompletní servis včetně poradenství v oblasti těžby a dobývání a průmyslových nástrojů. Spravujeme i stavební stroje, mobilní dodávky energií a stacionární i mobilní kompresory. V naší nabídce najdete tento sortiment: - čerpadla a vakuové pumpy - demoliční technika - dláždící vybavení - expandéry - frézovací stroje - generátory a zpracování vzduchu a plynu - kompresory na vzduch a plyn a mobilní kompresory - lehká hutnící technika a vrtací nástroje - mobilní drtiče a třídiče - montážní nástroje a řešení - nakládací a přepravní vybavení - nástroje pro odstraňování materiálu a zpevňování zeminy - osvětlovací stožáry - pneumatické motory a nosníkové vozíky Kromě prodeje strojů včetně mobilních kompresorů nabízíme i jejich bazar. V naší nabídce najdete nejrůznější stavební stroje a průmyslové vybavení. Konkrétně se jedná o kompresory, generátory, bourací kladiva, sbíječky, osvětlovací stožáry, válce, vodní čerpadla, drtiče, frézy, nůžky a finišery. Pro více informací si prohlédněte naši nabídku na internetových stránkách, nebo nás kontaktujte osobně, sídlíme v Praze. S mobilními kompresory a další technikou od společnosti Atlas Copco zefektivníte vaše podnikání na maximum.


Průmyslové kompresory Praha

Průmyslové kompresory Praha

Jedině firma, která rozumí každému detailu, může vyrábět kvalitní průmyslové kompresory. A přesně tou firmou je Atlas Copco. O tom, že kompresorům rozumí, svědčí i fakt, že se jejich vývoji věnuje už 140 let! Bohatá historie nám dala potřebné základy, které upravujeme pomocí moderních trendů. Kompresory společnosti Atlas Copco představují komplexní řešení výroby stlačeného vzduchu. Jejich použití v průmyslu je proto více než příhodné a splňují veškeré standardní nároky. Nabízíme průmyslové kompresory těchto typů: - Kompresory se vstřikem oleje - Bezmazné kompresory - Generátory dusíku a kyslíku - Zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu jako sušiče, filtry, vzdušníky, řídicí systémy a mnoho dalších Bezmazné kompresory jsou vhodné pro ty klienty, kteří očekávají vyšší potřebu stlačeného vzduchu a při výrobních procesech se dodržuje čistota vzduchu. Společnost Atlas Copco je držitelem certifikátu „Class Zero“ a díky ní má zákazník jistotu, že obsah oleje ve stlačeném vzduchu je nulový. Proto jsou bezmazné kompresory z naší dílny vhodné pro použití v mnoha průmyslových oblastech, jako je farmacie, potravinářský nebo nápojový průmysl a elektrotechnika. Naše bezmazné kompresory mají výkon elektromotoru od 45kW. Na kvalitu strojů dbáme už při jejich vývoji, ale staráme se o ně i po instalaci ve vaší firmě. Atlas Copco totiž nabízí svým zákazníkům spoustu služeb, které jistě ocení. Patří mezi ně dodávka originálních náhradních dílů a profesionální servisní služby. Provozujeme také dálkový monitoring, například pomocí systému SMARTLINK, které představuje optimální řešení pro monitoring kompresorové stanice.


Prodej a pronájem průmyslových kompresorů Praha

Prodej a pronájem průmyslových kompresorů Praha

Společnost Atlas Copco s.r.o. nabízí prodej a pronájem průmyslových kompresorů. Kompresory nabízíme průmyslové a bezmezné. - se vstřikem oleje s výkonem elektromotoru - generátory kyslíku a dusíku - zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu - nízkotlaké dmychadla a kompresory. Můžete také vyzkoušet služby naší půjčovny, která nabízí elektrický proud a stlačený vzduch, včetně příslušenství. Také se zabýváme servisem a dodávkou originálních náhradních dílů. S našimi zákazníky uzavíráme servisní smlouvy, které umožní: - snížení nákladů na údržbu - prodlouží životnost výrobku - zrychlí služby servisu. Atlas Copco s.r.o na českém trhu působí od roku 1969. V současné době máme cca 80 vyškolených profesionálních pracovníků.


Kompresory VSD+ od Atlas Copco - průměrná úspora 50%

Kompresory VSD+ od Atlas Copco - průměrná úspora 50%

Nová, revoluční řada kompresorů GA VSD+ od Atlas Copco Vám nabízí v průměru o 50 % nižší spotřebu energie než kompresory zatíženo/odlehčeno a zároveň vyšší výkonnost (FAD). K dispozici jsou modely od 7 do 37 kW, které mohou být díky vertikálnímu designu a tichému chodu umístěny přímo u výrobní linky. Pro více informací nás kontaktujte na telefonu +420 225 434 382 nebo na emailu industrialair@cz.atlascopco.com