Finnair Oy, Manerheiminte 102, 00250 Helsinki 25


Španělská 2, Praha 2 120 00

Finská letecká společnost nabízející výhodné spojení přes letiště v Helsinkách do pěti destinací v Číně, tří v Japonsku, Soulu, Bangkoku, Singapuru a Dillí, a ve spolupráci s partnerskými leteckými společnostmi do dalších destinací v Jihovýchodní Asii, Austrálii a Americe.
První evropská letecká společnost operující dálkové lety novými letadly Airbus A350.
Na dálkových letech mimo Business class s lie-flat sedadly nabízí v ekonomické třídě comfort seats s až 12cm více prostoru pro nohy. Comfort seat lze zakoupit k jakékoliv letence v ekonomické třídě.
Slevový program pro korporátní zákazníky Finnair Corporate programme poskytuje firemním zákazníkům slevy z běžných tarifů až 15% při nákupu letenky. Více informací a registrace na www.finnair.com/corporate. Mílový program pro časté zákazníky - Finnair Plus. Stříbrná úroveň zajišťující vstup do business salonků Finnair a partnerských společností v rámci aliance oneworld již za 60000 mil. Více informací o programu a přihláška na www.finnair.com/plus.
Finnair iOS applikace podporuje iWatch a je cestovním průvodcem při cestách s Finnair.

IČ: 16189469
DIČ: CZ16189469
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • doprava osob letadlem, letecká přeprava nákladu, letecký řád, služby aerolinií

Tertec, spol. s r. o. www.tertec.cz

Související články
Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě
Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě

Objem zásilek doručovaných napříč celým světem každoročně stoupá. Spediční a logistická společnost Nippon Express pracuje s efektivním propojením mezikontinentální letecké a námořní dopravy ve více než 37 zemích světa včetně České republiky.


Mezinárodní námořní a letecká přeprava zásilek
Mezinárodní námořní a letecká přeprava zásilek

Potřebujete zajistit mezinárodní přepravu zásilek či surovin rychle a bezpečně? Společnost NNR Global Logistic poskytuje mezinárodní námořní a leteckou přepravu. Navíc zajišťuje smluvní logistiku s využitím sofistikovaného systému PowerNet. Společnost zajišťuje pravidelnou i nepravidelnou (charterovou) leteckou dopravu po celém světě, zaoceánskou lodní dopravu ve spolupráci s mnoha předními dopravci i kurýrní služby.


Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS
Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS

Potřebuje vaše strojírenská firma přepravit strojírenské vybavení z jednoho místa na druhé? Nevíte si rady s přepravou nějakého technologického celku nebo průmyslového vybavení? S veškerou nadrozměrnou přepravou si hravě a efektivně poradí významná společnost GARANTRANS.


Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika
Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika

Společnost Nippon Express vznikla spojením menších soukromých firem zabývajících se zejména spediční činností. Spojuje mezikontinentální leteckou a námořní dopravu společně s logistikou v 37 zemích světa za pomoci více jak 380 vlastních poboček.