ACERA SKLO s.r.o.
Sklenářství Praha 6
Skleněné stěny a příčky v mnoha provedeních, prosklené dveře a zrcadlové stěny

Sklo, díky své světelné propustnosti, opticky zvětší a projasní každý prostor. V dnešní době jsou prosklené prvky i vzhledem ke svému elegantnímu designu nedílnou součástí moderních interiérů. Naše společnost ACERA SKLO s.r.o. dodává skleněné produkty ve formě skleněných stěn a příček, prosklených dveří, zrcadel a zrcadlových stěn.

Skleněná stěna se zajímavým efektem od společnosti ACERA SKLO s.r.o.

Skleněné stěny a příčky, elegantní interiérové dělicí prvky

Skleněné stěny a příčky dodají každému interiéru moderní vzhled. Skvělé využití najdou také v menších prostorech, které opticky zvětší a odlehčí. Specializujeme se na realizaci celoskleněných interiérových příček, které využijete jak pro administrativní provozy, tak i pro byty a domy. Při výrobě spolupracujeme jak se zákazníkem, tak případně i s architekty a zajistíme kompletní dodávku i instalaci navržených příček, včetně souvisejících nosných konstrukcí a kotvících prvků. Na jejich výrobu používáme bezpečnostní sklo, převážně jednovrstvé tvrzené, s leštěnou broušenou hranou v čirém, nebo satinovaném provedení.

Skleněné stěny a příčky


Skleněné dveře kyvné a posuvné, nedílná součást každého moderního interiéru

Skleněné dveře jsou v dnešní době nedílnou součástí moderních interiéru. Své využití najdou převážně tam, kde je potřeba dostat do místnosti co největší množství světla. Výborně pomohou i při propojení dvou místností, které opticky rozšíří. V naší nabídce najdete jak skleněné interiérové dveře kyvné s bočními stěnovými panty s aretací mezních poloh mechanickým způsobem nebo s hydraulickým tlumením a aretací, tak i dveře posuvné s pojezdovou kolejnicí, ať už skrytou, nebo designově přiznanou. Všechny dveřní komponenty jako jsou madla nebo panty, dodáváme v široké škále provedení, u nás si své dveře můžete vyladit do sebemenšího detailu.

Skleněné dveře


Zrcadla a zrcadlové stěny do koupelen, předsíní a veřejných prostorů

Montáž zrcadlové stěny je ideální způsob, jak opticky rozšířit a zvětšit malou místnost. Své využití najdou převážně v koupelnách a předsíních, kde kromě designové funkce, plní i svůj funkční účel. Vhodné jsou také do posiloven a tělocvičen, kde se montují plošným nalepením na připravený základ. Pro baletní a taneční studia vyrábíme zrcadla i včetně dřevěného madla. Dodáváme zrcadla tloušťky 4-6 mm, v čirém a tónovaném provedení. Nabízíme také instalaci fólie, která zrcadlo zabezpečí proti roztříštění.

Zrcadla a zrcadlové stěnySkleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře

Skleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře

Skleněné stěny a příčky v mnoha provedeních, prosklené dveře a zrcadlové stěny

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla

Zasklívání výloh plaveným sklem, nadrozměrná a bezpečnostní skla, pronájem montážního systému

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla

Kalené a nekalené schody z pochozího skla, světlíky, pochozí prosklení střech a teras