ACERA SKLO s.r.o.
Sklenářství Praha 6
Zasklívání výloh plaveným sklem, nadrozměrná a bezpečnostní skla, pronájem montážního systému

Naše společnost ACERA SKLO s.r.o. zajišťuje kompletní sklenářský servis. Zabýváme se zasklíváním oken, výkladů a výloh pomocí vlastní speciální manipulační techniky za použití savkového rámu. Zajišťujeme výrobu a montáž nadrozměrných skel pro jakýkoliv typ objektů, montujeme i bezpečnostní skla pro ochranu majetku před poškozením, odcizením a násilnými útoky.

Zasklená výloha obchodu od společnosti ACERA SKLO s.r.o.

Zasklívání výloh, oken a výkladů plaveným sklem Float pomocí vlastní manipulační techniky

Zajišťujeme zasklívání oken, výkladů a výloh pomocí vlastní speciální manipulační techniky za použití savkového rámu. Pro zasklívání používáme plavené sklo Float s izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Všechna naše typová zasklení lze kombinovat s bezpečnostním sklem CONNEX s různým stupněm odolnosti proti průrazu. Zejména do bank a podniků, které potřebují maximální stupeň zabezpečení, montujeme neprůstřelné sklo. Samozřejmostí u všech typů zasklení je dodání příslušných atestů a prohlášení o shodě. Při havárii poskytujeme expresní sklenářské práce – okamžité přesklení výloh.

Zasklívání výloh a výkladů


Nadrozměrná skla pro všechny typy objektů, pronájem savkového systému pro montáž

Naše společnost dodává skla a výlohy pro jakýkoliv typ objektů. Nemáme problém s výrobou nadrozměrných skel pro výškové budovy a velké objekty. Při jejich montáži využíváme systém savkového vývěvového rámu, díky kterému snadno zasklíme těžká, nadrozměrná a nepřístupná skla. Při výškových pracích používáme autojeřáb - skla bez problémů transportujeme na lešení i střechy. Nabízíme také možnost pronájmu našeho savkového rámu do 560 kg, včetně dopravy, u kterého Vám bude asistovat náš proškolený technik.

Nadrozměrná skla


Bezpečnostní skla v široké škále provedení, zaručená ochrana majetku i osob

Bezpečnostní sklo je nezbytnou součástí pro objekty, u kterých je třeba chránit majetek před poškozením, odcizením a násilnými útoky. Montujeme bezpečnostní sklo Connex, které se vyznačuje, kromě své bezpečnostní funkce, také snížením oslnění, odrážením tepla, absorpcí hluku a redukcí prostupu UV záření. Bezpečnostní skla dodáváme v celé škále provedení, a jejich kombinací lze docílit řady funkcí a efektů, a splňují tak i ty nejnáročnější požadavky klientů a architektů. Při vhodné skladbě je vrstvené sklo schopno odolat nárazu ocelovou koulí, sekerou nebo kladivem. Samozřejmostí je dodržení všech daných norem.

Bezpečnostní skla ConnexSkleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře

Skleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře

Skleněné stěny a příčky v mnoha provedeních, prosklené dveře a zrcadlové stěny

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla

Zasklívání výloh plaveným sklem, nadrozměrná a bezpečnostní skla, pronájem montážního systému

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla

Kalené a nekalené schody z pochozího skla, světlíky, pochozí prosklení střech a teras