Eva Štědrá - ESTETICA


Vladislavova 1390/17, Praha 1 110 00

ESTETICA - profi permanent make up.

Permanentní make up - aplikace očních linek horních a dolních, kajal, modelace obočí, kontura a stínování rtů - bezbolestný zákrok s lokální injekční anestesií.

IČ: 61831433
DIČ: CZ5858021015
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Trvalá depilace IPL Praha

Trvalá depilace IPL Praha

Studio Estetica Praha nabízí ošetření pomocí IPL (Intenzivní pulsní světlo) Je to nejnovější metoda na odstraňování: - nežádoucího ochlupení - akné - rozšíření červených žilek - stařeckých a pigmentových skvrn - tetování - k rejuvenaci (omlazení) pleti. Bezbolestnostná metoda je: - neinvazivní - nevyžaduje anestezii - můžete pociťovat maximálně slabý pocit pálení při jednotlivých záblescích - rychlostošetření trvá 20-30 minut, podle velikosti ošetřované plochy - bez omezení - ihned po ošetření je možné odejít - výjimečně vzniká lehké zčervenání, které během několika hodin zmizí - líčení je možné hned po zákroku - lze provádět celoročně. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • kosmetické služby, salony krásy, ošetření pleti, přípravky dekorativní kosmetiky, pěsticí krémy, masáže obličeje

KONKORDIA Pohřební ústav Zdeněk Melichárek

Související články
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha
Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.


Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky
Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.


Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?
Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.