Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha

Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

GASTROART CZ, spol. s r.o.
Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
Nerezový gastro nábytek, vybavení pro kuchyně i výdej jídla

Gastro nábytek z kvalitního atestovaného nerezu najde své uplatnění v nejrůznějších gastronomických provozech, velkokuchyních - od hotelů a nemocnic až po restaurace, jídelny či kavárny. V naší nabídce najdete řadu nerezových produktů pro vybavení kuchyňských provozů, například nerezové stoly, dřezy, regály a skříně, stejně tak jako pro výdej jídla, tedy nerezové výdejní linky, vozíky či vany. To vše ve vysoké kvalitě provedení, včetně dopravy, montáže a náhradních dílů.

Kvalitní nerezové kuchyně na míru od GASTROART CZ, spol. s.r.o.

Kvalitní gastro nábytek i pro nejnáročnější provozy

Nerezový nábytek, který Vám nabízíme, je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, splňující nejpřísnější hygienické normy pro použití ve zdravotnictví a potravinářství. Všechny produkty mají pevnou a odolnou konstrukci a vydrží tak každodenní zátěž i v těch nejnáročnějších kuchyňských provozech. Na výběr je z mnoha konstrukčních variant, samozřejmostí však je i výroba na míru přesně dle Vašich požadavků a specifikací Vašeho provozu.

Kvalitní nerezový nábytek z atestovaných materiálů


Nerezové pracovní stoly, dřezy, digestoře i police

Nerezový nábytek do kuchyní gastronomických provozů zahrnuje pracovní stoly v mnoha variantách - s dvířky, policemi, zásuvkami a pracovními deskami ze dřeva, nerezu i dalších materiálů. Dále nabízíme mycí stoly se dřezy, nerezové výlevky či nástěnné a závěsné digestoře. Nechybí samozřejmě ani nerezové regály, skříně, závěsné police či podstavce.

Odolné pracovní stoly s konstrukcí z nerezové oceli


Vybavení pro výdej pokrmů, výdejní linky, vozíky i chladicí stoly

Pro výdej jídla, obzvláště v jídelnách či nemocnicích, poslouží nerezové výdejní linky, které lze na zakázku sestavit z různých kusů nábytku přesně dle Vašich požadavků. V sortimentu dále najdete také nerezové výdejní stoly s ohřevem i oddělenými lázněmi, stejně tak jako chladicí stoly, vitríny a vany. Nechybí pak ani servírovací vozíky či speciální vozíky s policemi určenými na odkládání plechů a táců.

Nerezové výdejní linky sestavené na zakázkuVitríny pro gastronomii

Vitríny pro gastronomii

Vitríny pro gastronomii, salátové bary i chladicí a mrazicí skříně

Gastro zařízení Electrolux

Gastro zařízení Electrolux

Gastro zařízení Electrolux - chladicí, mrazicí, mycí i varná technika

Nerezové kuchyně

Nerezové kuchyně

Nerezový gastro nábytek, vybavení pro kuchyně i výdej jídla