AŽD Praha s.r.o.
Řídicí a zabezpečovací systémy pro kolejovou dopravu

Nezbytným prvkem každé správně fungující dopravy jsou spolehlivé dopravní systémy, které nabízí společnost AŽD Praha s.r.o. Pro kolejovou dopravu, ať už železniční nebo jiný typ, dodáváme produkty jako elektronická stavědla, lokální diagnostické systémy, staniční, traťová a přejezdová zabezpečovací zařízení, řídicí systémy pro metro, výhybkový program, návěstidla, kolejové obvody a další.

Světelná návěstidla pro kolejovou dopravu, AŽD Praha

Systémy pro kolejovou dopravu, staniční zabezpečovací zařízení

Mezi naše hlavní produkty patří elektronická stavědla, která slouží k zabezpečení a řízení provozu ve stanicích s kolejovým rozvětvením, dále traťová a přejezdová zabezpečovací zařízení. Pro sběr, archivaci, klasifikaci, kontrolu a sledování provozních dat nabízíme lokální diagnostické systémy. Vyrábíme a dodáváme venkovní zařízení pro ovládání výhybek, kolejové obvody a světelná návěstidla.

Kompletní nabídka systémů pro kolejovou dopravu


Systémy pro automatické řízení jízdy vlaku a metra, napájecí systémy

AŽD Praha je významným dodavatelem systémů pro automatické řízení jízdy vlaku a rovněž jízdy vlaku metra, tento systém umožňuje úplný automatický provoz. Zařízení a systémy pro automatické řízení jsou využitelné i v průmyslových podnicích a dolech. Pro kolejovou dopravu zajišťujeme napájecí systémy, náš univerzální napájecí zdroj je bezpečný, vysoce spolehlivý a účinný, vhodný i pro metro, letiště, lékařství apod. UNZ vyniká nízkými pořizovacími náklady, jedná se o bezúdržbový systém.

Univerzální napájecí zdroj pro kolejovou dopravu


Distribuovaný měřicí systém, záznamové zařízení, dálkové ovládání z dispečerského centra

Pro nalezení poruch či vyšetření nehodových událostí máme v nabídce distribuovaný měřicí systém – DMS a záznamové zařízení BDA, které nahrazují ruční měření. Rozhraní mezi dopravním zaměstnancem a zabezpečovacím zařízením zajistí jednotné obslužné pracoviště, díky němuž je možné flexibilně ovládat všechny stanice a díky dálkovému ovládání i pohodlně z jednoho místa – dispečerského centra.

Dálkové ovládání pro kolejovou dopravuSystémy pro kolejovou dopravu

Systémy pro kolejovou dopravu

Řídicí a zabezpečovací systémy pro kolejovou dopravu

Systémy pro silniční dopravu

Systémy pro silniční dopravu

Systémy pro silniční dopravu - křižovatkové, tunelové, parkovací, informační a náváděcí systémy

Sdělovací systémy

Sdělovací systémy

Sdělovací systémy, telekomunikační, kamerové a přístupové systémy