Oční centrum Praha, a.s.


Jankovcova 1569/2c, Praha 7 170 00
Oční centrum Praha a.s.je privátní zdravotní centrum, specializované v očním lékařství.
Poskytujeme špičkovou péči a profesionální chování je u nás samozřejmostí.

Produkty
  • zdravotnické služby, zdravotní ústavy, poskytování zdravotní péče, lékař a pacient
  • měření zraku, dioptrické brýle, sluneční brýle, brýlové obruby, kontaktní čočky, úprava brýlových skel, doplňky k brýlím, čističe na brýle, roztoky na kontaktní čočky
  • preventivní mamografické vyšetření, duktografické vyšetření, ultrazvukové vyšetření, operace křečových žil laserem

Mateřská dvojjazyčná škola b fresh Praha, školka je umístěna v parku Ladronka, předškolní vzdělání.

Mateřská dvojjazyčná škola b fresh Praha, školka je umístěna v parku Ladronka, předškolní vzdělání

Kopané studny Mladá Boleslav, studnařské práce, hloubení studny, čištění, opravy kopaných studní.

Kopané studny Mladá Boleslav, studnařské práce, hloubení studny, čištění, opravy kopaných studní

Související články
Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace

PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE

Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace

Dupuytrenova kontraktura, velmi nepříjemné onemocnění, už má i jiné řešení, než to chirurgické, a tedy operaci. Nově je u nás totiž k dostání také speciální injekční preparát Xiapex, který umožňuje nechirurgickou léčbu. Dupuytrenova kontraktura tak může být léčena bez významných pooperačních omezení s extrémně krátkou dobou rekonvalescence, a to bez hrozby trvalých následků.


Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Problémy s klouby patří k nejčastějšímu onemocnění nejen dospělých, ale i dětí. Onemocnění bývá bolestivé a snižuje nejen možnost pohybu, ale také celkovou kvalitu života. Nejčastějším důvodem těchto potíží bývá artróza. Pokud chcete s touto nepříjemností jednou provždy skoncovat, svoji pomoc vám poskytne Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti v Opavě.


Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.


Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

ON CLINIC, s.r.o.

Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

Trápí vás svědění, mokvání či tlak v konečníku? Tak to máte pravděpodobně co dočinění s hemeroidy. Návštěvy lékaře – proktologa se však nemusíte bát. Naši specialisté v ProctoClinic vám pomohou zbavit se hemoroidů ambulantně, při minimální bolestivosti (používá se znecitlivující mast) a bez nutnosti hospitalizace a operace a následných bolestivých stavů.


Firemní články
Oční centrum Praha jako první v  České republice provedlo implantaci nové multifokální nitrooční čočky SBL-3 Dual Optic

Oční centrum Praha jako první v České republice provedlo implantaci nové multifokální nitrooční čočky SBL-3 Dual Optic

Podle průzkumů stoupá v České republice počet lidí, kteří musí řešit problém se šedým zákalem. Toto onemocnění se týká především pacientů, kterým je více než 60 let a je nutné řešit tuto komplikaci operativně. Operace probíhá tak, že je pacientovi vyměněna zakalená oční čočka za novou, čirou. Tyto nové čočky mají různé vlastnosti a charakter, je proto nutné, aby byl pacient informován, o tom, jakou čočku mu lékaři do oka vkládají. Jednu z nejlepších možností jsou nitrooční čočky od firmy Lenstec, který je jako jeden z mála světových výrobců držitelem certifikátu FDA – americké organizace zodpovědné za ochranu veřejného zdraví a bezpečnosti výrobků.


LASIK HAPPY DAYS POKRAČUJÍ

LASIK HAPPY DAYS POKRAČUJÍ

Nosíte brýle či kontaktní čočky? Vadí Vám při sportu či při každodenních činnostech? Pokud patříte mezi ty, kteří uvažují o laserové operaci očí, tato nabídka je právě pro Vás. V této úspěšné akci jsme zbavili brýlí více jak 250 spokojených pacientů. Přidejte se k nim i Vy a to za skvělou cenu jen 13.900,- Kč za jedno oko.


Léčba očí špičkovým laserem Praha

Léčba očí špičkovým laserem Praha

Žít se zhoršeným zrakem určitě lze, ale mnohým lidem se to nelíbí a chtějí s tím něco udělat. Pokud do této skupiny patříte i vy a brýle či čočky vás obtěžují, využijte laserovou operaci, která vám pomůže. Léčbu očí laserem provádí privátní Oční centrum Praha, které má v této oblasti zkušenost více jak patnáct let. V nabídce očních operací najdete několik metod: - LASIK – bezbolestná, bezpečná a osvědčená operace očí. Slouží pro odstranění dioptrických vad, jako je dalekozrakost, krátkozrakost nebo i astigmatismus - Custom Vue – operace očí na míru, která slouží k odstranění dioptrických vad a k umožnění výborného vidění i bez brýlí a čoček. - PRK – odstranění nižší a střední krátkozrakosti a astigmatismu. Není vhodná pro odstranění dalekozrakosti. V případě dotazů se můžete podívat na často kladené dotazy, které naleznete na internetové stránky Očního centra Praha.


Kompletní odstranění šedého zákalu Praha

Kompletní odstranění šedého zákalu Praha

Trápí vás šedý zákal, který vám ničí pohled na svět? Oční centrum Praha, a.s. se umí postarat o jeho kompletní odstranění pomocí nejnovějších metod a technologií. Operace je jedna z nejbezpečnějších vůbec, trvá v průměru 10 nebo 15 minut. Dochází k odstranění vadné čočky a nahrazením za novou. Žádné omezení před, ani po samotné operaci. Postup je následovný: - Vstupní vyšetření – cca 1,5 hodiny, seznámení s průběhem operace, získání všech potřebných informací - Operace a kompletní odstranění šedého zákalu – bezbolestný, většinou patnáctiminutový zákrok, znecitlivění místními kapkami - Pooperační kontrola – nutné podstoupit do tří dnů od provedení operace - Podání informací o čočkách a úhradách – informace o kvalitních čočkách Lenstec Dívejte se na svět konečně tak, jak si zasloužíte. Šedý zákal pro vás bude již minulostí.


Laserové operace očí na splátky Praha

Laserové operace očí na splátky Praha

Společnost Oční centrum Praha, a.s. se sídlem v Praze poskytuje laserové operace očí na splátky. Pokud vám momentální finanční situace nedovoluje splnit vaše přání, máte možnost díky naší spolupráci s UniCredit Bank využít výhodné PRESTO PŮJČKY na operaci očí a splácet dle vašich možností a představ. Provádíme bezpečnou a bezbolestnou operativní metodu LASIK, která Vás zbaví brýlí na celý život. Tato metoda slouží k odstranění dioptrických očních vad jako jsou například: - krátkozrakost - dalekozrakost - astigmatismus. Oční centrum Praha používá nejmodernější typ laseru – VISX S4 CustomVue a využívá unikátní technologii certifikovanou NASA a americkou armádou. Naše oční klinika poskytuje oční lékařství od roku 2000 a patří tak k nejzkušenějším očním klinikám v České republice.


Soukromá oční klinika Praha 7 - Oční centrum Praha, a.s.

Soukromá oční klinika Praha 7 - Oční centrum Praha, a.s.

Oční centrum Praha, a.s. je soukromá oční klinika se sídlem na Praze 7 v moderní budově Lighthouse Tower v pražských Holešovicích. Špičkově vybavená oftalmologická soukromá klinika poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství od roku 2000. Naší specializací jsou laserové operace očí vedoucí k odstranění dioptrií, operace šedého zákalu a všeobecná ambulance. Provádíme bezpečnou a bezbolestnou operativní metodu LASIK, která Vám umožní zbavit se brýlí na celý život. Pro všechny zájemce poskytujeme speciální cenu na laserové operace během LASIK DAYS! Ušetříte tím 8 tisíc při operaci obou očí metodou LASIK. Péči o naše pacienty zajišťuje tým profesionálních lékařů a sester s atestací v oboru, garantující vysokou úroveň odborné péče. Pro individuální dotazy či konzultace nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených spojeních. Rádi se vám budeme věnovat!


Vyšetření a operace šedého zákalu Praha

Vyšetření a operace šedého zákalu Praha

Společnost Oční centrum Praha, a.s. se sídlem v moderní budově Lighthouse Tower v Praze 7 provádí oční vyšetření a operace šedého zákalu. Šedý zákal neboli Katarakta je zakalení oční čočky, které vede ke zhoršení zraku. Díky moderním a nejnovějším technologiím se dá tato vada operovat. Jedná se o jednu z nejbezpečnějších operací, která trvá přibližně 10-15 minut a nevyžaduje prakticky žádná zásadní omezení pacienta před, ani po samotné operaci. Operace šedého zákalu je pacientovi hrazena ze zdravotního pojištění. V našem centru používáme výhradně kvalitní nitrooční čočky americké společnosti Lenstec. Naši lékaři používají a pracují výhradně s nejkvalitnějšími materiály. v Očním centru Praha, se o Vás postarají renomovaní lékaři, chirurgové a v neposlední řadě i zdravotní sestřičky. Péče o Váš zrak je pro nás absolutní prioritou, proto jsme Vám stále k dispozici.


Laserové operace očí Praha - LASIK HAPPY DAYS

Laserové operace očí Praha - LASIK HAPPY DAYS

Oční centrum Praha sídlící v moderní budově Lighthouse Tower v Praze 7 provádí bezpečnou a bezbolestnou operativní metodu, která Vás zbaví brýlí na celý život. Jedná se o metodu Lasik let která pomáhá k odstranění dioptrických očních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost i astigmatismus. LASIK HAPPY DAYS jsou zde pro Vás v těchto dnech: 18.2. / 4.3. / 18.3. / 1.4. / 15.4. / 29.4. / 13.5. / 27.5. Za oční laserovou operaci u nás můžete zaplatit jen 13 900 Kč za jedno oko. Uvedená úspora tak platí v případě operace obou očí. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se k nám objednat!


Operace očí na splátky Praha -  exkluzivně u nás!

Operace očí na splátky Praha - exkluzivně u nás!

Pokud vám momentální finanční situace nedovoluje splnit vaše přání, máte možnost díky naší spolupráci s UniCredit Bank využít výhodné PRESTO PŮJČKY na operaci očí a splácet dle vašich možností a představ. Očním centru Praha používáme nejmodernější typ laseru – VISX S4 CustomVue laser. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.