Úchopová ortéza Active Hands - prodej Praha – pro dospělé i děti

ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha

Úchopová ortéza Active Hands - prodej Praha – pro dospělé i děti

Fixační materiál, syntetická fixace, prstové dlahy, oscilační pily

Společnost ERILENS s.r.o. je předním výrobcem fixačních materiálů pro zdravotnictví. Firma nabízí prstové dlahy různých velikostí, sádrová obinadla i syntetické fixace OPTIMA, které slouží k ošetření zlomenin i distorzí (podvrtnutí). Nabízený sortiment fixačního materiálů je doplněni i o podkladový materiál (obinadla a obvazy) i o příslušenství v podobě oscilačních pil, které umí snadno odstranit syntetickou i sádrovou fixaci.

Obvazy OptimaCast

Syntetická fixace - obvazy a dlahy Optima, sádrová obinadla

K ošetření zlomenin i jiných úrazů slouží syntetická fixace OPTIMA. Řada OPTIMA zahrnuje obvazy OptimaCast a OptimaCast SOFT a dlahu Optima SPLINT. Obvaz OptimaCast slouží k ošetření zlomenin i distorzí, obvaz OptimaCast SOFT je určen k znehybnění. Oba typy obvazů nabízíme ve více barevných variantách. Dvouvrstvá dlaha Optima SPLINT se používá na traumatologických, ortopedických i chirurgických pracovištích k ošetření široké škály zranění. Umožňuje jednoduché a rychlé použití, má antibakteriální efekt.
Součástí naší nabídky jsou také sádrová obinadla. Sádrové obinadlo je určeno k rychlému znehybnění zlomenin všech typů. Slouží k sádrování cirkulární technikou.

Syntetická fixace Optima


Příslušenství k syntetické fixaci – podkladový materiál a oscilační pily

Pod syntetickou fixaci dodáváme také podkladový materiál – vatové obinadlo a pletený hadicový obvaz. Vatové obinadlo se vyznačuje pružností a má nízkou absorpci vlhkosti. Pletený hadicový obvaz nabízí komfortní nošení (neškrtí, neomezuje v pohybu) a široké použití.
Oscilační pily, které umožňují snadné odstraněný sádrových i syntetických fixací, jsou také součástí naší nabídky. Nabízíme oscilační pilu OSCIMED 2000 a oscilační pilu OSCIMED ERGO. K oscilačním pilám OSCIMED dodáváme také brusné kotouče, včetně titanových, které mají delší životnost. Součástí naší nabídky je i příslušenství k oscilačním pilám (matice pro uchycení kotouče, přenosný kufr, měrka).

Oscilační pily


Prstové dlahy ERILENS slouží k fixaci prstů ruky po úrazu

K fixaci prstů ruky po úrazu slouží lehké dlahy. K rychlému a snadného ošetření poraněných prsů ruky slouží dlaha TYPU A, vhodná například pro ošetření přetržených šlach. K fixaci horního a dolního meziprstního kloubu je určena dlaha TYPU F, která slouží k ošetření prstů po distorzích kloubů, ale možné je také je použití po zhmoždění, po ošetření otevřených ran i jako preventivní pomůcka při sportu. Oba uvedené typy dlah vyrábíme ve 3 velikostech.
Universální dlahou určenou pro fixaci palce i prstů ruky je dlaha TYPU J. Je vyráběna pouze v jedné velikosti. Je velmi lehká a dobře se tvaruje.

Prstové dlahy ERILENS - pro fixaci prstů ruky


PODSTRÁNKY

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole
Lokomoční pomůcky, francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily
Fixační materiál, syntetická fixace, prstové dlahy, oscilační pily

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky
Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky loketní i patní
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ERILENS s.r.o.
www.erilens.cz
Adresa

Adresa

Papírenská 114/5
Praha 6 160 00

info@erilens.cz
+420 234 123 355


Najdete nás také zde:

ARES
captcha