PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
Obklady a výrobky z přírodního a umělého kamene do venkovních prostor

Přírodní kámen i imitace kamene nachází svoje mnohačetné uplatnění ve venkovním prostoru, ať už se jedná o účelové stavby nebo dekorativní zahradní prvky. Venkovní přírodní kamenné ztvárnění dodá každé fasádě, plotu, soklu domu, opěrné zídce, venkovnímu krbu, altánu, zahradní dekoraci na působivosti a ani za dlouhá léta neztrácí na svojí kráse díky pevnosti, odolnosti a barevné stálosti. Kamenictví a kamenosochařství PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. v Rudné u Prahy Vám zhotoví veškeré kamenické práce pro venkovní využití na zakázku.

Zahradní lampa ze žuly, PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.

Realizované kamenické práce z pískovce, mramoru, onyxu, žuly a opuky

V kamenictví PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. si dokážeme s kamenem doslova a do písmene vyhrát. O naší kamenické tvorbě vypovídají již zrealizované zakázkové práce, jako například dveře z onyxu, kamenný stůl, kašna z hořického pískovce, patníky, stolky kombinované mramorem, zeď z opuky, žulové lampy na zahradu a další prvky zahradní architektury. Přírodní kámen je barevně stálý, odolný povětrnostním vlivům, působí esteticky, má neomezenou životnost, proto se mnohdy pro externí použití hodí více než kámen umělý.

Kamenické práce na zakázku, PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.


Výrobky z přírodního či umělého kamene na zakázku včetně dodání a montáže

Na zakázku Vám zhotovíme v kamenném provedení i venkovní schodiště a podesty k rodinným domům, balustrádové díly ke kamennému schodišti, nebo kamenné nájezdy k domům, obklady soklů domů nebo venkovní dlažbu a zídky kolem domů. Pracujeme s pískovcem, mramorem, žulou, travertinem, opukou. Povrchy těchto přírodních materiálů leštíme, smirkujeme, tryskáme nebo opalujeme. Přírodní kámen je pro svoji složitější dostupnost, náročnější výrobní technologii a omezenosti přírodních zdrojů cenově nákladnější. V mnoha případech jako alternativní řešení doporučujeme pro venkovní účely umělý kámen, který nabízí dokonalou imitaci přírodního kamene, je cenově dostupný, v rozmanitém barevném provedení a v různé povrchové úpravě.

Zakázkové práce z přírodního a umělého kamenePřírodní a umělý kámen

Přírodní a umělý kámen

Zpracování přírodních materiálů, žuly, mramoru, travertinu, pískovce, onyxu i umělého kamene

Kamenické práce v interiéru

Kamenické práce v interiéru

Zakázkové kamenické práce, využití přírodního a umělého kamene v interiéru

Kámen v exteriéru

Kámen v exteriéru

Obklady a výrobky z přírodního a umělého kamene do venkovních prostor