PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
Zakázkové kamenické práce, využití přírodního a umělého kamene v interiéru

Provedeme veškeré kamenické práce na zakázku, přesně podle Vašich požadavků zaměříme, vyrobíme a nainstalujeme z přírodního či umělého kamene kuchyňské pracovní desky, umyvadlové desky, barové pulty, parapety. Navrhneme a zrealizujeme schodiště a obložení schodišťových stupňů, dodáme obklady koupelen, krbů, dlažby formátové, šablonové, pasové. Váš interiér domu nebo bytu bude v mramoru, žule, onyxu, pískovci, travertinu nebo i v provedení z umělého kamene vypadat vždy luxusně.

Krb z travertinu, PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.

Krby, krbové dílce, schodiště, schody, postupnice z přírodního nebo umělého kamene

Pro krby otevřené, nebo s krbovou vložkou Vám doporučíme mramorové, žulové nebo pískovcové desky, včetně atypických sloupků a říms. Krby z přírodního kamene se snadno udržují, vybírat můžete z mnoha barevných variant. Námi zhotovené krby a krbové dílce z přírodních materiálů se stanou exkluzivní dominantou každého interiéru. Firma PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. Vám na zakázku vyrobí vnitřní schodiště, postupnice, schody z přírodního i umělého kamene s protiskluzem i podle Vašich nejodvážnějších snů. Provedeme zaměření, zpracujeme výkresovou dokumentaci, poradíme s výběrem materiálu, zhotovíme, dodáme a zasadíme do interiéru. Jsme kamenická firma i pro nejnáročnější zákazníky!

Kamenické práce na zakázku - krby


Koupelny a kuchyně v mramorovém, žulovém nebo travertinovém provedení

Jestliže se rozhodnete pro žulovou nebo mramorovou kuchyňskou pracovní desku, určitě se za svoje rozhodnutí pochválíte, protože získáte kvalitní pracovní plochu, která se dobře udržuje, je odolná tlaku, vlhku i vysokým teplotám. Kuchyňská deska ze žuly či mramoru, i po zpracování různých potravin, bude vypadat vždy jako nová, neztratí na svém lesku ani eleganci. Objednejte si u nás výrobu desky z přírodního kamene na kuchyňskou linku, nebo Vám do kuchyně zhotovíme barové a výdejní mramorové nebo žulové desky v různém vzorování a barevných tónech. I koupelna v mramorovém, travertinovém nebo žulovém provedení vypadá velmi honosně. Můžete si u nás objednat umyvadlovou desku z přírodního kamene nebo nám svěřte komplexní řešení Vaší koupelny, včetně návrhu. Navrhneme Vám volbu jednoho materiálu, případně můžeme zkombinovat více druhů žul různých barev, nebo použijeme travertin dvou barevných odstínů.

Kuchyňské desky z přírodního kamene


Kamenné obklady do bytů, domů, restaurací, kancelářských prostor a obchodních center

Kamenné obklady jsou stále větším trendem dnešní interiérové architektury. Obklady z přírodního i umělého kamene můžete zvolit, kam si jen usmyslíte. Vnitřní kamenné obklady vypadají skvěle v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni, koupelně, ale i v kancelářských prostorách, restauracích či obchodních centrech. Tam, kde nehrozí vlhkost a teplotní výkyvy jsou vhodné obklady z umělého kamene, jsou lehké, odolné, snadno se udržují a vypadají vkusně, a navíc jsou cenově dostupné. Naše nabídka kamenných obkladů z přírodních i umělých materiálů je opravdu bohatá. Přijďte se k nám přesvědčit!

Obklady z přírodního či umělého kamenePřírodní a umělý kámen

Přírodní a umělý kámen

Zpracování přírodních materiálů, žuly, mramoru, travertinu, pískovce, onyxu i umělého kamene

Kamenické práce v interiéru

Kamenické práce v interiéru

Zakázkové kamenické práce, využití přírodního a umělého kamene v interiéru

Kámen v exteriéru

Kámen v exteriéru

Obklady a výrobky z přírodního a umělého kamene do venkovních prostor