PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
Zpracování přírodních materiálů, žuly, mramoru, travertinu, pískovce, onyxu i umělého kamene

Zpracování přírodních materiálů – žuly, travertinu, mramoru, pískovce a onyxu nebo výrobky z umělého kamene Vám zhotovíme přesně podle Vašich představ, ať už se jedná o použití přírodního či umělého kamene pro interiérové potřeby nebo do venkovních prostor. Kamenictví a kamenosochařství PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. v Rudné u Prahy provádí na zakázku veškeré kamenické práce, včetně zaměření, dodávky a montáže. Rádi Vám poradíme i s výběrem vhodného materiálu, přírodní i umělý kámen působí originálně, oba materiály mají svoje přednosti.

Schodiště z vápence, PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.

Využití a přednosti přírodního kamene, široká škála barev a vzorů mramoru či žuly

Opracováním přírodního kamene tryskáním, opalováním, leštěním nebo smirkováním dáváme mramoru, žule, pískovci, onyxu nebo travertinu finální podobu. Výrobky z přírodního kamene vynikají odolností a stálostí barev, mají neomezenou životnost, svojí originalitou zvyšují hodnotu bytu či domu, hodí se k použití jak v interiéru, tak i pro venkovní účely. Povrch přírodního kamene je velmi oblíbený pro svoji praktickou stránku, dobře se udržuje a snadno čistí. V našem vzorníku na webových stránkách si zajisté vyberete z široké palety barev a vzorů mramoru či žuly, které vyladí Váš interiér k dokonalosti.

Přírodní kameny různých barev a vzorů


Obkladový kámen jako imitace přírodního kamene pro venkovní i vnitřní použití

Obkladový kámen dokonale imituje přírodní materiály a nachází svoje široké použití ve venkovním prostoru, například na venkovní krby, altány, sloupy domů, fasády, sokly domů, ale vypadá skvěle i na stěnách obývacího pokoje, schodištích, v kuchyních a koupelnách. Umělý kámen se používá i na obložení vnitřních krbů, parapetů, škála jeho využitelností je snad bezbřehá. Umělý kámen je dobře tvarovatelný, je lehký, má nižší pořizovací cenu než kámen přírodní. Je na Vás, který materiál upřednostníte pro svůj byt, dům, zahradu, každopádně ať už se rozhodnete pro přírodní kámen nebo obkladový umělý kámen, rozhodně si pořídíte kvalitu, originalitu a působivý vzhled.Přírodní a umělý kámen

Přírodní a umělý kámen

Zpracování přírodních materiálů, žuly, mramoru, travertinu, pískovce, onyxu i umělého kamene

Kamenické práce v interiéru

Kamenické práce v interiéru

Zakázkové kamenické práce, využití přírodního a umělého kamene v interiéru

Kámen v exteriéru

Kámen v exteriéru

Obklady a výrobky z přírodního a umělého kamene do venkovních prostor