Autosklo GFB s.r.o.


U trati 3240/44, Praha 10 - Strašnice 100 00

Autosklo GFB nabízí výměny, prodej a montáž autoskla na všechny typy vozidel

IČ: 26737469
DIČ: CZ26737469
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Pan Lukáš Flieger

Praha tónování autoskel pokovením

Praha tónování autoskel pokovením

Společnost Autosklo GFB s.r.o. nabízí tónování autoskel pokovením. Tento postup je nejnovější technologií pro tónování autoskel. Základem je nanášení mikroskopické vrstvy titanu na vnitřní stranu autoskla ve speciální vakuové peci iontoplazmovým procesem v atmosféře ze vzácných plynů. Další výhodou je i to, že úprava autoskla pokovením není definitivní, autoskla je v případě potřeby (např. při prodeji vozu) možné této vrstvy zbavit a tím je vrátit do původního stavu, nebo jejich zatmavení měnit. Tmavost I barevný odstín je možné zvolit dle vašeho přání (např. s přechodem k zrcátkům), při zachování minimální stanovené světelné prostupnosti skel řidiče a spolujezdece. Tónování pokovením se vlivem slunečního záření nemění, barvy jsou stálé a neblednou.. Časová náročnost tónování se odvíjí od typu a velikosti vozidla, v průměru se pohybuje kolem jednoho dne. Víceinfo naleznete zde:Další produkty a služby
  • čelní autoskla, boční autoskla, zadní autoskla, skla střešních okýnek, tónování autoskel, oprava autoskel, výměna autoskel

Řeznictví JANUS, s. r. o.

Související články
Výměna autoskla
Výměna autoskla

Řeknete si, že je to na pohled obyčejná a jednoduchá záležitost. Jenomže takovouto záležitost si neprovedete doma v garáži a proto existují firmy, které se na výměnu autoskel specializují. Některé z nich se zabývají pouze a výhradně touto profesí, a proto můžeme říci, že mají opravdu mnoho zkušeností, ze kterých mohou čerpat. Stejně jako firma Autoskla Kudrna-Car.


Generální opravy motorů
Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.


Výměna autoskla – Brno
Výměna autoskla – Brno

Autoskla Vacek s.r.o. je firma, která se výměně autoskel věnuje již mnoho let, proto se také mohou chlubit dlouholetou praxí v tomto oboru. Díky nasbíraným zkušenostem Vám vymění autosklo i na počkání expres.


Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok
Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Automobil používá dnes k přepravě téměř každý. V některých rodinách je vozů navíc hned několik. Proto je dobré mít svůj osobní autoservis, kam se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. MOTOTORPORT je rodinný podnik, a tak vám vždy můžeme zaručit osobní přístup a vstřícné jednání.