MESSENGER a.s.


Libínská 1/3127, Praha 5 150 00

Nejrychlejší kurýrní služba. Včasné a spolehlivé doručení Vašich zásilek. Přeprava po celé ČR.

IČ: 27575896
DIČ: CZ27575896
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Kateřina Ovesná

Kurýrní služba MESSENGER - pražská i meziměstská přeprava zásilek

Kurýrní služba MESSENGER - pražská i meziměstská přeprava zásilek

Potřebujete rychle a na čas doručit výběrové řízení? Máte e-shop a nevíte si rady s dopravou zboží? Zapomněli jste si klíče, chcete poslat květinu k narozeninám? Nebo jen co nejlevněji dostat balíček na druhý konec republiky? Objednejte si MESSENGERA. - Objednávky přijímáme 24 hodin denně 7 dní v týdnu. - Pro Prahu nabízíme rychlé doručení kurýrem do 30 minut od objednání nebo levné doručení během pracovní doby. - Vaši zásilku také dopravíme kamkoli v České republice. - Máme hustou síť poboček: Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Liberec,Ústí nad Labem, Hradec Králové, Velké Meziříčí, Olomouc, Ostrava. - Váš balíček doručíme rychle, bezpečně a spolehlivě. - Důvěřujte tradici. Máme dvacetiletou zkušenost na trhu. - Přepravíme cokoli od obálky až po kus nábytku. Kromě standardních kurýrních služeb umíme i něco navíc! - Zajistíme podpis smlouvy u Vašeho klienta. - Zařídíme rozvoz vstupenek, letenek či vína. - Doručujeme zboží pro e-shopy. - Objednáme jídlo z restaurace a doručíme až k Vám na stůl. Pro objednání přepravy kontaktujte náš nonstop dispečink na telefonu 220 400 000. Máte speciální přání nebo dotaz k našim službám? Chcete se u nás zaregistrovat? Kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonu 220 400 049 nebo e-mailu sales@messenger.cz.Další produkty a služby
  • vnitrostátní přeprava balíků, služby pojištění zásilek, zásilky na dobírku, mezinárodní přeprava zásilek, kurýrní zasílatelství

EKO-KOM, a.s. Třídění a recyklace odpadu Praha

Související články
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny
Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

Svěřte svou zásilku do těch správných rukou. V případě nutnosti reagovat rychle a precizně jsme ti praví, kterým můžete kdykoliv svůj náklad svěřit. Může jít o velkou či menší zásilku, umím se vždy přizpůsobit. Reagujeme vždy okamžitě, jsme zkrátka flexibilní firma.


Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy
Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy

Ostravská společnost Seneca Trans se profiluje již od roku 1998 jako specialista na přepravní a logistické služby nebo chcete-li vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. V oblasti tuzemské a mezinárodní dopravy nabízíme vysoce kvalifikované služby, u kterých se můžete spolehnout na individuální přístup ke každé z jednotlivých řešených zakázek i jazykovou vybavenost našeho personálu. Zajišťujeme rovněž tak kvalifikované činnosti, jako je přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR.


DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání
DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání

Nakupování přes internet není nic nového. Dennodenně se takto provedou statisíce obchodů a právě v následujícím kroku, tedy dopravě, často lidé dělají chyby. Zde však není místo na žádné chyby, ani na to, abyste při dopravě ztráceli čas, a proto si zvolte nejlepší a rychlejšími dopravu, která bude spolehlivá, přesná a přizpůsobivá moderním trendům. Taková je doprava DHL express, která dopraví zásilku kamkoliv po celém světě.