ALUTEC K & K, a.s.


Zálužská 120, Čelákovice - Záluží 250 88
Naše společnost se zabývá výrobou hliníkového konstrukčního systému.

Paletový transportní systém:
- mezioperační dopravě na montážních linkách
- pásy se pohybují nezávisle

Příklady rozvržení montážní linky:
- lineární a kruhová montážní linka
- kruhová montážní linka s paralelními montážními větvemi.

Dopravníkový systém ALUFLEX:
- řetězový dopravníkový systém
- umožňuje řešení nejrůznějších dopravních úkolů
- zvládá úseky trasy, které nezvládnou ostatní dopravníkové systémy
- specifické zadání spočívá pouze ve výměně některých konstrukčních prvků např.: řetězy nebo kluzných lišt.

Použití: od strojírenství přes elektrotechnický průmysl až po kosmetiku.

Ochranné kryty strojů:
- krytování jednoúčelových strojů, linek atd.
- kryty se dodávají v lehce specifikovatelných modulech
- montáž je velmi jednoduchá.

Použití:
- potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl.

Destičkové řetězy:
- dopravní pásy používané v obalové technice.

Použití:
- plnění lahví
- ve sklářském, farmaceutickém, chemickém, potravinářském a strojírenském průmyslu apod.

Typy destičkových řetězů:
- destičkové řetězy z oceli/nerezové oceli, termoplastu
- řetězová kola a napínací kola.

Dále nabízí:
- výroba rámů jednoúčelových strojů
- montážní stoly
- lineární vedení
- kryty strojů
- bezpečnostní ochranné ploty
- pásové dopravníky
- válečkové tratě
- paletové dopravníky
- řetězové dopravníky
- článkové řetězy
- stavěcí patky
- automatizační průmyslová technika
- automatizace průmyslového zařízení.

Svým klientům nabízíme také technickou podporu a navrhujeme technické řešení. Na českém trhu se pohybujeme již od roku 1994, díky tomu máme mnohaleté zkušenosti.

Produkty
  • vysokozdvižné vozíky, dopravní pásy, manipulační technika, válečkové dopravníky, pásové dopravníky
  • náhradní díly do strojů, strojírenské náhradní součástky, příslušenství k strojům, komponenty automobilový průmysl
  • výroba jednoúčelových strojů, distribuce pásových linek, výrobní linky, montážní linky
  • válcové profily, plochá ocel, kruhové tyče, čtyřhranné tyče, šestihranné tyče, tenkostěnné profily, konstrukční trubky, kalibrované trubky, pozinkované plechy
  • prodej valivých ložisek, ložiska kuličková, vysokopevnostní závěsné řetězy, zápustkové výkovky

Znojemský Penzion - Ubytování Znojmo, bezbariérový apartmán, Znojemské Vinobraní, slavnost piva.

Znojemský Penzion - Ubytování Znojmo, bezbariérový apartmán, Znojemské Vinobraní, slavnost piva

Výroba nerezového zařízení Praha, gastro vybavení, barové vybavení, nerezové regály, gastronádoby.

Výroba nerezového zařízení Praha, gastro vybavení, barové vybavení, nerezové regály, gastronádoby

Související články
Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Přidal s.r.o.

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.


Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

Požáry domů nejsou neobvyklým jevem. V loňské topné sezoně došlo k téměř tisícovce požárů. A jejich příčina? Špatně ošetřené komíny - konkrétně vznícení sazí v komíně, které se rychle rozšiřuje. Tyto požáry se při včasném zásahu dají snadno uhasit. Ještě lépe se jim dá ale předcházet. Pomůže vám s tím společnost Kovoblesk Opava.


Servis a opravy - nápojářské a potravinářské stroje

Vladimír Jarůšek

Servis a opravy - nápojářské a potravinářské stroje

Sháníte odborný servis či různé druhy opravářských prací pro vaše nápojářské a potravinářské stoje? Kvalitních řemeslníků není mnoho, a proto bychom si měli vážit i firmy Vladimír Jarůšek, která se specializuje na opravy a servis různých strojů v potravinářském i nápojářském průmyslu.


Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace

TERAMEX s.r.o.

Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace

Kvalitní výrobní proces je nejen zásluhou profesionality samotných pracovníků, ale také moderní výrobní technologie. Do ní patří manipulační a další technika vysoké kvality, která podporuje celkový chod průmyslových firem. O manipulační a paletizační technologii jako i depaletizaci a robotizaci se postará firma TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích.


Firemní články
Budoucnost (nejen) výrobních pracovišť je v hliníku

Budoucnost (nejen) výrobních pracovišť je v hliníku

Stavba výrobních pracovišť se neobejde bez několika důležitých komponentů, které dohromady tvoří stabilní jádro každé dílny. Jedním z těchto komponentů jsou konstrukční systémy. Společnost ALUTEC K&K se zabývá výrobou kvalitního hliníkového systému, který se vyznačuje mnoha potřebnými vlastnostmi.


Výroba a prodej pásových dopravníků Čelákovice

Výroba a prodej pásových dopravníků Čelákovice

Pásové dopravníky mají v dnešní době automatizace široké uplatnění. O jejich výrobu se stará společnost ALUTEC K & K, která nabízí hned několik variant do průmyslových provozů. Jedná se o tyto varianty pásových dopravníků s velikostmi pojezdových válců: - 50mm (maximální délka 6 000 milimetrů, šířka max. 600 milimetrů a rychlost pojezdu do 30 metrů za minutu) - 65mm (Lmax= 12 metrů, šířka 800 milimetrů, Vmax=40m/min) - 96mm (největší varianta, s rychlostí do 60 metrů za minutu, s maximální šířkou jednoho metru a délkou až dvanáct metrů!) Pásové dopravníky lze skládat a vytvořit tak velmi dlouhou cestu napříč celým provozem. Součástí dodávky bude kromě samotného tělesa dopravníku také samotný pás, motor a převodovka s elektroinstalací. Jsme schopni zrealizovat i speciální přání, a to například atypické řešení do speciálních provozoven.


Hliníkové systémy, Al systém Alutec, Čelákovice, Lysá nad Labem

Hliníkové systémy, Al systém Alutec, Čelákovice, Lysá nad Labem

Hliníkové systémy jsou pro své vlastnosti velice oblíbeným artiklem. V České republice se dovozem hliníkového systému Alutec zabývá společnost Alutec K&K, která působí na českém trhu už od roku 1994. Spolupracujeme s předními italskými společnostmi, které se zabývají výrobou a vývojem hliníkových systémů. Systém Alutec obsahuje profily modulu 30 a modulu 40, 45. Jejich obrovskou výhodou je, že jsou plně kompatibilní k jiným systémům, které můžete na trhu najít. Hliníkové konstrukční systémy Alutec mají široké využití: - Paletový dopravní (transportní) systém – ideální pro mezioperační dopravu na montážních linkách, nosiče se pohybují nezávisle. - Dopravníky – tzv. Aluflex představuje hospodárný dopravníkový systém, který využijete v mnoha odvětvích (strojírenství, elektrotechnika, kosmetika, atd.). - Ochranné kryty strojů – opět nabízí široké pole využití. Jejich montáž je velice jednoduchá a instalace krytů je ekonomicky výhodná. - Destičkové řetězy – jsou vyráběny z oceli/nerezové oceli nebo termoplastu. Dále obsahují řetězová kola a napínací kola, oblouky, vodící profily, atd. - Lineární vedení – varianty s ozubeným řemenem, šroubové nebo s kluznými a kuličkovými pouzdry. - Pásové dopravníky – dodávají se také s pásem, motorem, převodovkou a elektroinstalací. - Stavěcí patky Společnost Alutec K&K toho svým zákazníkům nabízí ale mnohem více. Dále u nás najdete například montážní stoly, bezpečnostní ochranné ploty, válečkové tratě a mnoho dalších. Stejně jako je pestrý náš sortiment, tak bohaté jsou i naše služby. Nabízíme také odbornou poradenskou službu. Naší předností je rychlost, takže příslušné zboží z oblasti hliníkových systémů vám dodáme ve velice krátkém čase.


Výroba kloubových destičkových řetězů Čelákovice

Výroba kloubových destičkových řetězů Čelákovice

Společnost ALUTEC K & K, a.s. nabízí výrobu kloubových destičkových řetězů. Na českém trhu působíme od roku 1994. Sortiment: - řetězy z oceli/nerezové oceli - řetězy z termoplastu - kola a napínací kola, oblouky, vodicí profily, příslušenství a komponenty z termoplastové pryskyřice. Použití pro dopravní pásy,plnění lahví, ve sklářském, farmaceutickém, chemickém, potravinářském, strojírenském průmyslu. Dbáme na 100% kvalitu našich výrobků.


Výroba hliníkový konstrukční systém Alutec

Výroba hliníkový konstrukční systém Alutec

Společnost ALUTEC K & K, a.s. vyrábí a prodává hliníkový konstrukční systém Alutec. Systém Alutec se skládá z profilů modulu 30 (drážka 6) a modulu 40, 45 (drážka 8 a 10), které jsou kompatibilní k jiným systémům jež jsou v současné době na trhu. Dále obsahuje široký sortiment příslušenství, který umožňuje komplexní řešení při realizaci zadaných úkolů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.